ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Może ktoś zna rozwiązanie? Mam taki problem:
Miałem na steamie fallout new vegas (kupiłem w wersji pudełkowej), grałem bez problemów do czasu ,kiedy kupiłem przez steam "Arsenał Zbrojmistrzów" i "Wyposażenie Kuriera". Te DLC nie zaczęły sie pobierać, a przy próbie odpalenia gry wyświetlało: "Żaden serwer zawartości Steam nie jest w tej chwili skonfigurowany dla tej gry Wkrótce zostanie to poprawione. Spróbuj za kilka minut".
po 2 dniach prób, odinstalowałem grę, i chciałem zainstalować na nowo, ale wyświetla to samo : Żaden serwer zawartości Steam...
Proszę o radę, może ktoś miał podobnie?
Pewnie trzeba skontaktować się z supportem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 18:53, lOkErS napisał:

> A jak gra nie działa? I to nie z mojego powodu?

Ale dlaczego miała by nie działać? Rozwiń swoją wypowiedź.

A nie mam pojęcia;p kazdy kto kupił Sleeping Dogs przed premierą ma ten błąd że gra nie chce działać. Tzn po wciśnięciu "nowa gra" wczytuje sie chwileczke a potem jets ''brak odpowiedzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 19:16, szynel80 napisał:

Może ktoś zna rozwiązanie? Mam taki problem:
Miałem na steamie fallout new vegas (kupiłem w wersji pudełkowej), grałem bez problemów
do czasu ,kiedy kupiłem przez steam "Arsenał Zbrojmistrzów" i "Wyposażenie Kuriera".
Te DLC nie zaczęły sie pobierać, a przy próbie odpalenia gry wyświetlało: "Żaden serwer
zawartości Steam nie jest w tej chwili skonfigurowany dla tej gry Wkrótce zostanie to
poprawione. Spróbuj za kilka minut".
po 2 dniach prób, odinstalowałem grę, i chciałem zainstalować na nowo, ale wyświetla
to samo : Żaden serwer zawartości Steam...
Proszę o radę, może ktoś miał podobnie?
Pewnie trzeba skontaktować się z supportem?


Miałem ten sam problem i to zasygnalizowałem wczoraj lub przedwczoraj. Jednakże, udało mi się z tym poradzić. Pytanie tylko, jaką masz wersję pudełkową (UE, czy zwykłą) ?

Najpierw upewnij się, że nie ma New Vegasa zainstalowanego (tj. w bibliotece tytuł jest na szaro). Następnie odpal instalację z płyty. Gra "zainstaluje się" [w bibliotece tytuł powinien być już na biało oznaczony], więc wyjdź ze steama i wymuś wyjście przy próbie "synchronizacji ze Steam Cloud" . Następnie odpal Steama i powinno ściągać Ci grę z serwerów.

Niestety, zdaje się, że coś serwery nawaliły, bo u każdego NV nie chce się instalować poprawnie od 19 stycznia tego roku. Jeśli chodzi o grę, to po ściągnięciu sprawdź, czy masz wszystkie pliki językowe pobrane. Mi nie pobrało, a z racji posiadania podstawki i dokupionych dodatków, paczki językowe musiałem skołować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja F: NV jest zwykła wydana przez cenega.
Zrobiłem ja napisałeś, tytuł wyświetla się na biało.
Sorry , ale napisz jak wymusić wyjście przy próbie "synchronizacji ze Steam Cloud", jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, że jak klikam wyjdź, to pojawia się okienko "kończenie synchronizacji ze Steam Cloud". Wtedy po prostu klikasz ok, chwilę czekasz i odpalasz. Powinno zaskoczyć ściąganie.

Aczkolwiek możliwe, że to okienko nic nie znaczy w naszym przypadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie to nie działa.
w bibliotece wyświetla się " rozpoczęto pobieranie" ale nic się nie pobiera.
Nie wiem, może trzeba czekać aż coś poprawią, nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku tygodni korzystam z platformy Steam w trybie offline, jednak co kilka dni pojawia się informacja, że na moim komputerze nie ma zapisanych informacji o koncie przez co Steam nie chce się w ogóle uruchomić dopóki nie będzie miał dostępu do internetu. Czy są gdzieś jakieś pliki, które w takim przypadku można by skopiować przy dobrze działającym trybie offline i wrzucić je ponownie do folderu platformy gdy znów pojawi się informacja, że Steam zapomniał odpowiednich ustawień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam spory kłopot. Chciałem sobie dzisiaj zaktualizować Steama i Skyrim, aktualizacja Steam doszła do jakiś 20 %, a potem pojawiło się to, co w załączniku. Ma ktoś tak? Co robić? Dodam, że ostatni raz ze Steam korzystałem w grudniu.

20130218122006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 12:21, abbott123 napisał:

Witam, mam spory kłopot. Chciałem sobie dzisiaj zaktualizować Steama i Skyrim, aktualizacja
Steam doszła do jakiś 20 %, a potem pojawiło się to, co w załączniku. Ma ktoś tak? Co
robić? Dodam, że ostatni raz ze Steam korzystałem w grudniu.

Znalazłem co oznaczają te nazwy w errorze, nie wiem czy Ci to w ogóle pomoże:
Bootstrapper: A process that builds up or launches other processes ("pull yourself up by your bootstraps")
buildbot: They use an automated build system to produce new builds so there''s less effort on developers part to incorporate new changes into the client
win: Windows
slave: A process that''s subordinate to some other, master process (presumably the main Steam client process)

Spróbuj zrobić tak, jak w przykładzie: Open your steam install folder, (probably something like this "C:\Program Files (x86)\Steam"), then delete everything EXCEPT steam.exe, and your steamapps folder (where all your games are)

Then double click steam.exe, steam will redownload everything and should repair itself, will take a bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pisze, że musi być w trybie online, aby go aktualizować. Może skopiować folder SteamApss, potem usunąć Steam i zainstalować od nowa i skopiować go od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 12:44, abbott123 napisał:

Niestety, pisze, że musi być w trybie online, aby go aktualizować. Może skopiować folder
SteamApss, potem usunąć Steam i zainstalować od nowa i skopiować go od nowa?

A dlaczego nie jest w trybie online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio zostawiłem go w trybie online, teraz podłączyłem neta i chciałem zaktualizować. Nie mam stałego łącza, po prostu co 2,3 tygodnie sobie wszystko aktualizuję, a potem offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 12:48, abbott123 napisał:

No ostatnio zostawiłem go w trybie online, teraz podłączyłem neta i chciałem zaktualizować.
Nie mam stałego łącza, po prostu co 2,3 tygodnie sobie wszystko aktualizuję, a potem
offline.

Czyli teraz mimo dostępu do neta dalej nie masz trybu online na steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom. Napisałem do Steam Support, ale pewnie niewiele to da. Zostanie mi reinstall i znowu ściąganie 12 gb do Shoguna. No chyba, że ktoś jeszcze pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się ze w ustawieniach steam masz odznaczone pole o niezapisywaniu ustawień informacji o koncie. Patrz obrazek.

20130218145638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 14:56, Nufiko napisał:

Upewnij się ze w ustawieniach steam masz odznaczone pole o niezapisywaniu ustawień informacji
o koncie. Patrz obrazek.


Upewniłem się, a odznaczyłem to przed pierwszym przełączeniem się w offline. Nie umiem sobie wyjaśnić dlaczego taka sytuacja pojawia się bez przyczyny co kilka dni, a do tego czasu wszystko dobrze funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem pobrane 36% Saint''s Row: The Third. Na chwilę przerwałem pobieranie ale po paru minutach wznowiłem. Tyle, że zaczęło pobierać się całkowicie od zera... Mógłby mi ktoś powiedzieć, co się stało z tymi kilkoma GB oraz dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się