ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

W ogóle tych folii nie opłaca się zbierać, tak samo jak zwykłe za 100 PD za wytworzenie xD

Jakby było za 300-400 PD to może tak, ale nie jest więc jedyne co się opłaca to sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 14:24, Ring5 napisał:

To sprecyzujmy. Jesli karty przestana sie pojawiac po zakonczeniu wyprzedazy, zanim znikna
z rynku, ich cena przekroczy 5 euro za sztuke. O wirtualnego browca :)

Chyba że karty eventowe znikną z ekwipunku po jakimś czasie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2013 o 16:19, Kadaj napisał:

Chyba że karty eventowe znikną z ekwipunku po jakimś czasie. xD


Jest to mozliwe, ale nie wydaje mi sie. Betowe karty z gier nie znikaly, wiec pewnie i tu poczekaja, az ich zapas sam sie wyczerpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2013 o 13:55, Ring5 napisał:

Mozesz sie zdziwic. Po becie, gdy nazwy kart zmienily sie z "Game card" na "Trading card"
i te pierwsze przestaly sie pojawiac, ich ceny poszybowaly pod koniec (gdy zostalo ich
kilkaset sztuk) do kilku euro a ostatnie egzemplarze kosztowaly po ponad 10.


Jest możliwość sprawdzenia tego? Bo szukałem i szukam dalej, i nic nie widzę. Bo patrzę na wykresy i nigdzie nie widzę tych "10 euro", o których mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 18:28, SiDi napisał:

Jest możliwość sprawdzenia tego? Bo szukałem i szukam dalej, i nic nie widzę. Bo patrzę
na wykresy i nigdzie nie widzę tych "10 euro", o których mówisz.


Przepraszam, ale jakim cudem patrzysz na wykresy czegos, co od jakiegos czasu jest niedostepne na Steamie i wyszukiwanie czego jest obecnie niemozliwe? O_o Wykresy, jakie mozesz ogladac, dotycza dostepnych obecnie kart, nie tych z bety.

Nie wiem, moze ja niewyraznie pisze, powtorze wiec jeszcze raz: po zakonczeniu bety, zmieniono nazwy kart z "game card" na "trading card". Game card przestaly wypadac, zaczely TC. Zapas GC na rynku sie zmniejszal, cenyszly w gore. Zreszta pisalem o tym, nie pamietam tylko, czy w tym watku czy w watku o kartach.

EDYTKA: Prosze bardzo -
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&pid=10998
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&pid=11017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Laik ma pytanie.

Czy na Steamie mogę kupować mając zwykłą kartę płatniczą (do bankomatu) czy też muszę zakładać konto na paypal? Bo kojarzę, że można płacić kartą kredytową, ale takowej nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2013 o 20:36, Pablovy napisał:

Czy na Steamie mogę kupować mając zwykłą kartę płatniczą (do bankomatu)


Wydaje mi sie ze tak, ale musisz na karcie miec odblokowwne transakcje internetowe. I ustawiony na nie jakis dzienny limit. Wtedy powinno dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 20:39, Ring5 napisał:


> Czy na Steamie mogę kupować mając zwykłą kartę płatniczą (do bankomatu)

Wydaje mi sie ze tak, ale musisz na karcie miec odblokowwne transakcje internetowe. I
ustawiony na nie jakis dzienny limit. Wtedy powinno dzialac.


No np. opłacałem nią abonament na Deezera, więc chyba git. Tylko z tym limitem nie mam pojęcia. oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 20:50, Pablovy napisał:

No np. opłacałem nią abonament na Deezera, więc chyba git. Tylko z tym limitem nie mam
pojęcia. oO


Nie wiem, jaki masz bank. Ja mam konto w mBanku i w opcjach karty mam m.in. dzienny limit transakcji internetowych (oprocz normalnych transakcji, bankomatow itp). Ustawiasz tam np. 100 zl i do takiej kwoty bank bedzie autoryzowal transakcje dana karta w sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugiego posta pod rząd, ale mam tak kretyński problem, że głowa mała. Po roku chciałem znowu zainstalować Steama - wszystko spoko, ale okazuje się, że nie znam hasła. Tzn byłem pewien, że znam, ale steam krzyczy, że błędne. Aktywacja na mejla? No dawaj. Co się okazuje? Usunęli mi poczte na onecie za długą nieobecność (!). Aktywacja przed kod produktu? Też kieruje na mejla. Wtf, co ja mam zrobić. :/

EDIT: Chyba trafiłem z hasłem, bo jest ''Cześć, widzę, że logujesz się z nowego komputera blablabla''. Ale to też wysyła kod na mejla do potwierdzenia. Nie da się zmienić mejla na steamie bez logowania czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 21:48, Pablovy napisał:

Sorry za drugiego posta pod rząd, ale mam tak kretyński problem


https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2347-QDFN-4366

Piszesz do ich supportu, podajac wszystkie wymagane dane. Pewnie na odpowiedz troche poczekasz, bo oni za bardzo nigdy sie nie spiesza, ale moze uda sie cos zorganizowac. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 13:29, FreemanPL napisał:

Infestation: Survivor Stories to gra w stylu DayZ?

Poczytaj o WarZ, to jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie na wyprzedaży eurocenta nie wydałem, pomijając pośrednictwo w zakupach dla znajomego. SSS uczciłem kupując... KKND Extreme i KKND 2 Krossfire na GOG xD.

Mam dwa problemy, uderzyłem do supportu, ale oni zwykle długo się namyślają, chciałbym się upewnić, czy problem jest ogólny czy to tylko z moim kontem:
1. Jak wiadomo, klikając na posiadanych kartach w "Odznakach" można zobaczyć powiększenie artów z kart. Niestety, u mnie to nie dotyczy niektórych kart - np. Eddie''s Dad z Brutal Legend czy Wizard''s Promise, Faerie''s Plea i Fate''s Grasp z Faerie Solitaire - po kliknięciu na tych kartach nie otwiera się "okienko" z pełnym artworkiem z karty, po prostu nic się nie dzieje. Macie podobnie z tymi lub innymi kartami (mój znajomy miał tak z kartą Azra''s Fall z gry Defender''s Quest: Valley of the Forgotten, jak ją mi "pożyczył", to u mnie było to samo)?
2. Z "Odznak" zniknęły mi dwie gry - Faerie Solitaire i The Binding of Isaac - fakt, nie miałem z nich kart, ale z HL2 też już nie mam żadnej karty, a on wciąż w "Odznakach" jest. Faerie Solitaire i The Binding of Isaac mam na koncie, wiem, że gdybym miał karty z gier, których nie mam, to po ich zbyciu (kart), te gry by stamtąd zniknęły. Ale gry przypisane do konta chyba nie powinny, nie?

PS. Głosować mi na Gunpointa ;P. Żebym odzyskał wiarę w community ;D, bo się dzisiaj zawiodłem - zamiast -80% na Incredipede wybrali -66% na Universe Sandbox, który całkiem niedawno na DD był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradzi mi ktoś może, które DLC do Fallouta New Vegas jest warte kupna? Wiem że najlepiej było kupić GOTY ale podstawkę mam już dawno, a jakbym teraz kupił GOTY to miałbym dwie wersje w bibliotece, a tego nie chcę.
Kupiłem już Old World Blues, jeszcze jakieś jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 19:57, Blackhand napisał:

2. Z "Odznak" zniknęły mi dwie gry - Faerie Solitaire i The Binding of Isaac - fakt,
nie miałem z nich kart, ale z HL2 też już nie mam żadnej karty, a on wciąż w "Odznakach"
jest. Faerie Solitaire i The Binding of Isaac mam na koncie, wiem, że gdybym miał karty
z gier, których nie mam, to po ich zbyciu (kart), te gry by stamtąd zniknęły. Ale gry
przypisane do konta chyba nie powinny, nie?

U mnie też niektóre gry zniknęły z Odznak. To tylko problem kosmetyczny, bo z Isaaca jeden booster mi dropnął, a z Odznak zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo podobał się Honest Hearts, fajny klimacik, questy może nie najwyższych lotów ale samo to bieganie wśród tych dzikusów fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2013 o 19:57, Blackhand napisał:

PS. Głosować mi na Gunpointa ;P.


Dokladnie tak :) tez na to licze. I rowniez na Incredipede sie nastawialem, a tu zonk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie info - choć Ace Combat w sklepie u nas jest po 8E to tak naprawdę możecie go kupić teraz za ~4.50 ponieważ bez problemu można tę grę wymienić za 3 klucze z tf2 które kupimy na rynku.
http://www.tf2outpost.com/search/131578148 <<<-------- Tutaj macie ludzi którzy sprzedają, a jeśli nie odnajdujecie się w tym, a chcecie kupić to sam załatwię wam kopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić DLC do Zmierzchu Samurajów na Steamie, a sam Zmierzch Samurajów w empiku, bo tak mi się bardziej opłaca. Gdy chcę już płacić za DLC wyświetla mi taki oto komunikat - Transakcja nie doszła do skutku, ponieważ zakup „Total War: SHOGUN 2 - Fall of the Samurai - Saga Faction Pack DLC” wymaga posiadania „Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai”. Sprawdź wymagania produktu i spróbuj ponownie.
Powaliło ich? Bez komentarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się