ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Jest dużo więcej przecenionych gier niż te na głównej stronie. Dodatki do Skyrima -50 %, Torchlight 2 -50%, CS:GO -66 %, Dragon Age Ultimate Edition -70 %,Fallout New Vegas Ultimate -40 %, wszystkie GTA -50 % itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... nicze, ale bajzel maja na stronie... od godziny probuje wystawic karty i nic. Oficjalnie sa wystawione, ale nie pojawiaja sie na liscie kart. Stracilem w ten sposob juz jakies 10-12 euro. Karty, ktore chcialem opylic,chodzily po 5-7 euraczy, teraz sa po 1,5-2... a moje nadal sie nie pojawiaja, choc poprzednie wystawialem po 18 i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaakiii lag... Kasy dodać nie można, Hotline kupić nie można, na sklep też prawie wejść nie można.... Pewnie CS:GO kupić nawet nie zdążę...
Ile kosztują karty z Summer Getaway? Mam Chiwalry, i nie wyświetla mi żadnych cen xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć kartę z Summer Getaway? Normalnie jak każdą inną kartę sama wpada, czy trzeba coś specjalnego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każde wydane 10$ dostajesz jednego dropa. Podczas summer sale, robienie badge daje ci kartę. Przy głosowaniu na Community Choice masz szansę na kartę. No i market.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że karty wypadają z tych gier, które posiadam w normalny sposób. Czyli jednak wszystko będzie szło na sprzedaż. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puzzle Quest 2 -75% (2,24) :D Czekałem na to bardzo długo, ale w końcu jest. Co do Skyrima i Torchlighta 2, lepiej poczekać z kupnem, bo z racji posiadania kart (SKyrim), bądź dojścia kart (Torchlight 2), na bank będą w lepszej promocji.

Season Pass do Borderlands 2 z -33%, ale może jak gra wygra w głosowaniu obniżkę -66%, to i SP spadnie. Warto więc głosować :)

Ja już zrobiłem prelistę i wychodzi mi, że wydam 46.74 euro na gry. To oczywiście gry, które będą w niezmienionej promocji do końca SSS, więc pod koniec sobie kupię.

Afterfall - 0,99 to dobra cena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mnie dopadła plaga znikających kart. Ktoś już je dostał z powrotem? Mam nadzieję, że Valve to naprawi.

edit./ Właśnie wróciły.

FreemanPL
Te DLC są słabe. Jedyne warte uwagi to Joe’s Adventures, które nie jest jakieś wybitne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 21:02, Kadaj napisał:

O bogowie, co za bajzel. Niby wystawiłem kartę, ale nie ma jej ani w markecie ani w moim
inventory. o_O


Nie przejmuj sie. Ja mam aktualnie 14 kart wystawionych na sprzedaz. Teoretycznie, bo zadnej z nich w markecie nie widze. Ogolnie przez takie byki jestem juz w plecy jakies 30-40 euro. Widzialem karty warte po 60 centow (np. Gaige) sprzedawane za 10-12 centow i przez bledy Steam nie moglem ich kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie bójcie sie. Jeśli wystawiliście karty na sprzedaż ale ich nie widzicie, to one i tak tam są.
Jeśli ktoś będzie chciał kupić to kupi. Ja tak miałem że nie było widać, a jednak sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 22:00, FreemanPL napisał:

Panowie nie bójcie sie. Jeśli wystawiliście karty na sprzedaż ale ich nie widzicie, to
one i tak tam są.


No wlasnie nie do konca. Wystawialem na samym poczatku karty Steam Summer Sale. W markecie byly po 5-7 euro, ja wystawilem za 4,5. Zeszly karty po 5, po 7, nawet po 9, a moja nie.

A, i mala prosba - nie robmy tu smieciowiska z wymiana/handlem kartami. Od tego jest osobny watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisałem to też w temacie z promocjami, ale pewnie nie wszyscy zainteresowani tam zaglądają
pod poniższym adresem znajdziecie wszystkie gry przecenione na dzień dzisiejszy na steam summer sale (ponad 1600 tytułów)
http://steamdb.info/sales/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się