ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Nie sądziłem, że taka minityrada się zrobi z takiego ''duperela'' ... ale ...

Dnia 21.07.2013 o 16:29, Ring5 napisał:

Przepraszam, ale nie tylko. Każdy poziom zwiększa również liczbę znajomych, jakich można
mieć na Steamie, o 5.

A to jest tam jakiś limit posiadanych znajomych? Lol.

Dnia 21.07.2013 o 16:29, Ring5 napisał:

A poza tym nie rozumiem trochę tej jazdy po kartach... Każdy wydaje pieniądze na to,
na co chce. Jeden puszcza je z dymem paląc fajki, inny przepija, ktoś jeszcze "inwestuje"
je w megahiperturbowypasione gearboxy do ASG czy łańcuch do roweru z wyjebolitu nasmarowanego
pyłem księżycowym. To nikogo nie śmieszy. Ale jak ktoś wyda kasę na karty - trzeba drzeć
łacha, bo przecież to debil jest...

Na tyle na ile się dowiedziałem co one dają [ a nikt jakoś nie dopisał niczego innego więc zakładam, że ich ''wartość'' to właśnie te popierdółki wizualne na profilu ] to uważam, że wydawanie pieniędzy - rzeczywistych pieniędzy na coś co nie ma praktycznego zastosowanie jest mocno śmieszne. I z całym szacunkiem do ciebie ale uważam, że jest spora różnica pomiędzy tymi wspomnianymi fajkami, łańcuchami czy pukawkami asg [ choćby przez ich namacalność ] a jakimś złotkiem, sreberkiem czy inną flagą dostępną na profilu w sieci. Oczywiście - ja nikomu tego nie zabraniam - tak samo jak chodzenia na prostytutki ale mogę mieć do tego taki a nie inny stosunek i wystawiać takie a nie inne opinie, czyż nie? Na koniec tylko dodam, że ów tekst o idiotach zakończony był emotką więc naprawdę nie wiem skąd taka ''spina''. Chociaż i tak uważam, że ogólnie ludzie są ... mało rozgarnięci.
>Aaa... rozumiem. Bo wydawanie kasy na przedmioty w takim TF2 jest ok, natomiast w grach na komórki >nie?
Nie wiem co to są przedmioty w TF2. I naprawdę niespecjalnie mnie to interesuje. :-)
>Wydawanie kasy na jakiegoś mounta jest ok,
jw. A tak swoją drogą to chyba idea gry po sieci nieco podupada [ ja znawcą nie jestem, od razu mówię ] skoro można sobie ''podbić'' postać / cokolwiek innego poprzez płatności żywą gotówką, czyż nie?
>Wybacz, ale dla mnie większą głupotą jest właśnie takie podejście - oceniające innych, na zasadzie "ludzie z >reguły to idioci". Skoro ktoś ma na to kasę i chce sobie to kupić, to nie różni się to absolutnie niczym od >puszczania pieniędzy z dymem paląc fajki. A to, co tu widzę, to chyba zwykła zawiść, że ktoś sobie może na >to pozwolić.
Napisałem wyżej dokładnie o co mi chodziło. I to nie jest to samo imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy jest możliwość wyłączenia powiadomień dla innych o tym, że aktualnie w coś gram? Nie mówię o wyłączeniu chata tylko o wyłączeniu koloru zielonego jak zacznę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W... Nie o to chodzi ;P Po prostu się pytam czy jest taka możliwość, raczej u siebie na koncie nie mam takich gier, których wstydzić się powinienem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 18:32, Muradin_07 napisał:

Mam takie pytanie: czy jest możliwość wyłączenia powiadomień dla innych o tym, że aktualnie
w coś gram? Nie mówię o wyłączeniu chata tylko o wyłączeniu koloru zielonego jak zacznę
grę.

Przejdź w tryb offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 18:32, Muradin_07 napisał:

Mam takie pytanie: czy jest możliwość wyłączenia powiadomień dla innych o tym, że aktualnie
w coś gram? Nie mówię o wyłączeniu chata tylko o wyłączeniu koloru zielonego jak zacznę
grę.

Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 18:32, Muradin_07 napisał:

Mam takie pytanie: czy jest możliwość wyłączenia powiadomień dla innych o tym, że aktualnie
w coś gram? Nie mówię o wyłączeniu chata tylko o wyłączeniu koloru zielonego jak zacznę
grę.

Też sobie nabiję posta, a co!
NIE IDZIE! :D

No i nastał ostatni dzień wyprzedaży, dzisiaj powtórki najpopularniejszych. Podsumowując: SŁA BI ZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 19:53, SiDi napisał:

O jakiej promocji mówicie? Przecież Summer Sale 2013 się nie odbyło.


No jak nie ? Przecież karty i poziomy steam dali xD A przy tym jakieś cienkie promocje. Może tym razem Summer Sale we wrześniu będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 20:33, FreemanPL napisał:

orientuje się ktoś czy karty z summer sale zniknał?


Raczej wątpię. Ja nie mam trzech teraz, mam jedną powtórkę. Więc później zapewne będzie można się wymieniać tak samo jak nie zniknęły karty z bety, których nawet nie miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się