ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2013 o 15:17, LubieWafle napisał:

Huh, to trochę niezbyt ciekawie... :P


Jak sama nazwa wskazuje, to są karty do wymieniania się. Trading cards. Dostajesz część, resztę musisz zdobyć od innych - czy to kupując je w Community Markecie, czy też wymieniając się z innymi. Gdyby każdy dostawał cały zestaw (a raczej 5 zestawów, bo każda odznaka ma 5 poziomów), cała zabawa nie miałaby sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawa teraz też nie ma sensu bo zdobędziesz ten jeden rzut kart i okej drugą połowę się jakoś załatwi, potem by osiągać wyższe poziomy się już nie opłaca, bo wszystkie karty musisz zdobywać. Jakby tak zrobili co poziom drop to było by już inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 15:59, Tyler_D napisał:

A co właściwie można zrobić z tymi całym PD, cokolwiek to jest?

Punkty doświadczenia. Można levelować i dodawać wizualne pierdółki do profilu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 16:02, Tyler_D napisał:

Dear god ...

/massive rofling/


Wyobraź sobie jeszcze, że są ludzie, którzy wydają na to prawdziwe pieniądze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 16:04, SiDi napisał:

Wyobraź sobie jeszcze, że są ludzie, którzy wydają na to prawdziwe pieniądze xD

I chwała im za to!

Sfinansowali mi jakieś 80% growych zakupów na SSS. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 16:24, Outlander-pro napisał:

Kupiłeś AŻ dwie gry? :P

Nie, tylko 13. ;p
Za 2 zapłaciłem z własnych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 16:01, Kadaj napisał:

Punkty doświadczenia. Można levelować i dodawać wizualne pierdółki do profilu. ;p


Przepraszam, ale nie tylko. Każdy poziom zwiększa również liczbę znajomych, jakich można mieć na Steamie, o 5.

A poza tym nie rozumiem trochę tej jazdy po kartach... Każdy wydaje pieniądze na to, na co chce. Jeden puszcza je z dymem paląc fajki, inny przepija, ktoś jeszcze "inwestuje" je w megahiperturbowypasione gearboxy do ASG czy łańcuch do roweru z wyjebolitu nasmarowanego pyłem księżycowym. To nikogo nie śmieszy. Ale jak ktoś wyda kasę na karty - trzeba drzeć łacha, bo przecież to debil jest...

@ Crew_900

Ale przecież właśnie na tym polega idea wymiany... Masz grę A, z której zbierasz karty, masz też gry B i C, z których kart nie zbierasz. Wymieniasz karty z gier B i C (bądź sprzedajesz je na rynku), otrzymujesz karty z gry A i levelujesz badge''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 16:29, Ring5 napisał:

Przepraszam, ale nie tylko. Każdy poziom zwiększa również liczbę znajomych, jakich można
mieć na Steamie, o 5.

Faktycznie jest coś takiego. Wyleciało mi z głowy, bo sam mam znajomych... 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie rozumiesz tej jazdy? To jak wydawanie kasy na itemy ze sklepu w przypadku jakiejś gry na komórkę bądź na inne ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 17:00, SiDi napisał:

Jak nie rozumiesz tej jazdy? To jak wydawanie kasy na itemy ze sklepu w przypadku jakiejś
gry na komórkę bądź na inne ziemniaki.


Aaa... rozumiem. Bo wydawanie kasy na przedmioty w takim TF2 jest ok, natomiast w grach na komórki nie? Wydawanie kasy na jakiegoś mounta jest ok, ale kupowanie kart nie... Jasne. Poniał.

Wybacz, ale dla mnie większą głupotą jest właśnie takie podejście - oceniające innych, na zasadzie "ludzie z reguły to idioci". Skoro ktoś ma na to kasę i chce sobie to kupić, to nie różni się to absolutnie niczym od puszczania pieniędzy z dymem paląc fajki. A to, co tu widzę, to chyba zwykła zawiść, że ktoś sobie może na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2013 o 16:27, Kadaj napisał:

Nie, tylko 13. ;p
Za 2 zapłaciłem z własnych środków.


No to chyba musiałeś mieć z 200 tych kart, skoro każda chodzi po około 12 eurocentów ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 17:58, Outlander-pro napisał:

No to chyba musiałeś mieć z 200 tych kart, skoro każda chodzi po około 12 eurocentów
... :O

Oj tam, kupiłem dość tanie gry, a poza tym za czasów bety ceny były wyższe. Według marketu mam 123 transakcje, więc sprzedałem ponad 100 kart.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 17:58, Dandelion1 napisał:

Wiadomo czy karty SSS znikają po skończeniu wyprzedaży?

Nie znikają a dodatkowo będzie możliwość wytwarzania odznak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się