ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2013 o 20:49, Ring5 napisał:

> Dostałem taką kartę za udział w Trading Card Beta. Warte to coś?

To nie karta, tylko emotka, wyraznie napisane jest "emoticon". ;)


Czyli co, daje jakąś emotke każdemu, zęby móc se jej używać jak się pisze z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje karty: Soldier z TF2 i z HL2: Alyx Vance, G-Man, Gordon & Alyx, Bring the fight to them, Respite.
Ma ktoś na wymiane?

@Sofiniak, odpal cloud na Steam. uruchom jeszcze raz, odpal gre i poczekaj spokojnie. Jak nie pomoże to zresetuj kompa. Mi czasem pomaga ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sofiniak, to niech ściąga :p to i tak stosunkowo nie dużo :)

Dnia 27.06.2013 o 13:41, Ecko09 napisał:

> > Dostałem taką kartę za udział w Trading Card Beta. Warte to coś?
>
> To nie karta, tylko emotka, wyraznie napisane jest "emoticon". ;)

Czyli co, daje jakąś emotke każdemu, zęby móc se jej używać jak się pisze z kimś?


Tylko ty możesz jej używać...

Nie moge edytować postu wyżej... ;/

20130627134830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Freeman postanowiłem zrobić restart kompa, poskutkowało tym że teraz jak grę z pulpitu odpaliłem to się ponowna instalacja włączyła :) I dlatego ja tego Steam to bym wypi********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 13:57, Sofiniak napisał:

Freeman postanowiłem zrobić restart kompa, poskutkowało tym że teraz jak grę z pulpitu
odpaliłem to się ponowna instalacja włączyła :) I dlatego ja tego Steam to bym wypi********

Miałem tak wiele razy...tzn sciągałem gre i komp mi się resetował, po włączeniu steam musiałem ściągać jeszcze raz...raz jak miałem 99% ściągnięte to trole w kompie zrobiły mi taki psikus ;p a to gra 30 gb z moim łączem...120kb/s to sobie wyobraź ;p

Ale teraz jak ściągniesz to będzie dzialać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaaa.... teraz usunał to co było zainstalowane (a gra była w całości gotowa) i chce całą gre znowu pobierać :\
Znasz moze jakis program który umozliwia otwarcie tej gry bez ingerencji Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 14:12, Sofiniak napisał:

taaaa.... teraz usunał to co było zainstalowane (a gra była w całości gotowa) i chce
całą gre znowu pobierać :\
Znasz moze jakis program który umozliwia otwarcie tej gry bez ingerencji Steama?

No to tak samo miałem że wszystko co ściągneło usunęło..wtf ;p

I nie da się niestey ;/ STEAM to już standard. Bodaj tylko w niektórych pzedpremierowych pudełkowych zamówieniach nie ma żadnego DMR, ale pewny nie jestem. Kolega coś mówił o tym, ale czy to prawda...? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 13:42, FreemanPL napisał:

Potrzebuje karty: Soldier z TF2 i z HL2: Alyx Vance, G-Man, Gordon & Alyx, Bring the
fight to them, Respite.
Ma ktoś na wymiane?


Ja mam Alyx,Gordona iG-Mana z HL2, Soldiera z TF2, ale interesują mnie jedynie karty z Doty 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 14:43, Ecko09 napisał:

> Potrzebuje karty: Soldier z TF2 i z HL2: Alyx Vance, G-Man, Gordon & Alyx, Bring
the
> fight to them, Respite.
> Ma ktoś na wymiane?
>

Ja mam Alyx,Gordona iG-Mana z HL2, Soldiera z TF2, ale interesują mnie jedynie karty
z Doty 2.

W dote niestety nie gram ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już o wymianie kart mowa, to dorzucę swoje 2 grosze...
Mam do wymiany:
- (A.R.E.S.) Ares, Dr. Julia Carson, Zytron
- (Blocks That Matter) Alexey, The Boss, Big Mama
- (Faerie Solitaire) Faerie World, Wizard''s Promise, Royal Summons
- (Offspring Fling!) Angry Hornet, Acit Spitter, Full Parry, Mysterious Ninja
- (Super Meat Boy) Bandage Girl, Epic Meat Man!, Retro Meat
- (Binding of Isaac) I, II, IV, VI, VIII

Wymienię na karty z DOTA2, Portal 2, Trine 2 lub Magicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale nie robcie tu burdelu handlem kartami. Od tego jest temat -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=84837&u=7 W przeciwnym wypadku ten watek zaraz zostanie zalany fala spamu o kartach, a ludzie szukajacy pomocy ze Steamem beda musieli przekopywac sie przez setki "mam karty z ABC, szukam kart z XYZ".

EDYTKA: Heh, ninja'ed... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 08:59, luzac napisał:

Nie, po prostu sklep ma buga i część kart wyświetla się jako "game card" a część jako
"trading card". Axtonów ci u nas dostatek.


Tez juz to wylapalem, ale nie sadze, by to byl bug. Wydaje mi sie, ze wszystkie karty podczas bety mialy opis "Game card" (pamietam, bo w wyszukiwarke wpisywalem wlasnie ten tekst), wiec to chyba sa resztki kart betowych, a "trading card" to karty, ktore pojawily sie od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam pytanie, może głupie: jak w ogóle te karty się zdobywa? Bo tak naprawdę zero o tym wiem, niby newsy czytałem ale nic z nich totalnie nie zrozumiałem jak się je zdobywa, za co i tak dalej. Jeżeli za granie w gry steamowe to kurczę... HL2 po raz n-ty przechodzić dla kart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 17:02, Muradin_07 napisał:

To ja zadam pytanie, może głupie: jak w ogóle te karty się zdobywa?


Bardzo prosto - grajac. A konkretniej - majac odpalona gre. Czyli uruchamiasz gre, robisz alt+tab, puszczasz sobie jakis filmik na kompie i co jakis czas sprawdzasz, czy nie dostales kart (wiadomosci Steamowe Cie o tym powiadomia). Karty trafiaja automatycznie do Inventory.

Pamietaj, ze liczba kart, jakie mozesz dostac za gre, zwykle wynosi 1/2 maksymalnej liczby kart przypisanych do danej gry. Brzmi zawile, wiec przyklad: w Borderlands wystepuje 6 kart. Za sam fakt posiadania gry naleza Ci sie zatem 3 karty (zdobywane jak wyzej), reszte musisz zdobyc kupujac je lub wymieniajac sie z innymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się