ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Kupiłem dzisiaj Serious Sam HD i gra wymaga Steam''a do instalacji. Czy to znaczy że nie zainstalujęgry na kilku komputerach aby grać przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz grać na jednym kluczu na kilku komputerach po multi tak? Gra przypisuje się do Steama i możesz jednocześnie grać tylko na jednym komputerze. Oczywiście grę możesz zainstalować na dowolnej liczbie komputerów, ale zalogowany możesz być tylko na jednym w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 20:24, Kraju napisał:

Chcesz grać na jednym kluczu na kilku komputerach po multi tak? Gra przypisuje się do
Steama i możesz jednocześnie grać tylko na jednym komputerze. Oczywiście grę możesz zainstalować
na dowolnej liczbie komputerów, ale zalogowany możesz być tylko na jednym w tym samym
czasie.



Da się coś z tym zrobić? Do gry na jednym wifi też muszę mieć steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 20:29, Pile napisał:

Da się coś z tym zrobić?


Możesz jedynie kupić dwa klucze i korzystać z dwóch kont.

Dnia 05.04.2013 o 20:29, Pile napisał:

Do gry na jednym wifi też muszę mieć steama?


Klucz gry rejestrujesz w Steamie. Także logując się na swoim koncie, nie możesz jednocześnie zalogować się na drugim urządzeniu. A Steama musisz mieć, bo wymaga tego gra i bez tej usługi nie włączysz gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, kumple bez problemu grają na piratach a ja wydaję kasę na takie "zabezpieczenia". Dzięki za informacje ;-)


Z tego co widzę przynajmniej wersje klasyczne bez HD nie wymagają stima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe są zakupy na steamie za pomocą sms? Takie.. hmm konkretne? Mam sporo na koncie i myślę cały czas jak to najlepiej wydać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 13:04, Bithda napisał:

Możliwe są zakupy na steamie za pomocą sms? Takie.. hmm konkretne? Mam sporo na koncie
i myślę cały czas jak to najlepiej wydać:P

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie instalacji gier przez Steam. Na je3dnym komputerze, jak instaluje grę ze Steama, to mogę wybrać w którym folderze Steam chcę ją zaisntalować lub utworzyć nowy folder Steam. Na drugim komputerze, ta opcja się nie wyświetla, tylko gra automatycznie jest ściągana do domyślnego folderu. Gdzie mogę to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 15:46, lRayl napisał:

Mam pytanie odnośnie instalacji gier przez Steam. Na je3dnym komputerze, jak instaluje
grę ze Steama, to mogę wybrać w którym folderze Steam chcę ją zaisntalować lub utworzyć
nowy folder Steam. Na drugim komputerze, ta opcja się nie wyświetla, tylko gra automatycznie
jest ściągana do domyślnego folderu. Gdzie mogę to zmienić?

Ile masz dysków w drugim komputerze? Bo z tego co wiem, to działa to tak, że można mieć jeden folder na każdym dysku.

Ewentualnie spróbuj dołączyć w ustawieniach do najnowszej bety klienta, może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 15:49, Dared00 napisał:

> ciacho



Na obu komputerach mam po 1 fizycznym dysku. 3 partycje na pierwszym i 2 na drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam steam? Mam od wczoraj komunikat błąd połączenia, sprawdź podłączenie internetu bądź jego konfigurację. Nic nie zmieniałem, a wcześniej śmigało aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 13:24, Kraju napisał:

Wszystko działa więc problem musi leżeć po stronie Twojego internetu albo coś blokuje
połączenie.


Przeinstalowałem i poszło, nie wiem co to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić Shoguna 2 Gold Edition w UK i mam pytanko: czy będą jakieś problemy z rejestracją giery? Blokady regionalne i inne tego typu duperele? Gier zza granicy na steamie jeszcze nigdy nie rejestrowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 20:12, Sipso2008 napisał:

Chcę kupić Shoguna 2 Gold Edition w UK i mam pytanko: czy będą jakieś problemy z rejestracją
giery? Blokady regionalne i inne tego typu duperele? Gier zza granicy na steamie jeszcze
nigdy nie rejestrowałem.

W przypadku Shoguna 2 nie powinno być najmniejszych problemów. A skąd dokładnie masz zamiar kupić? Bo wiele brytyjskich sklepów sprzedaje klucze na całą Europę/świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie klucze a pudełkową wersję. Myślę o thehut bo jest opcja płatności paypala, ale właśnie oświecono mnie w mej jaskini o kursie Funt/Złotówka i chyba sobie daruję... Pudełko boskie, ale cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się