ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2013 o 17:06, Muradin_07 napisał:

No to mam tak, że za HLa mam przyznane 4 na 8 chyba. Ale ok, to sobie ogarnę to w wolnym
czasie ;D


Czyli maksimum tego, conalezy Ci sie za samo posiadanie gry. Jesli chcesz otrzymac odznake, potrzebujesz pozostalych 4 kart. Zostaje Market lub wymiana.

Jesli chcesz bawic sie w handel kartami (co, wbrew pozorom, moze przynosic korzysci), pamietaj, ze cena, za jaka wystawiasz karte to nie jest kwota, jaka otrzymasz. Od tej kwoty pobierana jest jeszcze prowizja dla Steam i dla producenta gry.

Aha, zapomnialem, ze jest jeszcze jeden sposob na otrzymanie kart. Gdy wyczerpiesz limit darmowych dropow, masz szanse (od razu zaznaczam, ze bardzo mala) na otrzymanie boostera, zawierajacego trzy losowe karty z danej gry (w tym, byc moze, wersji foil, wartej srednio 5-10x tyle, co normalne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szansa na boostera rośnie wraz z poziomem (a do tego trzeba odznaki mieć, czyli de feacto handel na rynku/wymiana ze znajomymi przez długi czas).

50% szansy na booster packa daja dopiero od poziomu 50+...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 17:16, Heartbreaker napisał:

50% szansy na booster packa daja dopiero od poziomu 50+...


Niezupelnie. Nie 50% szansy, tylko szansa zwiekszona o 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 17:10, Heartbreaker napisał:

Jaki jest limit ofert na rynku? Obecnie wystawiłem 25 przedmiotów i żaden nie trafił
dalej do puli.

200. Mi wyskoczył komunikat po 150...bo sprzedawałem pierdoły za 0,1€ ;p a teraz załuje...Mam nadzieje że zniosą ten limit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Team Fortress 2. Za każdym razem gdy uruchamiam steam odpala mi aktualizację ( od zera) tej gry ważącą 6.4 gb.. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba po prostu ściągnąć to, co oferują. Kiedyś też tak miałem, że normalnie grałem i bum - cała gra do ściągnięcia. Nie wiem do czego to może być, ale tak samo kiedyś mi Steam nie działał prawie pół roku do momentu jak zamontowali patcha, który wreszcie pozwolił mi na normalną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 18:56, Muradin_07 napisał:

Chyba po prostu ściągnąć to, co oferują. Kiedyś też tak miałem, że normalnie grałem i
bum - cała gra do ściągnięcia. Nie wiem do czego to może być, ale tak samo kiedyś mi
Steam nie działał prawie pół roku do momentu jak zamontowali patcha, który wreszcie pozwolił
mi na normalną grę.



Sciągnałem ostatnio jakieś 4 gb z tych 6.4 ( mam łącze 1 Mb/s + raczej mało czasu spędzam na komputerze ) odpalam dzisiaj po jakichś trzech dniach absencji, a tutaj od nowa.. Troche iryujące, nieprawdaż? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś po tym, jak ściągnąłem 8 GB do TFa po dwóch dniach grania poprosił mnie o ściągniecie... 6 GB. Tak więc wiesz... Irytuje, ale taki to Steam niestety jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli widzę, że nie tylko ja mam taki problem... Jakoś to pobiorę i może będzie działać sprawnie. :)

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć grę tak, by wrócić do jej pierwotnej wersji ew. nie usuwać wszystkich plików, żeby nie pobierać znowu 10gb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podobał mi się nowy wygląd profilu i ogólnie filozofia kart... ale widzę, że dają odznakę za uczestnictwo w becie. Czy można jeszcze do niej dołączyć, czy klamka zapadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro widzisz nową wersję profilu i karty, które możesz zdobyć, a nie brałeś wcześniej udziału w becie, to już nie będziesz mógł brać. Beta skończyła się w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 00:15, LubieWafle napisał:

Nie podobał mi się nowy wygląd profilu i ogólnie filozofia kart... ale widzę, że dają
odznakę za uczestnictwo w becie. Czy można jeszcze do niej dołączyć, czy klamka zapadła?

Co prawda goły profil wygląda biednie ale z ładnym backgroundem i np gablotką achievmentów / screenów z gry wygląda o niebo lepiej niż poprzedni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 00:28, Heartbreaker napisał:

Skoro widzisz nową wersję profilu i karty, które możesz zdobyć, a nie brałeś wcześniej
udziału w becie, to już nie będziesz mógł brać. Beta skończyła się w środę.

Ah no to szkoda... mój bojkot widać nie był rozważnym pomysłem. :) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 00:36, DarkWolf_PL napisał:

> Nie podobał mi się nowy wygląd profilu i ogólnie filozofia kart... ale widzę, że
dają
> odznakę za uczestnictwo w becie. Czy można jeszcze do niej dołączyć, czy klamka
zapadła?
Co prawda goły profil wygląda biednie ale z ładnym backgroundem i np gablotką achievmentów
/ screenów z gry wygląda o niebo lepiej niż poprzedni ;p

Nie wątpię, to akurat widziałem, ale jestem minimalistą i po 5 latach się przyzwyczaiłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 10:41, Madoc napisał:

Te pieniądze, które się zarabia na sprzedaży na rynku Steama, są do wykorzystania tylko
na Steamie?

Yup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 10:41, Madoc napisał:

Te pieniądze są do wykorzystania tylko na Steamie?

Tak. Do wykorzystania na gry lub itemy z rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się