ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2013 o 20:13, Kraju napisał:

Otrzymuje się go również za czas spędzony w grze?

Booster wypada totalnie losowo - nie musisz być w grze, z której booster ci wypada, nie musisz być w innej grze, ba, nie musisz być nawet online. Znaczy musisz, co najmniej raz w ciągu tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 14:03, SiDi napisał:

http://imgur.com/a/6w1PY
Mogą to być kolejne teorie spiskowe. Artysta, który jest autorem tego rysunku w PC Gamerze
oświadczył, że to żart.


Zaczynam się zastanawiać nad założeniem tematu o HL 3- gra nie zostanie pewnie wydana przez najbliższe 20 lat, ale byłoby zabawnie zbierać wszystkie doniesiania i przemyslenia o HL 3 w jednym miejscu. Chyba, że ktoś mnie ubiegł lub ubiegnie po tym poście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 14:11, dudaGracz napisał:

Jak Steam to teraz standard i lada moment wszystkie gry bedziemy tak kupowac.


Przepraszam, ale troche nie zrozumialem sensu wypowiedzi. Stwierdzasz, ze tak jest, narzekasz, ze tak jest, czy nie mozesz sie juz doczekac, kiedy tak bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 14:46, Ring5 napisał:

> Zaczynam się zastanawiać nad założeniem tematu o HL 3

Hmm... wyszukiwarka, moze?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10055&u=75

Temat o HL3 istnieje juz od dawna, a od okolo 3 lat panuje w nim cisza.


Dlatego napisałem, że być może ktoś mnie ubiegł. :)
Pytanie, czy właściwie warto odświeżać ten temat skoro nic już chyba nowego się nie wymyśli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 20:46, Abi_Dalzim napisał:

Dostałem taką kartę za udział w Trading Card Beta. Warte to coś?


To nie karta, tylko emotka, wyraznie napisane jest "emoticon". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jednakże nadal można to sprzedać. Za grosze, bo taką dostawał każdy, kto uczestniczył w becie. Notabene zafoliowaną emotikonę dostawał każdy, kto wytworzył odznakę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sprawdzaja sie przepowiednie z forum Steam, ze otwarcie bety rozp... eee... zniszczy rynek. Niektore karty chodza po kilka centow ( sam przed chwila kupilem Gaige, ktorej cena siegnela dzis w pewnym momencie 80 centow, za 7 - slownie: SIEDEM centow). To naprawde skutecznie popsulo cala zabawe, bo teraz naprawde nie wiadomo, czego sie spodziewac :/ ale coz, mowi sie trudno. Samym obrotem kart zarobilem tyle, ze stac mnie bylo na wykupienie kart na dwukrotne wbicie badge''a z B2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 02:19, Hartus napisał:

Jest też druga strona medalu. Expienie odznak stało się znacznie tańsze. :P


Pewnie tak, ale odnosze wrazenie, ze cos jednak nie gra. Sledze glownie karty z Borderlands 2 i o ile normalnie jest 800-1000 sztuk w ciaglym obrocie to np. Axtona jest obecnie tylko 82. Nie wiem jakim cudem. Nie dropi nikomu, czy jak? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu sklep ma buga i część kart wyświetla się jako "game card" a część jako "trading card". Axtonów ci u nas dostatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc!
Zakupiłem Company of Heroes 2, po instalacji Steam kazał mi pobrać ok.1 Gb aktualizacji, a jak na możliwości mojego transferu zajęło to ok. 2h. Po zakończeniu wszelkich instalacji, aktualizacji i inny pierdół na Steamie w końcu mogłem odpalić grę.
Jednak jak to Steam uwielbia sprawiać problemy na początek "Błąd synchronizacji ze Steam Cloud", wyłączyłem Steam Cloud. Teraz po naciśnięciu GRAJ na 1s wyskakuje Przygotowanie do odpalenia, jakaś tam synchronizacja ..... i nic. Nie dzieje się nic, powtarzam to dziesiątki razy za każdym razem to samo. Próbowałem odpalać w trybie offline, ze Cloudem i bez, restartowałem kompa, Steam, ale nic nie pomogło. Komputer spełnia wszelkie wymagania gry.
Proszę o pomoc bo nie jestem doświadczonym użytkownikiem Steam, gdyż go właśnie z podobnych powodów nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się