ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2013 o 14:42, Ring5 napisał:

dwa zestawy kart (Borderlands 2 oraz FTL)

Co za te zestawy dostałeś, poza jakże cennym doświadczeniem?

Dnia 23.06.2013 o 14:42, Ring5 napisał:

Czy jest to opłacalne? Ni cholery, traci się czas i prąd

Bo farmić Bitcoiny trzeba, a nie w jakieś karteluszki się bawić... A, jednak nie - wychodzi na jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 14:59, Liqid napisał:

Co za te zestawy dostałeś, poza jakże cennym doświadczeniem?


Za B2 dostałem tło Vault Hunters, emotkę :zero: i kupon -50% na Cargo Commandera. Za FTL tło Title Screen i emotkę :ftlzoltan: i kuponik -33% na Strike Suit Infinity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś w steam inventory zalegało jakieś zaproszenie do bety Steam Trading Card to chętnie przyjmę. Od lat HL2 kurzy mi się na koncie, a teraz mam trochę czasu (i chęci) na przejście, więc mogę pobawić się w te karty. Na Steam''ie: "dikajos" (albo profil w grupie gram.pl na Steam''ie o takim samym avatarze jak tu na forum, szukajka czasami odmawia współpracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 12:05, 4ny4 napisał:

Mam takie pytanie czy kupując gry na GOG.com otrzymujemy klucz, który działa w Steamie
? Jak to wygląda ?

Jak kupujesz na GOGu, to ściągasz grę z GOGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem. To są dwie różne i w pewnym sensie konkurencyjne wobec siebie platformy. Jedynie w przypadku Wiedźmina kupionego z kluczem na Steama, ten sam klucz aktywuje wersję GOG. Działa na pewno z częścią pierwszą, dwójki nie posiadam, więc nie mogę się wypowiedzieć. Na dłuższą metę taka polityka stwarzała by jednak spore pole do nadużyć. Ktoś mógłby sobie kupić grę na Steama a po dodaniu do biblioteki, sprzedać klucz jako wersję dla GOGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 14:59, Liqid napisał:

Bo farmić Bitcoiny trzeba, a nie w jakieś karteluszki się bawić... A, jednak nie - wychodzi na jedno ;)


Chyba sie troche spozniliscie z kopaniem BTC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Raczej już nie warto, w środę koniec i chyba będzie dostępne dla wszystkich

Cholera popieprzone to, zdobyłem wszystkie dropy dla gier w któych można i zawsze w każdej dostałem na koniec tą kartę którą już miałem -.-

Jak coś mogę się wymienić dla Portala 2 i Serious Sam 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu Steam domyślnie uruchamia mi się w trybie offline. Niby nic, ale jak się czasami zorientuję po paru godzinach grania to jestem lekko mówiąc poirytowany. Jak to zmienić aby program zawsze włączał się w trybie online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 14:01, FreemanPL napisał:

Czym się różnią kary "foil" od ''foil game card"?

Zafoliowane są zdecydowanie droższe : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 15:51, meJKu napisał:

> Czym się różnią kary "foil" od ''foil game card"?
Zafoliowane są zdecydowanie droższe : )


Obie są zafoliowane ;p ale druga ma dopiske "...game card"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 15:55, FreemanPL napisał:

Obie są zafoliowane ;p ale druga ma dopiske "...game card"

Ah, źle przeczytałem. Chyba niczym się to nie różni, może skrót zapisu stosują deweloperzy w niektórych przypadkach ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem w Super Meat Boy wszystkie 3 karty, które można pozyskać. Wszystkie już odsprzedałem. Czy więcej kart z SMB już nie dostanę? Czy tylko jednorazowo w każdej grze można zdobyć kilka kart, a po ich sprzedaniu nie ma możliwości ponownego ich zdobycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 18:56, Kraju napisał:

Zdobyłem w Super Meat Boy wszystkie 3 karty, które można pozyskać. Wszystkie już odsprzedałem.
Czy więcej kart z SMB już nie dostanę? Czy tylko jednorazowo w każdej grze można zdobyć
kilka kart, a po ich sprzedaniu nie ma możliwości ponownego ich zdobycia?


Tak jest. Resztę kart zdobywasz dzięki wymianie lub wydając kasę na nie. Ja tam sprzedaję wszystko co wpadnie, nie widzę sensu w chomikowaniu takiego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz otrzymać booster pack zawierający trzy karty, jeśli już wykorzystałeś już limit. Dzieje się to losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się