ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2013 o 11:54, FreemanPL napisał:

Ciekaw jestem ile osób robi multi konta zeby wzbogacić się o te 0,20€ za jedną
karte...

W grach F2P musisz wydać kasę, żeby odblokować zdobywanie kart. A dla reszty gier... cóż, musisz je kupić ;).

Sprawdzałem to na koncie z dotą, i faktycznie nie mogę ich zdobywać. Dodam, że konto ma dobry rok, a dota dodana i odpalona była jakieś pół roku temu na nim. Także nie jest to konto "pod karty".

No, chyba, że jest jakiś specjalny myk do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2013 o 14:30, FreemanPL napisał:

Nie wiem jak. Ja tylko słyszałem płacz że sa multikonta ;p


Multikonto nic Ci nie da. Jak juz zostalo napisane, w grach f2p karta wypada po wydaniu okolo 9 dolcow na gre. Nie wiem, jakim cudem mialoby sie to komukolwiek oplacic. Karty nie wypadaja tez przy darmowych weekendach, wersjach demo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System kart w grach F2P z tego, co czytałem, jest taki.Mamy np. 5 kart do Doty 2. Płacimy w sklepiku 9 euro i odblokowuje nam się jedna karta, płacimy kolejne 9 euro i kolejna itd. itd.

Czyli wydawszy 45 euro, zdobywamy wszystkie karty. Absolutnie ten system nie nadaje się do szybkiego zdobycia kart w celach zarobkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2013 o 23:02, Heartbreaker napisał:

System kart w grach F2P z tego, co czytałem, jest taki.Mamy np. 5 kart do Doty 2.

Błąd, masz 0 kart, 5 wspomnianych kart jest przywilejem dla osób które kupiły cokolwiek w sklepiku doty przed wprowadzeniem Steam trading cards.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba go nie zrozumiałeś. Z jego komentarza wynika hipotetyczna sytuacja, gdzie do zdobycia mamy 5 kart z DOTY 2 (nie wiem jak jest na prawdę, może rzeczywiście tylko tyle możemy zrobić). A żeby je dostać, musimy zakupić coś w sklepiku za łączną sumę 9 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 00:01, Kraju napisał:

A żeby je dostać, musimy zakupić coś w sklepiku za łączną sumę 9 euro.


Tez nie. Za 9 euro dostaniemy JEDNA karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 08:16, Ring5 napisał:

> A żeby je dostać, musimy zakupić coś w sklepiku za łączną sumę 9 euro.

Tez nie. Za 9 euro dostaniemy JEDNA karte.


haha no to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 08:16, Ring5 napisał:

Tez nie. Za 9 euro dostaniemy JEDNA karte.


Pisałem to w odniesieniu do posta Heartbreaker: "Płacimy w sklepiku 9 euro i odblokowuje nam się jedna karta, płacimy kolejne 9 euro i kolejna itd. itd." Czyli sens był dobry, tylko użyłem podmiotu w liczbie mnogiej. Co rzeczywiście mogło zdezorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 14:17, Crew_900 napisał:

No dla osób które będą to robiły ;p


Biorac pod uwage kase, jaka niektorzy laduja w darmowe gry oraz fakt, ze kart z Doty w markecie jest sporo, nie sadze, by bylo to problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że niektóre karty (emotka z kartą) chodzą po 0.03 eurocenty... bezpiecznie jest w sklepie Steam to kupić? Nie brałem udziału w becie (widok profilu, tne nowy, mi sie nie podoba), ale skoro już to weszło to chciałbym sobie jakoś ulepszyć konto. Jedyne karty jakie mam to jakieś na turniej zakłady z Doty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 14:45, LubieWafle napisał:

Widziałem, że niektóre karty (emotka z kartą) chodzą po 0.03 eurocenty... bezpiecznie
jest w sklepie Steam to kupić? Nie brałem udziału w becie (widok profilu, tne nowy, mi
sie nie podoba), ale skoro już to weszło to chciałbym sobie jakoś ulepszyć konto. Jedyne
karty jakie mam to jakieś na turniej zakłady z Doty.

A gdzie indziej chcesz kupic? I tak, NAJBEZPIECZNIEJ jest kupić przez steam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 14:56, FreemanPL napisał:

> Widziałem, że niektóre karty (emotka z kartą) chodzą po 0.03 eurocenty... bezpiecznie

> jest w sklepie Steam to kupić? Nie brałem udziału w becie (widok profilu, tne nowy,
mi
> sie nie podoba), ale skoro już to weszło to chciałbym sobie jakoś ulepszyć konto.
Jedyne
> karty jakie mam to jakieś na turniej zakłady z Doty.
A gdzie indziej chcesz kupic? I tak, NAJBEZPIECZNIEJ jest kupić przez steam...

I to jest normalna transakcja, mniej więcej tak jak się gry kupuje?
Jakie karty generalnie polecacie? Zależy mi na upiększeniu profilu. :P Może jakaś emotka z doty byłaby miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 14:59, LubieWafle napisał:

I to jest normalna transakcja, mniej więcej tak jak się gry kupuje?

Musisz doładować portfel Steam (min. 5€), a potem po prostu klikasz Kup.

Dnia 08.07.2013 o 14:59, LubieWafle napisał:

Jakie karty generalnie polecacie? Zależy mi na upiększeniu profilu.

Jak chcesz upiększyć profil, to kupuj od razu tła, a nie karty. Wyjdzie taniej, i masz pewność, że dostaniesz to co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echhh...problemów ze Steam ciąg dalszy. Kupiłem wczoraj Mortal Kombat KE, i ok-uruchomiłem ściąganie, doszło do 70 %, myślę sobie, że na noc wyłączę i dziś szybko te brakujące 30% ściągnę. No i dzis uruchamiam steam, patrzę-jakaś aktualizacja, więc ok, czekam chwile, wpisują hasło i odpalam Steam-a tu zonk. Wśród pobieranych gier nie figuruje MK. Szukam na liście wszystkich gier-jest, ale...tylko z opcją instaluj (!). No nic, klikam myślac, że wznowi od tych 70% , a tu nic z tego-zaczyna od nowa...patrze do SteamApps/downloading, są pliki gry (nie w pełni ściągnięte. Czemu więc steam chce sciągać to od nowa? Jest jakiś sposób by to naprawić?

(Dodam, że w tym samym czasie ściągałem jeszcze LotR WitN,też zastopowałem na noc i z nią nic się nie stalo...)

Pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się