ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Ja ciągle czekam na retro city rampage, w głosowaniu nie wygrało bo ludzie woleli super meat boya którego można było dorwać 100 razy 10 razu takiej :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 12:40, LubieWafle napisał:

Jeśli stanieje to do 2.5euro to kupię na pewno. :D


Staniała :D

Ja właśnie craftowałem pierwszego badge''a z wyprzedaży, w Inventory zostało 11 kart i mam zamiar je już sobie zostawić. Nawet, jeśli uda się je za jakiś czas po 3-5 euraczy puścić, będzie zapas pieniążków na zimową wyprzedaż.

Jedno, co trochę mnie irytuje, to fakt, że podczas wyprzedaży ceny wszystkich kart poleciały na łeb. Karty z Borderlands 2 chodziły po 40-60 centów, teraz są po 20-25. To raczej koniec zarabiania na kartach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 11:10, Liqid napisał:


Dzięki. Choć mam trochę kasy na steam wallet ze sprzedaży kart i chciałem ją tak właśnie spożytkować :)

I abstrahując: wyczailiście może jakieś ciekawe gry, które mają te około -75% przez cały czas SSS, a nie rzucają się w oczy? Widziałem całą serię przygodówek "Deponia", na przecenie, zastanawiam się nad kupnem pierwszej części, bo dawno w żadną przygodówkę nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 11:53, Ring5 napisał:

> Jeśli stanieje to do 2.5euro to kupię na pewno. :D

Staniała :D

Widzę... to już któryś raz, jak przegrana pozycja w głosowaniu tanieje... ;D Logic. Ale przynajmniej zakupiłem ją .;]

Swoją drogą, co to jest Microsoft .Net Framework ? Instaluje się wraz z Terrarią. Nie rozleguluje to działania innych programów na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, takie teraz dali głosowanie, że moim zdaniem wygrać mogą tylko dwie gry. Może to być Dragon''s LAir (na co liczę), lub powtórka Evolanda. KEntucky raczej ma słabe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 12:48, LubieWafle napisał:

Swoją drogą, co to jest Microsoft .Net Framework ? Instaluje się wraz z Terrarią. Nie
rozleguluje to działania innych programów na kompie?


Chłopie, wrzuć na luz, jak rany :D Co chwilę widzę "nie popsuje mi to kompa?", "nie dostanę bana?" itp. :) Wyluzuj. Skoro gra ściągnięta z legalnego źródła instaluje dodatkowy program, to znaczy, że go potrzebuje. Nie, nie "rozleguluje" (zachowano pisownię oryginalną) Ci to działania innych programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie po jakimś czasie HL2 i mi steam pokazuje, że mam jakiś przedmiot w ekwipunku [?]. To jakieś karty kolekcjonerskie z Alyx i Gordonem czy cuś. Ktoś mi może powiedzieć o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w kilku grach za granie otrzymujesz losowo karty za granie, każda gra posiada jakiś komplet kart do zebrania, na przykład Half-life 2 ma 8 kart i z tego wypadnie ci tylko połowa, drugą połowę musisz sam zdobyć, kupując na rynku steam lub wymieniając się z innymi, za każdy komplet kart możesz wytworzyć odznakę gry, maksymalnie można zdobyć 5 poziomów. Każda odznaka jest warta 100 PD. Za to po prostu otrzymujesz poziom steam, takie tam bzdury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 14:48, Crew_900 napisał:

Teraz w kilku grach za granie otrzymujesz losowo karty za granie, każda gra posiada jakiś
komplet kart do zebrania, na przykład Half-life 2 ma 8 kart i z tego wypadnie ci tylko
połowa, drugą połowę musisz sam zdobyć, kupując na rynku steam lub wymieniając się z
innymi, za każdy komplet kart możesz wytworzyć odznakę gry, maksymalnie można zdobyć
5 poziomów. Każda odznaka jest warta 100 PD. Za to po prostu otrzymujesz poziom steam,
takie tam bzdury .

Czyli jak za Terrarię dostałem 5 kart to już grając nawet 1000h więcej nie dostanę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 15:11, LubieWafle napisał:

Czyli jak za Terrarię dostałem 5 kart to już grając nawet 1000h więcej nie dostanę? :P

Możesz ewentualnie dostać booster packa, ale to jest losowe (bardzo małe szanse) i nie zależy od tego, czy w ogóle grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się