ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2013 o 20:17, Crew_900 napisał:

Doda ci samo DLC


A jak odinstaluję podstawkę ze Steam i będę chciał wszystko zainstalować z LE?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 21:42, lis_23 napisał:

> Doda ci samo DLC

A jak odinstaluję podstawkę ze Steam i będę chciał wszystko zainstalować z LE?.


Nie da się "odinstalować" czegoś ze swojego konta steam. Raz przypisana tam gra, zostaje na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ > Nie da się "odinstalować" czegoś ze swojego konta steam. Raz przypisana tam gra, zostaje

Dnia 07.06.2013 o 21:44, SiDi napisał:

na zawsze.

Dopóki Steam nie padnie. Jeśli kiedyś padną, to powinni dać programy do każdej gry umozliwiające grę wyłacznie z płyty, a jak tego nie zrobią, to... okażą się bandą #$^&@*$.
Już nie kupuję gier wymagających Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 21:44, SiDi napisał:

> > Doda ci samo DLC
>
> A jak odinstaluję podstawkę ze Steam i będę chciał wszystko zainstalować z LE?.


Nie da się "odinstalować" czegoś ze swojego konta steam. Raz przypisana tam gra, zostaje
na zawsze.


Yhy, to trochę tak, jak w przypadku Ubisoftu:

chyba trzy lata temu zakupiłem " Prince of Persja: Zapomniane Piaski ", grę prawie przeszedłem ale w międzyczasie padł mi dysk twardy i po instalacji systemu na nowym dysku gra przestała mi działać - udało mi się oddać grę do salonu Empik i wymienić ją na inny tytuł ale jakiś czas później, po jakiejś poprawce gra, nagle zaczęła działać / nie odinstalowałem jej /, ale teraz mam nowy dysk i nowy system i na swoim koncie mam tę grę chyba do pobrania ale nie mam CD Keya - czy teraz muszę grę zakupić ponownie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie temat o Ubisofcie i nie wiem postawię głowy na pieńku, ale wątpię, aby mieli prowadzić inną politykę niż podobną do steama. Chociaż steam to tylko cyfrowe wersje, a Ubi to także pudełkowe. Ściągnij i sam sprawdź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2013 o 21:51, KrzysztofMarek napisał:

Dopóki Steam nie padnie. Jeśli kiedyś padną, to powinni dać programy do każdej gry umozliwiające
grę wyłacznie z płyty, a jak tego nie zrobią, to... okażą się bandą #$^&@*$.
Już nie kupuję gier wymagających Steam.


Przecież nawet w regulaminie jest napisane, że nie kupujesz gry, a dostęp do niej, gra jako usługa a nie produkt itd., dlatego nie ma np. możliwości odsprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że miałem więcej szczęścia od Ciebie, bo godzinę temu dostałem maila informującego, że gra została dodana do mojego konta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 22:20, Daelor napisał:

/.../ > Przecież nawet w regulaminie jest napisane, że nie kupujesz gry, a dostęp do niej, gra
jako usługa a nie produkt itd., dlatego nie ma np. możliwości odsprzedaży.

Dawno temu trafiły mi się dwa nieudane zakupy gier. Oddałem je komuś innemu (nie odsprzedałem) i uważam, ze było to w porządku. Natomiast kupowanie dostęu - no to już dla mnie podchodzi pod naciąganie. Najlepiej byłoby to rozciągnąć na inne produkty na przkład na obrazy. Kupujesz nie obraz, ale możliwość pooglądania go we własnym mieszkaniu, a potem - zabieramy go, bo ktoś inny też chciałby poogladać. Dlatego mam w d...żym poważaniu Steam i jego regulamin. Głosuję, jak zwykle w takim przypadku, portfelem. Bez gier mogę się obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 08.06.2013 o 06:07, KrzysztofMarek napisał:

Dawno temu trafiły mi się dwa nieudane zakupy gier. Oddałem je komuś innemu (nie odsprzedałem)
i uważam, ze było to w porządku.


Jeśli mowa tutaj o niewykorzystanym kluczu to taka rzecz jest jak najbardziej naturalna. Co do reszty wypowiedzi: decyduję portfelem tak samo. Kupuję klucze cyfrowe, bo są najtańsze na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 08:21, SiDi napisał:

> /.../> Jeśli mowa tutaj o niewykorzystanym kluczu to taka rzecz jest jak najbardziej naturalna.
Co do reszty wypowiedzi: decyduję portfelem tak samo. Kupuję klucze cyfrowe, bo są najtańsze
na rynku.

Nie. Były to gry które tylko wymagały obecności płyty w napędzie. Nawet ich nie skończyłem, bo mo "nie leżały". I wolałem oddać komuś, komu ten typ odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka odnośnie Kart kolekcjonerskich na steam.
1. Wiecie czemu nie wykrywa mi DOTY2? Trzeba coś do niej kupić lub jakoś specjalnie aktywować tą funkcje odnośnie jej?
2. Jak zdobywać wyższe poziomy odznak za Gry> Zauważyłem że, niektórzy mają np. 2, 5 LV za TF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 14:25, Skrzypiec napisał:

1. Wiecie czemu nie wykrywa mi DOTY2? Trzeba coś do niej kupić lub jakoś specjalnie aktywować
tą funkcje odnośnie jej?

O ile pamiętam, musisz wydać min. 9€ i dostaniesz kartę.

Dnia 08.06.2013 o 14:25, Skrzypiec napisał:

2. Jak zdobywać wyższe poziomy odznak za Gry> Zauważyłem że, niektórzy mają np. 2,
5 LV za TF2.

Musisz zbierać kolejne zestawy kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do punktu pierwszego, do którego odniósł się Dared. Bankowo musisz wydać min. 9 ojro, aby móc zacząć zbierać karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 14:30, Dared00 napisał:

O ile pamiętam, musisz wydać min. 9€ i dostaniesz kartę.

Wydać na itemki do DOTY czy ogólnie na steamie? Jeśli to drugie to coś się buguje bo wydałem więcej, jednak były to pieniążki z portfela. Kolega SiDi napisał że bankowo czyli liczy się tylko np. PP bez portfela?

Dnia 08.06.2013 o 14:30, Dared00 napisał:

Musisz zbierać kolejne zestawy kart.

Dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie doty. Dziewięć euro na przedmioty ze sklepu doty. Czy to wydasz poprzez portfel steam czy inną metodą to już chyba bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że takiego transfer rate, jak na screenie, nikt tu nie miał... Sam jestem w szoku, jakie mam wspaniałe łącze :D

20130608150311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 15:06, Ring5 napisał:

Coś mi mówi, że takiego transfer rate, jak na screenie, nikt tu nie miał... Sam jestem
w szoku, jakie mam wspaniałe łącze :D


Więc tak... Nawet jeśli to był sekundowy wybryk, to myślę, że i tak powinieneś mieć grę ściągniętą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 15:06, Ring5 napisał:

Coś mi mówi, że takiego transfer rate, jak na screenie, nikt tu nie miał... Sam jestem
w szoku, jakie mam wspaniałe łącze :D

[M] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 15:24, Jedimax napisał:

Więc tak... Nawet jeśli to był sekundowy wybryk, to myślę, że i tak powinieneś mieć grę
ściągniętą :)


Grę? Powinienem mieć cały internet ściągnięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 15:06, Ring5 napisał:

Coś mi mówi, że takiego transfer rate, jak na screenie, nikt tu nie miał... Sam jestem
w szoku, jakie mam wspaniałe łącze :D

Ile przeecinków xD
Ale gierka to powinna już dawno być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się