ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2013 o 00:07, Kraju napisał:

Pudełkowa bodajże na Uplay, cyfrowa na Steam.


A czy wersję pudełkową da się przypisać i do Uplay, i do Steama, czy tylko do Uplay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pudełkowa też korzysta z Uplay czy nie? Bo w takim razie wychodzi na to, że gra wydawana przez Ubisoft nie ma wsparcia w Uplayu, co jest absolutną bzdurą ze strony Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 01:09, Kraju napisał:

A pudełkowa też korzysta z Uplay czy nie? Bo w takim razie wychodzi na to, że gra wydawana
przez Ubisoft nie ma wsparcia w Uplayu, co jest absolutną bzdurą ze strony Ubi.


Tylko Steam, nie ma Uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, do tych kart dodają, jak na złość, wyłącznie tytuły, które już przeszedłem.

Dawać coś, w co jeszcze nie grałem, bo ściągać gry tylko po to, żeby zostawić odpaloną na noc, żeby się karty "farmowały" to mi się (póki co) nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 10:51, Mordant napisał:

Dawać coś, w co jeszcze nie grałem, bo ściągać gry tylko po to, żeby zostawić odpaloną
na noc, żeby się karty "farmowały" to mi się (póki co) nie chce...

A dlaczego na noc? W godzinę wszystko Ci wypadnie na zminimalizowanej grze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 11:42, Hartus napisał:

> Dawać coś, w co jeszcze nie grałem, bo ściągać gry tylko po to, żeby zostawić odpaloną

> na noc, żeby się karty "farmowały" to mi się (póki co) nie chce...
A dlaczego na noc? W godzinę wszystko Ci wypadnie na zminimalizowanej grze. ;)

Mi w 2.4 godziny dropły wszystkie karty do Faerie Solitaire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 12:04, Kaskaderos napisał:

Mi w 2.4 godziny dropły wszystkie karty do Faerie Solitaire.

Ja dropiłem w HL2, L4D2, Trine 2 i Portalu 2 i wszędzie nie trwało to dłużej niż 60 minut. :)

Btw wyszedł update dodający odznakę za liczbę posiadanych gier, a na profilu wreszcie oddzielono gry od dlc:

Booster packs: Booster packs are additional cards for games that will drop periodically. Anyone who has collected all the trading card drops they can for a game and have used Steam in the last week may receive one of these booster packs. These packs contain three additional cards for the game, and may contain foils. If you receive a booster, you will get a "1 new item in your inventory" alert.

Game Collector Badge: There''s a new badge which will grant you XP based on how many games you have in your Steam library. This badge replaces the "100 XP for having at least one product registered" message at the bottom of the badges page.

Profile Game Count: The number shown next to the "Games" link on the new profile should now more closely match the number of games shown in the Steam library.


Ciekawi mnie, czy te Booster Packi dotyczą jednokrotnego zebrania kompletu kart, czy pełnej odznaki (5x komplet).
I może ktoś się orientuje, czym się różnią zafoliowane karty od normalnych? Oprócz tego, że są 10 razy droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 13:02, Hartus napisał:

Ciekawi mnie, czy te Booster Packi dotyczą jednokrotnego zebrania kompletu kart, czy
pełnej odznaki (5x komplet).

Wystarczy, że skończą ci się dropy z gry.

Dnia 19.06.2013 o 13:02, Hartus napisał:

I może ktoś się orientuje, czym się różnią zafoliowane karty od normalnych? Oprócz tego,
że są 10 razy droższe.

Jak zbierzesz zafoliowany zestaw, to dostaniesz "zafoliowaną odznakę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 01:24, lis_23 napisał:

> A pudełkowa też korzysta z Uplay czy nie? Bo w takim razie wychodzi na to, że gra
wydawana
> przez Ubisoft nie ma wsparcia w Uplayu, co jest absolutną bzdurą ze strony Ubi.


Tylko Steam, nie ma Uplay.

Och, no to nieźle. :) Nie lubię jakoś UPlkay, jestem bardziej przyzwyczajony do Steam.
Jesli już o Steamie, to o co chodzi z tymi kartami? Mój kolega tez coś tam gadał na ten temat, ale szczegółów nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 16:16, LubieWafle napisał:

Jesli już o Steamie, to o co chodzi z tymi kartami? Mój kolega tez coś tam gadał na ten
temat, ale szczegółów nie znam...

http://steamcommunity.com/tradingcards/faq/

Levele, odznaki, tła profilowe, emotikony... Ogólnie "upiększacze"(i zwiększacze epeenu) profilu steamowego.

Jeżeli ciebie takie rzeczy nie interesują, to zawsze można je sprzedać na Markecie za jakieś drobne (0,2-0,3€/sztuka w zależności od gry, czy coś takiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 16:38, Mordant napisał:

Jeżeli ciebie takie rzeczy nie interesują, to zawsze można je sprzedać na Markecie za
jakieś drobne (0,2-0,3€/sztuka w zależności od gry, czy coś takiego).

Po tyle to te z TF2 chodzą :]
Z resztę (szczególnie foliowane) można trochę dorobić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że gry nie znikają ze Steam, nawet po ich odinstalowaniu, ja jakiś miesiąc temu odinstalowałem grę " The Amazing Spider Man " po jej przejściu i nie mam jej już w bibliotece, czy to normalne zjawisko?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 15:08, lis_23 napisał:

Ktoś pisał, że gry nie znikają ze Steam, nawet po ich odinstalowaniu, ja jakiś miesiąc
temu odinstalowałem grę " The Amazing Spider Man " po jej przejściu i nie mam jej już
w bibliotece, czy to normalne zjawisko?.

Nie, to nie jest normalne zjawisko, znikać powinny tylko dema i gry F2P.

Sprawdź, czy nie wybrałeś widoku "Zainstalowane" na górze listy. Ewentualnie pisz do Supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się