ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2013 o 12:37, Ring5 napisał:

Zagłosowane już wcześniej :) Jeśli jeszcze nie grałeś, bierz w ślepo, gierka jest genialna
:)

Właśnie zamierzałem kupić za 5 euro, ale coś mi mówiło, żeby poczekać. Jeśli stanieje to do 2.5euro to kupię na pewno. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 12:43, Kadaj napisał:

Grał ktoś w Towns? Warto?


Gralem w demo. Nie przypadlo mi do gustu, szczerze mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 12:41, Zatha napisał:

Nie lepiej zaoszczędzić kase i troche poczekać na Starbound?

Zależy od ceny i... nie znałem tej gry wcześniej, mówią o Starbound. Wygląda mi to na droższego klona Terrarii z lepszą grafiką. :P

@Kadaj
Dla pasjonatów. Mnie demo nie porwało. Co więcej, na jego podstawie mogę stweirdzić, że gra jest kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 13:42, LubieWafle napisał:

> Nie lepiej zaoszczędzić kase i troche poczekać na Starbound?
Zależy od ceny i... nie znałem tej gry wcześniej, mówią o Starbound. Wygląda mi to na
droższego klona Terrarii z lepszą grafiką. :P

15$ preorder bo to "terraria 2" imo prezentuje się świetnie, ot ogromne rozszerzenie wszystkiego co było w terrari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 13:50, Zatha napisał:

15$ preorder bo to "terraria 2" imo prezentuje się świetnie, ot ogromne rozszerzenie
wszystkiego co było w terrari.

Rozumiem, jednak chyba wolę za 2.5euro tę Terarrię na próbę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 14:54, FreemanPL napisał:

Jak zmienić rozdzielczość w grze Hotline Miami?

W grze się chyba nie da ale możesz spróbować tak:
prawy przycisk myszy na grze
ogólne
ustaw opcje uruchamiania
i wklejasz tam twoją rozdzielczość np. -w 1920 -h 1080
klikasz ok, uruchamiasz grę i powinno ładziać

Ale tak wg to po co chcesz zmieniać rozdzielczość w Hotline Miami? W tej grze im większe piksele tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 13:15, Ring5 napisał:

...


Straciłem wiarę w community totalnie. Była szansa na Retro City Rampage -80% (2,80 euro) a lemingi wybrały Super Meat Boya... Który, jeśli mnie pamięć nie zawodzi, był już na tym SSS za 3,49 euro xD.

Support mi odpowiedział, yay! W stylu Ctrl+c, Ctrl+v - standardowa formułka "Thank you for contacting Steam Support.", blah blah blah, jeden, drugi, trzeci link do FAQ (które mają się do moich pytań jak pięść do nosa), "If the above information does not answer your question please let us know and we will be glad to assist you further.", jako autor wpisany jakiś Derrick... Oficjalnie stwierdzam, że Steam Support zrównał się poziomem z pomocą techniczną naszych lokalnych dystrybutorów.
Wnioski? "Lekarzu ulecz sam siebie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 17:28, Blackhand napisał:

Straciłem wiarę w community totalnie.


Dopiero teraz? Podziwiam wytrwałość, ja już dawno straciłem wiarę w community :D Wybierają jakiś badziew, a dobre gry leżą i kwiczą. Vide sytuacja z Gunpoint, który pewnie będzie musiał poczekać do wyprzedaży zimowej, bo nie sądzę, by były jakieś szanse na jego pojawienie się za -75 czy -80% :/

Dnia 20.07.2013 o 17:28, Blackhand napisał:

Support mi odpowiedział, yay! W stylu Ctrl+c, Ctrl+v - standardowa formułka


Od razu pisz do nich ponownie (odpowiadając na ich mail), że FAQ problemu nie rozwiązuje. Oni tak zawsze robią, że najpierw nawet nie czytają zgłoszenia, tylko wysyłają odpowiedź typu "kopiuj-wklej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już ktoś wam tutaj mówił, że znakomita większość klika w byle co. Tylko po to aby zdobyć kartę. Sam tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w 27 czerwca tego roku o godzinie okolo 11 chcialem sobie popykac w black opsa 2 lecz mojemu zdziwieniu bylem wylogowany więc podałem kilka razy dobre passy ale pisało ze błędne brałem także odzyskaj hasło ale nie przychodzil email bralem takze inne opcje póżniej pisało że mam błędny email wp.pl. Wściekłem się i napisałem do Valve nie odpisali do dzisiaj napisałem do pomocy technicznej dzisiaj i czekam. Jak myślicie dlaczego tak sie dzieje wczesniej nie mialem takiego klopotu i wgl nie bylem banowany. ten który mi pomoże doładuje mu karte na 10zl do telefonu do 27lipca bo jade do Szwecji potem wiec prosze pomóżcie

email : piotrgsm@wp.pl
jak by ktoś chciał wiedziec jaki mam peudniom na steam to : (Ninja)SGCOMBAT z znaczkiem smutnego trollfacea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 17:41, Ring5 napisał:

...

Dopiero teraz? Podziwiam wytrwałość, ja już dawno straciłem wiarę w community :D


Cóż, pisałem wcześniej przy okazji Gunpointa i Incerdipede na ten temat :). Ale jak zobaczyłem, że jest szansa na RCR -80%/2,80eur, to postanowiłem im dać "jeszcze jedną ostatnią szansę" :D. A w ogóle tego mojego narzekania na community nie trzeba brać serio, niech sobie głosują jak chcą, ja się kiedyś swojej przeceny tak czy siak doczekam :).

Dnia 20.07.2013 o 17:41, Ring5 napisał:

Wybierają
jakiś badziew, a dobre gry leżą i kwiczą. Vide sytuacja z Gunpoint, który pewnie będzie
musiał poczekać do wyprzedaży zimowej, bo nie sądzę, by były jakieś szanse na jego pojawienie
się za -75 czy -80% :/


Gunpoint i tak w głosowaniu miał szansę tylko na -40%. Ja teraz to już tylko liczę na Flash Sale z Incredipede z taką przeceną, jaka była proponowana w głosowaniu.
BTW, GMG zorganizował "Indie weekend" i niektóre gry z SSS są tam taniej - np. Giana Sisters: Twisted Dreams, Brutal Legend czy The Duke Nukem Platformer Pack.

Dnia 20.07.2013 o 17:41, Ring5 napisał:

..
Od razu pisz do nich ponownie (odpowiadając na ich mail), że FAQ problemu nie rozwiązuje.
Oni tak zawsze robią, że najpierw nawet nie czytają zgłoszenia, tylko wysyłają odpowiedź
typu "kopiuj-wklej".


Pewnie, że od razu im odpisałem :). Tyle, że na ich inną "odpowiedź" napisaną 9.07 odpisałem od razu (10.07), a mimo to do dzisiaj żadnego odzewu :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 17:59, SabatonJestNajlepszy napisał:

Jak myślicie dlaczego tak sie dzieje


Na pierwszy rzut oka wygląda to tak, jakby ktoś Ci podprowadził konto. Pisz do supportu do skutku, to zwykle trochę trwa, ale w 90% przypadków daje się odzyskać konto. Będziesz jedynie musiał im podać mail, na który konto było zakładane i dowód dokonania jakiegoś zakupu na nim (żeby wiedzieli, że rzeczywiście konto należy do Ciebie - zwykle wystarczy potwierdzenie transakcji z banku). Dziwię się tylko, że czekałeś tyle czasu, ja bym chyba ich codziennie mailami zasypywał.

Dnia 20.07.2013 o 17:59, SabatonJestNajlepszy napisał:

ten który mi pomoże doładuje mu karte na 10zl do telefonu


Intencje pewnie dobre, ale czuję się lekko urażony. Wiesz, my tu sobie pomagamy nie dla kasy, doładowań itp, ale dlatego, że tak po prostu się robi. Dziś jeden może pomóc drugiemu, a jutro sam może potrzebować pomocy.

Dnia 20.07.2013 o 17:59, SabatonJestNajlepszy napisał:

do 27lipca bo jade do Szwecji potem wiec prosze pomóżcie


W Szwecji też mają net, więc spokojnie tam również będziesz mógł kontrolować sprawę.

Dnia 20.07.2013 o 17:59, SabatonJestNajlepszy napisał:

email : piotrgsm@wp.pl


Nie wiem po co podajesz mail, ale jeśli to już robisz na publicznym forum, staraj się go jakoś "zakodować", na zasadzie Jan(kropka)Kowalski[małpiszon]skrzynka<kropka>pe-el - forumowicze zrozumieją, natomiast zmniejszasz szanse na to, że Twój adres zostanie wyszperany przez jakiegoś bota i unikniesz zalewu spamu. To tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze, jednak sie zlamali i dali MK w promocji. Wprawdzie mialem nadzieje na 50%, wtedy bym bral w ciemno, ale 33 to juz jakis sukces. Moze nastepna "flaszka" bedzie zawierac BNW? :) A na razie kupione Just Cause 2 i to chyba bedzie ostatni tytul, jaki wezme na tej wyprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dali Mortala i Final Fantasy, to liczę na obniżkę Shadow Warriora (-15% obecnie) i Larry''ego (obecnie bez obniżki) we flash sales. Ciekawe, czy się doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się