ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Bo pewnie nie czytałeś instrukcji. W moich dokumentach w Square Enix\Batman Arkham Asylum GOTY\BmGame\Config w pliku BmEngine trza zmienić language=int na language=pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 14:51, Crew_900 napisał:

Bo pewnie nie czytałeś instrukcji. W moich dokumentach w Square Enix\Batman Arkham Asylum
GOTY\BmGame\Config w pliku BmEngine trza zmienić language=int na language=pol

Ok, dzięki, wszystko działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam nietypowy problem.
Osatnio wygrałem Bioshock Infinite na gameminer.ru, jednak po fakcie(chęci wzięcia udziału) okazało się, że jest to RU/CIS klucz. Co wypadałoby teraz najlepiej zrobić?
a) napisać na ich forum o jakąś wymianę(na coś innego)
b) próbować aktywować grę przez proxy(ryzykując banhammerem)
c) starać się wymienić na innym serwisie i wmiawiać sobie, że nie było żadnego problemu?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 16:04, Niewiernus napisał:

a) napisać na ich forum o jakąś wymianę(na coś innego)


Tak.

Dnia 10.05.2013 o 16:04, Niewiernus napisał:

b) próbować aktywować grę przez proxy(ryzykując banhammerem)


Zależy, ile masz gier na koncie. Pustym kontem możesz sobie ryzykować, ale stoma grami?

Dnia 10.05.2013 o 16:04, Niewiernus napisał:

c) starać się wymienić na innym serwisie i wmiawiać sobie, że nie było żadnego problemu?


Albo sprzedać. Rób co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ktoś próbuje mi się najwyraźniej włamać na Steam bo już dostaje 7 maila z kodem do odzyskania hasła. Co teraz zrobić? Jakiegoś maila do Valve wysłać czy co? bo nie wiem czy zmieniać hasło(dzięki bogu że mam inne hasło do maila:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 20:54, Marekvader napisał:

Siemka. Ktoś próbuje mi się najwyraźniej włamać na Steam bo już dostaje 7 maila z kodem
do odzyskania hasła. Co teraz zrobić? Jakiegoś maila do Valve wysłać czy co? bo nie wiem
czy zmieniać hasło(dzięki bogu że mam inne hasło do maila:))


Gabe Newell jest tak dumny ze swojego SteamGuarda, że samemu podał hasło do swojego konta
http://www.escapistmagazine.com/news/view/108247-Gabe-Newell-Gives-Away-Personal-Steam-Password
Na Twoim miejscu wiele bym się nie martwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 13:09, Azazell napisał:

http://allegro.pl/dead-island-pc-pl-steam-cd-key-klucz-automat-24-7-i3238565286.html
bym to se kupil ale boje sie hm bo to key hmm

Bezpieczne? ;/ bo boje się utracić konto.

Kupowanie kluczy na allegro NIGDY nie jest bezpieczne. Na 90% nic sie nie stanie, nawet jeśli to kradziony key to pewnie nie wykryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo co najwyżej może się stać jak wykryją że to oszukany klucz? Zablokują konto? czy może jednak usuną wyłącznie grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 13:29, Azazell napisał:

Bo co najwyżej może się stać jak wykryją że to oszukany klucz? Zablokują konto? czy może
jednak usuną wyłącznie grę ?

Za pierwszym razem kasują grę. Więc czy warto ryzykować, skoro DI było już w kilku promocjach, a za jakiś miesiąc pewnie będzie letnia wyprzedaż na Steam?
W tym wypaku akurat nie powinno być problemu. Sam kupowałem tam klucze i nic się nie stało do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 13:47, Narmo napisał:

> Bo co najwyżej może się stać jak wykryją że to oszukany klucz? Zablokują konto?
czy może
> jednak usuną wyłącznie grę ?
Za pierwszym razem kasują grę. Więc czy warto ryzykować, skoro DI było już w kilku promocjach,
a za jakiś miesiąc pewnie będzie letnia wyprzedaż na Steam?
W tym wypaku akurat nie powinno być problemu. Sam kupowałem tam klucze i nic się nie
stało do tej pory.


No nic.. Ja mam sporo giern a steam ale większość kupione ze steam lub innych pewnych sklepów ;). Jedynie SKyrim kupiłem w KEYE 2 lata temu za 100zł i działa :P. No ale zapomniałem nawet ze tak kupowałem. T ook kupie i zobaczymy :).. pobiera sięi klucz jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 18:31, BoloMaster napisał:

Hej, jest tu ktoś to mógłby mi kupić Torchlight 2 jako gift? Nie mam konta PayPayl a
za niecałe 3 dyszki to aż żal nie kupić;/

A normalną kartę debetową masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 17:09, el_machete napisał:

Orientuje się ktoś, czy pudełkowa wersja XCOMa też jest przypisywana do steama?

Tak. Co więcej, z tego co pamiętam ta dostępna w polskich sklepach ma jedno dodatkowe, premierowe DLC. Drugie możesz kupić na Steam. Właśnie trwa promocja (jeszcze przez niecałe 2 godz.), dorwiesz je za ok. 2 €. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się