ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2013 o 22:29, Crew_900 napisał:

Fajna sprawa z tymi kartami ale problem jest taki, że dzieci zamiast się wymieniać to
tylko sprzedają za grosze.

Po co wymieniać coś, czego się nie potrzebuje na drugie coś czego się nie potrzebuje, skoro można sprzedać? ;p

Dnia 11.07.2013 o 22:29, Crew_900 napisał:

Jak coś mam kartę Tomb Raider na wymianę.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=84837&u=23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałem zacząć zabawę ze sprzedawaniem tych śmiesznych kart :) na komputer mam już mało czasu i nie jestem na bieżąco z tym tematem, tak więc prosiłbym o poradę kogoś doświadczonego.
Otóż mam parę "znajdek" w ekwipunku które chciałem spróbować opchnąć. Jednakże przywitała mnie wiadomość o konieczności zakupu jakiegoś produktu przez steam. Tak więc wbiłem na allegro, zakupiłem zdrapkę paysafecard i zakupiłem bezpośrednio przez platformę L4D 2 (grę o której de facto myślałem już od dłuższego czasu). Mimo zakupu opcja sprzedawania kart nadal jest nieaktywna. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć czy gdzieś zrobiłem błąd? Z góry dzięki :) i przepraszam za być może laickie pytanie, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 22:29, Crew_900 napisał:

Fajna sprawa z tymi kartami ale problem jest taki, że dzieci zamiast się wymieniać to
tylko sprzedają za grosze.

Dzieci to zbierają odznaki by mieć wyższy lvl. Nie wiem jak dla ciebie, ale moim zdaniem 10E to już nie są grosze (tyle mniej więcej na razie zarobiłem na kartach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej opłaca się sprzedawać pojedyncze karty, czy dokupić brakujące i sprzedać tło i emotikonki? Próbował ktoś zarobić więcej na samych nagrodach za zestaw kart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 22:38, Kraju napisał:

Bardziej opłaca się sprzedawać pojedyncze karty, czy dokupić brakujące i sprzedać tło
i emotikonki? Próbował ktoś zarobić więcej na samych nagrodach za zestaw kart?

Emoty sa nic nie warte w zasadzie nie schodzą, z tłem rożnie bywa, ale IMO się nie opłaca. No chyba że masz wtyki u bogów szczęścia. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma problem z kupowaniem gier? Od okolo godziny probuje kupic gierke, caly czas wyskakuje mi info "there was a problem initializing or updating yor transaction, blablabla". Raz udalo mi sie polaczyc z PayPalem, ale przy powrocie na steam wyskoczylo info o przeciazeniu serwerow i dupa zbita. :/

Cos pechowa ta wyprzedaz. Nie wiem, moge sie mylic, ale z poprzednimi takich jazd nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 22:51, FreemanPL napisał:

Uważajcie żebyście nie zostali 2gimi gatesami z waszymi 0,15-0,20€ za karte :O

Lepsze 20 eurocentów niż nic. Złotówki byś z ulicy nie podniósł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciiii, ktoś musi sprzedawać żeby ci co chcą crafcić mieli od kogo skupować. A im więcej sprzedających tym karty tańsze a mi się to podoba. W końcu coś po tej wyprzedaży trzeba będzie robić.

I nie rozumiem po grzyba się przekrzykiwać, kogo podejście jest właściwie jeśli oba są ok i jedni i drudzy mają radochę z tego co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 23:04, bVarador napisał:

I nie rozumiem po grzyba się przekrzykiwać, kogo podejście jest właściwie jeśli oba są
ok i jedni i drudzy mają radochę z tego co robią.

Inni zaś mają radochę z drobnych przepychanek na forum. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 22:51, FreemanPL napisał:

Uważajcie żebyście nie zostali 2gimi gatesami z waszymi 0,15-0,20€ za karte :O

Kilka takich kart i można zgarnąć całkiem niezłe pieniądze, w sumie za samo granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 23:27, Madoc napisał:

Kilka takich kart i można zgarnąć całkiem niezłe pieniądze, w sumie za samo dwugodzinne afczenie.

FTFY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 23:28, luzac napisał:

> Kilka takich kart i można zgarnąć całkiem niezłe pieniądze, w sumie za samo dwugodzinne
afczenie
.

Po co? Z Trine''a 2 zgarnąłem trzy karty za granie, w TF2 też już kilka, za wcale niedługie sesje (czasem po niecałe pół godziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 23:33, luzac napisał:

Nie wiem, może żeby karty dropły i sprzedało się je jak najszybciej gdy można dyktować
wysokie ceny? XP

Pytam po co afczyć, skoro można sobie normalnie pograć.

Swoją drogą, wie ktoś jak jest z kartami z Doty? Tyle już gram, a nie mam żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 23:35, Madoc napisał:

Pytam po co afczyć, skoro można sobie normalnie pograć.

Nie zawsze jest czas i chęci. Poza tym gra, do której akurat dodano karty, niekoniecznie musi być udanym zakupem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się