ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mam mały problem.

Steam jako aplikacja działa bez większych zarzutów. Jeżeli chcę np. zmienić hasło, to wystarczy wpisać stare i już pojawia się okienko, w którym można wprowadzić nowe.
Jednak z użyciem tych samych danych nie mogę się zalogować na steamcommunity.com. Nie mam pojęcia, dlaczego.
Wie ktoś, jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 15:46, DonBertone napisał:

Przyuważyłem, że jest promocja na Fallouty 3 i New Vegas, mam jednak takie oto pytanie:
czy jest możliwość dorzucenia w jakiś sposób spolszczenia?

Dołączam się do pytania, zwłaszcza odnośnie FO3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 15:46, DonBertone napisał:

Przyuważyłem, że jest promocja na Fallouty 3 i New Vegas, mam jednak takie oto pytanie:
czy jest możliwość dorzucenia w jakiś sposób spolszczenia?


Uwaga: W twoim regionie wspierane są następujące języki: angielski, polski, rosyjski i czeski. [tekst w sklepie]
We właściwościach do wyboru są właśnie takie wersje językowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 17:43, McFlash napisał:

> Przyuważyłem, że jest promocja na Fallouty 3 i New Vegas, mam jednak takie oto pytanie:

> czy jest możliwość dorzucenia w jakiś sposób spolszczenia?

Uwaga: W twoim regionie wspierane są następujące języki: angielski, polski, rosyjski
i czeski.
[tekst w sklepie]
We właściwościach do wyboru są właśnie takie wersje językowe.

Hmm... nieźle. Odpowiedziałeś i na moje pytanie. :) Jakiego Fallouta proponujesz patrząc na cenę? Grałem w trójkę, opłaca się ją kupić od nowa z dodatkami? Czy może NV (grałem kilka godzin u kolegi - wszystko fajnie, ale no teraz jestem rozdarty; bardzo mi się klimat w trójce podobał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W NW jeszcze nie grałem, ale słyszałem o nim sporo dobrego (w końcu nieco starej ekipy go robiła), więc się teraz skusiłem. Jako fana starych, dobrych Falloutów z kolei F3 mnie odrzuca niemal wszystkim. Grałem, przeszedłem, opisałem i nigdy do niego nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani starych Falloutów "trójki" nie znoszą :D W moim przypadku było wręcz odwrotnie - nie przypadły mi do gustu F1 i F2, natomiast w F3 się wręcz zakochałem :D Na razie nie mogę się zmusić do przejścia F:NV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glosowac prosze na Civ V :P Mam nadzieje, ze (wzorem innych gier) dadza te 75% i na dodatki. Na BNW nie licze, ale moze chociaz poprzednie DLC bym w koncu za przyzwoite pieniazki kupil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 18:30, LubieWafle napisał:

Jakiego Fallouta proponujesz patrząc na cenę?

Jak masz wybór między F3 a FNV to zdecydownie bierz FNV! Ta gra jest jakiesz 10 razy lepsza niż F3 - ciekawsza, lepsze questy, lepsza "okolica" - ogólnie wszystko lkepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 19:52, FreemanPL napisał:

A ja nie grałem w żadnego Fallout''a, ale mysle nad zakupem. Spodoba mi się to? :D


A skąd mamy to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam zakup 3 części, oszczędzisz czas i pieniądze. Wysokie oceny gra dostała tylko przez wzgląd na kultowe poprzedniczki. NV jest niby dobre ale nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 19:54, SiDi napisał:

> A ja nie grałem w żadnego Fallout''a, ale mysle nad zakupem. Spodoba mi się to?
:D

A skąd mamy to wiedzieć?


Od wróżki :p
Może źle sformułowałem pytanie...Od której części zacząć grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 19:25, pawbuk napisał:

Fani starych Falloutów "trójki" nie znoszą :D W moim przypadku było wręcz odwrotnie -
nie przypadły mi do gustu F1 i F2, natomiast w F3 się wręcz zakochałem :D Na razie nie
mogę się zmusić do przejścia F:NV :)


To tylko pokazuje, jak są to gry ;) Osobiście nie uznaję F3 nawet za kanon (ilość błędów fabularnych jest zbyt duża), ale o tym swego czasu się rozpisałem w odpowiednim temacie. Gdyby chociaż był z niego wymagający survival FPS...

FreemanPL
Jeśli lubisz klimat gnijących resztek wypalonej cywilizacji taplających się w zmutowanej papce, gdzie wyjście za potrzebą może się skończyć świecącymi w ciemności klejnotami, a napotkani ludzie to banda drani, którzy budują swoje miasta na trupach innych, to spróbuj pierwszego i drugiego Fallouta. Trójka to symulator szukania tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje ktoś zakup "Orcs Must Die 2 - Complete Pack"?
Bo brakuje mi mniej niż 0,10euro aby zakupić, a jest także dwupak i chętnie bym odkupił drugą sztukę...
Niestety nie mam karty żadnej, aby te grosze sobie zarobić na koncie :/

Chyba, że ktoś by mi kartę odstąpił (da się w ogóle? bo ja nie w temacie), bo chyba nie mam nic co mógłbym na Steamie w zamian zaoferować, tylko pełno jakiegoś złomu z TF2 w które już nie gram od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2013 o 20:16, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

mam nic co mógłbym na Steamie w zamian zaoferować, tylko pełno jakiegoś złomu z TF2 w
które już nie gram od dawna...


Itemki z tf2 mogą byc dużo warte jak miałeś jakieś pre ordery to masz genuine itemki które warte przynajmniej 50 centow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 20:16, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Planuje ktoś zakup "Orcs Must Die 2 - Complete Pack"?
Bo brakuje mi mniej niż 0,10euro aby zakupić, a jest także dwupak i chętnie bym odkupił
drugą sztukę...
Niestety nie mam karty żadnej, aby te grosze sobie zarobić na koncie :/

Chyba, że ktoś by mi kartę odstąpił (da się w ogóle? bo ja nie w temacie), bo chyba nie
mam nic co mógłbym na Steamie w zamian zaoferować, tylko pełno jakiegoś złomu z TF2 w
które już nie gram od dawna...


Daj link do profilu ;)
McFlash, dzieki :) Jednak kupie wszystkie części ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 19:26, Pablovy napisał:

No cholera jest F3 GOTY za dobry piniądz, ale coś tam krzyczą, że nie śmiga z Windows
7. :/

Mojemu koledze na ultrabooku z W8 nie działał, a jak przesiadł się z Visty na 7 to mu też nie działał, przez co powrócił do Visty. :P Mi na Viście dobrze hulał, aczkolwiek kilka błędów występowało, jednak to wina samej gry.

@Abi_Dalzim
Trójka mi się podobała, a w stare Fallouty grałem dość długo; słyszałem natomiast, że New Vegas jest podobne w założeniach fabularnych i klimatowych do FO2, czyli mojej ulubionej części. :) Więc zapewne to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miliony much...
Ok, w ramach "zemsty" na community za Incredipede i Gunpointa będę głosował na:
a) to, co po przecenie i tak będzie drogie (mała zniżka, wysoka cena bazowa),
b) coś, co na przecenach było już "miliard razy" i "wszyscy to mają".
Niech mają za swoje ;D.

A tak serio, wkurzyłem się dzisiaj... Zeżarł mi Steam kasę za 3 karty - zniknęły z eq (jakiś hamburger kupił, wszystkie trzy ten sam) ale bilans wallet ani drgnął. Wysłałem do supportu zgłoszenie, od początku swojej obecności na Steam nie wysłałem tylu zgłoszeń, co przez ostatnie dwa tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się