ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2013 o 14:36, FreemanPL napisał:

A zafoliowane karty jak zdobyc?


Tylko mając >=10 poziom. De facto trafiają się one bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Awesomenauts (mam z bundla) jest w ogóle warte uruchomienia, czy lepiej sobie konta nie zaśmiecać i wrzucić na Steamgifts? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 00:53, Kadaj napisał:

Czy Awesomenauts (mam z bundla) jest w ogóle warte uruchomienia, czy lepiej sobie konta
nie zaśmiecać i wrzucić na Steamgifts? ;p


Jeśli lubisz platformowe gry z dodatkowymi elementami MOBA to ci sie spodoba. Jeśli nie oddaj mi:3

Spoiler

mail:ndyshand@gmail.com lub steam eNdysH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, ile czeka się na odpowiedź od supportu Steam dotyczącą komunikatu o zdublowanym kodzie aktywacyjnym? I czy może mieć na to wpływ fakt, że napisałem do nich po polsku (w temacie wypowiadały się osoby, które napisały po polsku i otrzymały odpowiedź, więc wolałem napisać w naszym języku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem jeden dzień roboczy. Na każdą odpowiedź. Wysłałem im pytanie i następnego dnia roboczego dostałem odpowiedź, od razu (10 minut po otrzymaniu jej) napisałem kolejne pytanie i znowu musiałem czekać do kolejnego dnia roboczego. W Twoim wypadku powinno być podobnie (chociaż ja pisałem w innym języku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wolne i nawet nie spostrzegłem się, że to już weekend :P Poczekam na odpowiedź do wtorku, a jeśli jej nie dostanę, napiszę po angielsku. Dzięki za pomoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem w sprawie płatności za granicą, bo mam wyższe ceny niż w Polsce. I w ciągu dwóch dni uzyskałem całkowitą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też macie problemy ze Steam?

tzn. od kilku miesięcy, Steam nie uruchamia mi się normalnie ze startem systemu, tylko wyskakuje komunikat o tym, że trzeba zamknąć Steam i spróbować ponownie - ok, tylko, że trwa to dosyć długo i potrafi się zwiesić
dzisiaj Steam uruchomił się po tym, jak kliknąłem ikonkę na pulpicie ale gdy chciałem zainstalować " Remember Me " / sprawdzić czy już się da zainstalować grę / to wyskoczył mi komunikat o tym, ze nie jestem online ... musiałem zamknąć i ponownie uruchomić Steam, co znów trwało dosyć długo ...
czy można coś porobić w opcjach, żeby Steam uruchamiał się tak, jak kiedyś?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 17:12, lis_23 napisał:

Czy Wy też macie problemy ze Steam?

tzn. od kilku miesięcy, Steam nie uruchamia mi się normalnie ze startem systemu, tylko
wyskakuje komunikat o tym, że trzeba zamknąć Steam i spróbować ponownie - ok, tylko,
że trwa to dosyć długo i potrafi się zwiesić
dzisiaj Steam uruchomił się po tym, jak kliknąłem ikonkę na pulpicie ale gdy chciałem
zainstalować " Remember Me " / sprawdzić czy już się da zainstalować grę / to wyskoczył
mi komunikat o tym, ze nie jestem online ... musiałem zamknąć i ponownie uruchomić Steam,
co znów trwało dosyć długo ...
czy można coś porobić w opcjach, żeby Steam uruchamiał się tak, jak kiedyś?.


Też tak mam. I nie da się z tym nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę wywalić jakoś ze Steam gry, których obecnie nie używam, lub dema, które zainstalowałem na poprzednim kompie?
np. Space Marine demo, Worms Reloaded, Alien Swam, Brink, Duke Nuken Forever demo, Might and Magic Heroes VI demo, Sid Meier''s Civilization V demo, Sniper Elite v2 demo - itp.?.

20130606181901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalić w sensie całkiem z biblioteki? Nie da się.

Dema normalnie da się usunąć (jak F2P, można prawym i usuń dane, a powinno wykosić całość).

Potem sprawdzasz dla pewności folder steamapps i kasujesz katalogi, jak jakieś po demach zostały (np. po Mafii II mogą zostać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się