ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2013 o 19:57, Harrolfo napisał:

Będziesz, ale jaki jest sens dodania tytułu do Steam w takim razie?

Jak to jaki? Dla lansu, by się chwalić przed znajomymi w co się aktualnie gra! :D

Próżność od wieków była wielkim czynnikiem motywującym ludzkie działania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w planach demo " Company of Heroes 2 " na Steam / single player /? - niestety, przegapiłem betę, którą nawet pobrałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, który mnie w sumie od 2 lat męczy... Grałem kiedyś mocno w MW2. Mieszkał u mnie też mój kolega, któremu czasem dawałem dostęp do kompa. Problemem jest to, że on używał cheatów, a potem przez nieuwagę podał hackerom passy. Bana nie dostałem, konto odzyskałem, ale martwię się, czy jeśli znowu nie pogram w MW2 na multiplayerze to czy nie dostanę bana (jak np. ktoś zgłosił moje konto, na którym grał kolega przed 3 laty)... a nawet jakbym dostał, to co to zrobi z kontem Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 01:03, LubieWafle napisał:

Mam problem, który mnie w sumie od 2 lat męczy... Grałem kiedyś mocno w MW2. Mieszkał


Ta jasne, kolega :)

Dnia 29.06.2013 o 01:03, LubieWafle napisał:

przez nieuwagę podał hackerom passy


Nie rozumiem. Jak można przez przypadek coś takiego zrobić?

A co do samego pytania - dlaczego ktoś miałby po tylu latach zgłosić? Jakoś nierealne mi się to wydaje. Poza tym, nie mam pewności, ale przecież chyba MW2 nie stoi na serwerach Valve, to nie jest ich gra, ani przez nich nie obsługiwana, więc jak byś dostał bana, to raczej tylko na MW2. Pewności nie mam, ale tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 01:07, Sad_Statue napisał:

> Mam problem, który mnie w sumie od 2 lat męczy... Grałem kiedyś mocno w MW2. Mieszkał


Ta jasne, kolega :)

> przez nieuwagę podał hackerom passy

Nie rozumiem. Jak można przez przypadek coś takiego zrobić?

Ja na cheatach nie gram, bo to syf i obawiam się wirusów. Od tamtej chwili bardziej, bo tyle trojanów to nigdy nie miałem. Musiałem robić formata.
A jak to zrobił? Zwyczajnie, jakiś cep co go poznał na multiplayerze podał mu stronkę z darmowym accesem do BF: BC 2 czy coś. On głupek uwierzył, że ta gra może być za darmo i (podobno; on tak mówił) wpisał passy na stronce podobnej do Steamowej, a potem utracił kontrolę nad kontem. Jak wróciłem z wyjazdu po 2 dniach myślałem, że oszaleję.

Dnia 29.06.2013 o 01:07, Sad_Statue napisał:

A co do samego pytania - dlaczego ktoś miałby po tylu latach zgłosić? Jakoś nierealne
mi się to wydaje. Poza tym, nie mam pewności, ale przecież chyba MW2 nie stoi na serwerach
Valve, to nie jest ich gra, ani przez nich nie obsługiwana, więc jak byś dostał bana,
to raczej tylko na MW2. Pewności nie mam, ale tak to widzę.

Hmm... niby tak, ale to wciąż gra na koncie Steam ze Steamplay, tutaj leży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany... jesteś ogromną panikarą. Wszystkiego się boisz co jest związane z komputerem i Internetem. Przestań. Nic się nie stanie z kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 08:54, SiDi napisał:

Rany... jesteś ogromną panikarą. Wszystkiego się boisz co jest związane z komputerem
i Internetem. Przestań. Nic się nie stanie z kontem.

"Panikarzem" :P. Mam uraz od tamtego czasu, bo mi wcięło pracę licencjacką, którą pisałem od miesiąca (na szczęście miałem kopię jeszcze na pendrivie) oraz projekt moda, przy którym pracowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do tej pory nie dostałeś bana, to już nie dostaniesz (chyba, że sam na niego zasłużysz). Nawet jak Cię zbanowali, to konto Steam pozostanie aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam mały problem z serwisem Steam... Jest on dla mnie na chwilę obecną całkowitą nowością i nie mam jeszcze zielonego pojęcia o co w nim dokładnie chodzi.

Zarejestrowałam się na nim, bo wymagała tego ode mnie instalacja gry Tomb Rider, którą odziedziczyłam po zmarłym wujku. No i tu jest problem... Wujek miał już tam konto i zarejestrował klucz gry, więc ja już nie mogę tego zrobić :/
Wiecie może co mogę zrobić w tej sytuacji? Nie chcę wyrzucać gry do kosza...
Zastanawiałam się nad kontaktem z obsługą strony, ale z tego co zauważyłam nie ma żadnego polskiego działu do którego mogłabym się zwrócić (polska jest chyba tylko wersja językjowa strony). A z językiem angielskim u mnie raczej średnio - w tym sensie, że sama rozumiem, ale mnie mało kto rozumie...

Wiecie może jak radzą sobie np. osoby które sprzedają używane gry innym? Czy kontakt ze stroną jest wyłącznie po angielsku? Co mogę zrobić żeby zarejestrować grę, która jest już przez kogoś zarejestrowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 12:10, Little_flame napisał:

Wiecie może jak radzą sobie np. osoby które sprzedają używane gry innym?

Zakładają osobne konta dla każdej gry i po sprzedaży dają login i hasło.

Dnia 03.07.2013 o 12:10, Little_flame napisał:

Czy kontakt ze stroną jest wyłącznie po angielsku?

Z tego co wiem, to tak.

Dnia 03.07.2013 o 12:10, Little_flame napisał:

Co mogę zrobić żeby zarejestrować grę, która jest już przez kogoś zarejestrowana?

Nic. Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pozytywnym rozwiązaniu problemu może pomóc zdjęcie lub skan paragony z zakupu gry. Zapewne go nie posiadasz, ale nawet ze zdjęciem cd-keya raczej nic nie zdziałasz. Nie raz naczytali się podobnych historii z prośbą o udostępnienie loginu i hasła i wątpię, aby potraktowali Cię inaczej. Warto spróbować, ale raczej nie nastawiaj się na uzyskanie dostępu do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka osob wypowiadalo sie w tym temacie, ze mozna pisac do supportu po polsku.

Co do gry. Sprobuj najpierw poszukac czy nie znajdziesz nigdzie danych do konta steam wujka albo do ktoregos z kont mailowych, ktore molgyby byc powiazane z kontem Steam.

Jesli sie nie uda, to poszukaj dowodu zakupu gry, byle byl z w miare ''swiezy''.

Kiedys kupilem gre uzywana, ale byla karteczka z cdkeyem. Wyslalem dowod zdjecie karteczki (z podpisem jaki chcieli) i dowodu zakupu (tu musialem wykazac sie kreatywnoscia, bo to byl sklep z uzywanymi grami ;)) i gra zostala przypisana do mojego konta.

Ale teraz widze, ze troche inaczej to wyglada:
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6823-QADN-7849

Bedziesz potrzebowala skontaktowac sie ze sprzedawca, na pewno potrzebny bedzie tez dowod zakupu, oprocz gry z karteczka z cdkeyem.
Jak to nie pomoze to kontkakt z supportem danej gry.

Inna opcja, gdzie nie potrzeba miec dowodu zakupu i wystarczy karteczka z cdkeyem, ale przydaloby sie znac nazwe konta oraz powiazany email:
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2347-QDFN-4366

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 10:53, elfmag napisał:

Witam
czy ktoś zna dobre miejsce, gdzie można powymieniać się kluczami STEAM?
(mam kilka zbędnych z bundli)

to jest taki temat oddam sprzedam zamnienie -tam się ogłoś i napisz co masz
ja dodam od siebie jak masz( Defender''s Quest ) to jestem chętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje co można zrobic z ta kartą?
"Mystery
This card is very mysterious. Very, very mysterious. The kind of mysterious card you might want to hold on to."
Nie ma ina żadnego obrazka...ani nic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rynku sporo się tego wala. Jeszcze wczoraj cena za kartę, to był jakieś 2 euro, dziś 0,70 eurocentów. Obstawiam, że to są właśnie te "tajemnicze rzeczy"" na które mamy się przygotować, jak napisali z okazji zakończenia bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się