ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2013 o 23:04, bVarador napisał:

I nie rozumiem po grzyba się przekrzykiwać, kogo podejście jest właściwie jeśli oba są
ok i jedni i drudzy mają radochę z tego co robią.


Amen. Jak czytam teksty "dojrzalych" o tym, jak to "dzieciaki" zbkeraja karty i craftuja badge''e to nie wiem, czy smiac sie, czy plakac. Sam mam juz kilka odznak, w tym wymaksowane Borderlands 2, dzieciakiem od kilkunastu lat juz nie jestem i jakos nie czuje sie gorszy przez to, ze uwazam te odznaki za ciekawy dodatek. A jesli ktos ma z nimi problem... coz, moze czas sie zastanowic, czy taka osoba nie traktuje siebie zbyt powaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 23:38, Ring5 napisał:

Amen. Jak czytam teksty "dojrzalych" o tym, jak to "dzieciaki" zbkeraja karty i craftuja
badge''e to nie wiem, czy smiac sie, czy plakac. Sam mam juz kilka odznak, w tym wymaksowane
Borderlands 2, dzieciakiem od kilkunastu lat juz nie jestem i jakos nie czuje sie gorszy
przez to, ze uwazam te odznaki za ciekawy dodatek. A jesli ktos ma z nimi problem...
coz, moze czas sie zastanowic, czy taka osoba nie traktuje siebie zbyt powaznie :)

Może się dołączę - ja np. nie krytykuję odznak, ale wydają mi się głupie. Nowy wygląd profilu do dla mnie też porażka, stąd bojkotowałem betę (i nie uzyskałem jednak acziwa :/), a dzieciakiem też nie jestem. :P
PS Szkoda, że karty wypadają z gier, w które nie gram... no, oprócz Doty... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat..
Opłaca się brać Skyrima za te 24 ojro(u mnie to jakieś 19 wyjdzie z obecnym portfelem)? Nie wiem czy większa obniżka będzie(i czy gdzieś indziej może być taniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dubelek ale moje zapytanie przeszło bez odzewu :<

"Hej chciałem zacząć zabawę ze sprzedawaniem tych śmiesznych kart :) na komputer mam już mało czasu i nie jestem na bieżąco z tym tematem, tak więc prosiłbym o poradę kogoś doświadczonego.
Otóż mam parę "znajdek" w ekwipunku które chciałem spróbować opchnąć. Jednakże przywitała mnie wiadomość o konieczności zakupu jakiegoś produktu przez steam. Tak więc wbiłem na allegro, zakupiłem zdrapkę paysafecard i zakupiłem bezpośrednio przez platformę L4D 2 (grę o której de facto myślałem już od dłuższego czasu). Mimo zakupu opcja sprzedawania kart nadal jest nieaktywna. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć czy gdzieś zrobiłem błąd? Z góry dzięki :) i przepraszam za być może laickie pytanie, pozdrawiam!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 23:35, Madoc napisał:

Swoją drogą, wie ktoś jak jest z kartami z Doty? Tyle już gram, a nie mam żadnej.


Już tyle razy było to wałkowane. Musisz wydać co najmniej 9 eu w sklepie Doty, aby odblokować możliwość zdobywania kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 07:46, ArkStorm napisał:

kart nadal jest nieaktywna. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć czy gdzieś zrobiłem błąd?
Z góry dzięki :) i przepraszam za być może laickie pytanie, pozdrawiam!"

Miesiąc po zakupie musisz odczekać, przed korzystaniem ze steam market.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2013 o 01:04, LubieWafle napisał:

Może się dołączę - ja np. nie krytykuję odznak, ale wydają mi się głupie.


Ale potrafisz jakos wyjasnic czemu sa "glupie", czy po postu "bo tak"? Jak dla mnie, odznaki nie roznia sie niczym od zwyklych acziwkow z gier. Tych podstawowych, oczywiscie, nie bardziej zaawansowanych. Ot, zwykly "upiekszacz" profilu. A ze ci, ktorzy maja wiecej kasy, moga sobie pozwolic na kupowanje kart... no coz, niektorzy moga sobie pozwolic na kupno Ferrari, czy to oznacza, ze sa dziecmi, bo nie jezdza np. Oplem Astra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 10:08, FreemanPL napisał:

Afterfall Insanity - Dirty Arena Edition to jakiś dodatek do podstawki?


Tak. Coś w rodzaju areny, która była w Wieśku 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 09:42, nightfaler napisał:

> kart nadal jest nieaktywna. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć czy gdzieś zrobiłem błąd?

> Z góry dzięki :) i przepraszam za być może laickie pytanie, pozdrawiam!"
Miesiąc po zakupie musisz odczekać, przed korzystaniem ze steam market.


Dzięki wielkie :) ps. coś chyba jest nie tak z moim czytaniem ze zrozumieniem ;D nie mniej jeszcze raz dziękuję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka być może mam pytanie nie w temacie, ale jest to rzecz dość dla mnie myląca otóż czy kupując season pass do Saint''s Row the Third mam zapewniony dostęp do trzech DLC: Genkibowl VII, Gangstas in Space, The Trouble with Clones, ponieważ gdy dodaję cały pakiet DLC do koszyka Steam wrzuca też oddzielnie te same właśnie DLC, a drugie pytanie jakie ewentualnie DLC byście mi odradzili z tego pakietu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 13:58, Fimbulvinter napisał:

Dobrze rozumiem i te karty to jest w 100% losowe czy je dostajemy czy nie?

Losowe są tylko booster packi, resztę na pewno dostaniesz za wykonanie określonych czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że wiele nowych gier otrzymało karty. Polecam sprawdzić. Ładne afczenie się zapowiada, przy niektórych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się