ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2013 o 22:10, tomekt1 napisał:

Przy okazji mam do oddania Torchlighta na steam. Chce ktoś?

Jeśli dalej posiadasz to chętnie przygarnę, bo przegapiłem to Humble Bundle, w którym można było go dostać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 23:07, Hartus napisał:

> Przy okazji mam do oddania Torchlighta na steam. Chce ktoś?
Jeśli dalej posiadasz to chętnie przygarnę, bo przegapiłem to Humble Bundle, w którym
można było go dostać. :)


Odezwij się na steam. Nick taki sam jak tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 22:16, pawbuk napisał:

> Serio? Bo mi się to wydaje podejrzane nieco, wydawać tyle forsy na tyle gier na
raz.
> Albo wygrałeś w totka albo jakoś ,,obchodzisz system". ;)

Jeśli ktoś ma takie hobby, to nic nam do tego :D Niektórzy kolekcjonują monety (co potrafi
również zrujnować portfel), inni samochody, a ktoś kolekcjonuje gry na Steamie :D Ciekawi
mnie tylko ile taka ilość gier mogła kosztować :)


Coś koło 200 ojro.
I jeszcze nie wygrałem w totka :D ale ciągle próbuje.
Jakby nie staż to nie mógłbym sobie na to pozwolić... ;p

ps. jak wygram w totka będe rozdawał wszystkie gry na lewo i prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge już edutować posta...

GTA pack kupiłem tylko i wyłącznie dla pierwszego GTA, ten widok z góry... :* wracają wspomnienia z dzieciństwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 15:04, FreemanPL napisał:

GTA pack kupiłem tylko i wyłącznie dla pierwszego GTA, ten widok z góry... :* wracają
wspomnienia z dzieciństwa. :)

Ja chciałem kupić GTA Pack tylko dla I,II,III i Vice City, bo resztę posiadam, ale stwierdziłem, że jednak za drogo za te kilka gier. Jednak płacić około 50 zł za pierwsze GTA to dopiero głupota. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 15:07, Hartus napisał:

> GTA pack kupiłem tylko i wyłącznie dla pierwszego GTA, ten widok z góry... :* wracają

> wspomnienia z dzieciństwa. :)
Ja chciałem kupić GTA Pack tylko dla I,II,III i Vice City, bo resztę posiadam, ale stwierdziłem,
że jednak za drogo za te kilka gier. Jednak płacić około 50 zł za pierwsze GTA to dopiero
głupota. ;)


Kto bogatemu zabroni? :D:D hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 14:56, FreemanPL napisał:

Coś koło 200 ojro.
I jeszcze nie wygrałem w totka :D ale ciągle próbuje.
Jakby nie staż to nie mógłbym sobie na to pozwolić... ;p


To chyba nieźle płatny ten staż :D Ja 800 zł na gry, to wydałem gdzieś w ciągu ostatnich 3 lat :D A i tak mam jeszcze kilkanaście gier do przejścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 15:54, pawbuk napisał:

> Coś koło 200 ojro.
> I jeszcze nie wygrałem w totka :D ale ciągle próbuje.
> Jakby nie staż to nie mógłbym sobie na to pozwolić... ;p

To chyba nieźle płatny ten staż :D Ja 800 zł na gry, to wydałem gdzieś w ciągu ostatnich
3 lat :D A i tak mam jeszcze kilkanaście gier do przejścia :)


900 coś zł, tylko skurczybyki podatek sobie od tego biorą ;p do ręki dostaje 816 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:11, FreemanPL napisał:

900 coś zł, tylko skurczybyki podatek sobie od tego biorą ;p do ręki dostaje 816 ;p


I jak widzę całość przeznaczyłeś od razu na gry :D Jak zwykle nie płacą dużo, ale często w stażu nie liczy się kasa, a umiejętności i referencje, jakie daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:19, pawbuk napisał:

> 900 coś zł, tylko skurczybyki podatek sobie od tego biorą ;p do ręki dostaje 816
;p

I jak widzę całość przeznaczyłeś od razu na gry :D Jak zwykle nie płacą dużo, ale często
w stażu nie liczy się kasa, a umiejętności i referencje, jakie daje :D

Wiadomo że doświadczenie liczy się najbardziej, ale jesli dają za to kase, to czymu nie skorzystać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takich cenach, jakie były na tej wyprzedaży, to stwierdzam, że ewidentnie ktoś tu nie ma co z kasą robić. Ja również sobie kupuję gry na steamie, mam już ich sporo, ale biorę tylko jeśli jest faktycznie dobra oferta, a nie z ceną z przed roku. No i oczywiście, jak to po takich zakupach, życzę powodzenia żeby wszystko przejść, bo to jest nie wykonalne, rozdzielając czas też na inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 19:27, Jedimax napisał:

Przy takich cenach, jakie były na tej wyprzedaży, to stwierdzam, że ewidentnie ktoś tu
nie ma co z kasą robić. Ja również sobie kupuję gry na steamie, mam już ich sporo, ale
biorę tylko jeśli jest faktycznie dobra oferta, a nie z ceną z przed roku. No i oczywiście,
jak to po takich zakupach, życzę powodzenia żeby wszystko przejść, bo to jest nie wykonalne,
rozdzielając czas też na inne rzeczy.


To prawda, absolutnie fatalna promocja na Steamie :D Codziennie sprawdzałem co jest ciekawego i większość gier była nie tylko droższa niż u konkurencji, ale też równie droga jak rok temu na Steamie. Nawet jak ktoś lubi mieć wszystkie gry w Steamowej bibliotece, to inne sklepy zazwyczaj oferują właśnie kody Steamowe po niższych cenach niż sam Steam :D Nawet Origin, wielki konkurent Steama, sprzedaje właśnie kody Steamowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 19:27, Jedimax napisał:

Przy takich cenach, jakie były na tej wyprzedaży, to stwierdzam, że ewidentnie ktoś tu
nie ma co z kasą robić. Ja również sobie kupuję gry na steamie, mam już ich sporo, ale
biorę tylko jeśli jest faktycznie dobra oferta, a nie z ceną z przed roku. No i oczywiście,
jak to po takich zakupach, życzę powodzenia żeby wszystko przejść, bo to jest nie wykonalne,
rozdzielając czas też na inne rzeczy.

Już pisałem że nie zamierzam nawet instalować 3/4 gier z tej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 19:41, FreemanPL napisał:

Już pisałem że nie zamierzam nawet instalować 3/4 gier z tej listy.


Czyli chcesz mi powiedzieć, że wydałeś 150 euro (powiedzmy że za 50 euro będą gry w które zagrasz) tylko po to, żeby je wydać i mieć kilka ikonek więcej na liście gier? Genius. Zgodzę się, że można sobie gry kolekcjonować, ale żeby w nie nie zagrać, tylko trzymać na półce (nawet tej cyfrowej)? To tak, jakbym kupował sobie różne auta i nie przejechał się choć raz każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 19:49, Jedimax napisał:

Czyli chcesz mi powiedzieć, że wydałeś 150 euro (powiedzmy że za 50 euro będą gry w które
zagrasz) tylko po to, żeby je wydać i mieć kilka ikonek więcej na liście gier? Genius.
Zgodzę się, że można sobie gry kolekcjonować, ale żeby w nie nie zagrać, tylko trzymać
na półce (nawet tej cyfrowej)? To tak, jakbym kupował sobie różne auta i nie przejechał
się choć raz każdym.


Ale co się tak czepiasz? :D Gdyby jeszcze Twoją kasę wydawał, to rozumiem to oburzenie :) Ale nikt nie zabroni wydawać swojej własnej kasy zgodnie z prawem na cokolwiek się tylko chce :D Ludzie mają różne hobby, czasami niezbyt logiczne, ale przez to świat jest ciekawszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 19:49, Jedimax napisał:

Czyli chcesz mi powiedzieć, że wydałeś 150 euro (powiedzmy że za 50 euro będą gry w które
zagrasz) tylko po to, żeby je wydać i mieć kilka ikonek więcej na liście gier? Genius.

Powiedział, po czym poszedł kupić paczkę papierosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 19:49, Jedimax napisał:

> Już pisałem że nie zamierzam nawet instalować 3/4 gier z tej listy.

Czyli chcesz mi powiedzieć, że wydałeś 150 euro (powiedzmy że za 50 euro będą gry w które
zagrasz) tylko po to, żeby je wydać i mieć kilka ikonek więcej na liście gier? Genius.
Zgodzę się, że można sobie gry kolekcjonować, ale żeby w nie nie zagrać, tylko trzymać
na półce (nawet tej cyfrowej)? To tak, jakbym kupował sobie różne auta i nie przejechał
się choć raz każdym.

Trudno, mi samą przyjemność sprawia patrzenie na te ikonki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 19:59, Mercuror napisał:

> Czyli chcesz mi powiedzieć, że wydałeś 150 euro (powiedzmy że za 50 euro będą gry
w które
> zagrasz) tylko po to, żeby je wydać i mieć kilka ikonek więcej na liście gier? Genius.

Powiedział, po czym poszedł kupić paczkę papierosów.


Może u sporej ilości miałbyś rację, ale nie palę ani nie piję. Wolę sobie za pieniądze oszczędzone na tym kupić książkę, film lub pozbierać na coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 19:59, pawbuk napisał:

Ale co się tak czepiasz? :D Gdyby jeszcze Twoją kasę wydawał, to rozumiem to oburzenie
:) Ale nikt nie zabroni wydawać swojej własnej kasy zgodnie z prawem na cokolwiek się
tylko chce :D Ludzie mają różne hobby, czasami niezbyt logiczne, ale przez to świat jest
ciekawszy :)


Ale ja mu nie zabraniam, więc nie wiem czego ty się czepiasz :D Mówię po prostu, że jest to wysoko nielogiczne. Nie będę się wcinał w jego życie prywatne, ale jestem pewien, że można te pieniądze lepiej spożytkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 19:49, Jedimax napisał:

To tak, jakbym kupował sobie różne auta i nie przejechał
się choć raz każdym.


Jakbym kupił sobie strasznie drogi samochód, to bałbym się, że nawet na jednej jeździe mogę rozbić się takim autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się