ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2013 o 23:36, Zatha napisał:

Tylko ile kart musisz zużyć na odznaki aby podbić jakis konkretny lvl.

Musi być tego trochę.

Jednak podsumowując, wieszanie psów na tegorocznej wyprzedaży nie jest do końca uprawnione. Naprawdę można było kupić ciekawe pozycje. :)

Poza tym, często każdego dnia o 19.00 lub o godzinie kiedy rozpoczynała się kolejna Flash Sale, przez kilka-kilkanaście minut zdarzały się celowe "pomyłki cenowe" i przeceny rzędu "-99%." Komu się udało, ten na pewno jest zadowolony. Ja w ten sposób kupiłem pakiet starych "Tomb Raiderów." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre gry naprawdę były mocno przecenione - problem w tym, że kosztowały tyle samo, co pół roku, czy rok temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze większe zakupy na Steamie (do tej pory raczej omijałem Steama z daleka, ale promocje mnie przekonały :P )
Star Wars: Knights of the Old Republic II
Portal 2
Max Payne 3
GTA Complete Pack (III, VC, SA, IV, Episodes from LC)
Batman: Arkham City GOTY
Deus Ex: Human Revolution
Za wszystko dałem niecałe 30€. Mam w co grać przez kilka miesięcy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 23:36, pawbuk napisał:

Bardzo zacny zestaw gier :D Grałeś już w niektóre wcześniej


Grałeś :) Borderlands 2, Commandosów, DE:HR, Puzzle Quest 2, Civ V, Pirates! znam z autopsji, HL2 nie wymaga przedstawiania, Trine 1 i Wiedźmina 1 mam za sobą. Pozostałe tytuły wziąłem bardziej z ciekawości, niż z "potrzeby" posiadania, głównie dotyczy to Sang-Froid, którego zostawiam na spokojniejszą chwilę (obecnie Risen 2 zżera mi cały wolny czas).

A, i chodzi o Just Cause 2, nie jedynkę.

Ogólnie wyprzedaż zeżarła mi trochę kasy, zdecydowanie więcej, niż początkowo zakładałem, ale też wielu tytułów, na które miałem chęć, nie kupiłem (m.in. AC:R i AC: B, GTA IV i paru innych), niektórych nie było w odpowiedniej promocji (np. Gunpoint) albo w ogóle nie było na nie promocji (Civ V: BNW). Trudno się mówi, poczekam do zimowej, na razie mam w co grać, a już za niecałe 3 miechy premiera Black Flag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam do postu pawbuka, że wiele gier powtarzało się: Tomb Rider w daily, flash. FC3 BD w community oraz flash. FC3 w daily, flash i community. Niektóre obniżki były świetne ale najczęściej lepiej było wskoczyć na amazon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie kupiłem

LA Noire
Ace Combat Assault Horizon
Civilization IV
Arma Combined Operations
FTL
Far Cry 2
Cubemen
Strike Suit Infinity
Euro Truck Simulator 2
Assassin''s Creed Revelations

Połowa z tego kupiona za grosze, od rusków, także nawet nie wiem ile dokładnie wydałem. Pieniądze i tak były z kart, a zostało mi jeszcze 5 EUR :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 23:46, pawbuk napisał:

Niektóre gry naprawdę były mocno przecenione - problem w tym, że kosztowały
tyle samo, co pół roku, czy rok temu :D

Powtarzam, część poniesionych kosztów można było "odzyskać" dzięki kartom, co finalnie zmniejszało cenę. :D

@Zatha
Amazon był w niektórych przypadkach niezły, ale jakiś rewelacyjny również nie był. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 23:48, cinus2 napisał:

GTA Complete Pack (III, VC, SA, IV, Episodes from LC)

Żartujesz??? Na zimowej wyprzedaży było jeszcze GTA 1 i 2. A teraz już nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie? Ja tam jestem zadowolony, że udało mi się nie kupić niczego droższego ponad zaplanowane 7.5 euro. W sumie trochę mi żal przegapionych Risenów, choć z drugiej strony i tak nie miałbym dla nich czasu.

- Assassins Creed Revelation Gold
- Counter-Strike: Global Offensive
- FTL
- Hitman Absolution
- Trine 2 Complete
- Wiedźmin 2

Może jutro rzutem na taśmę jeszcze się coś weźmie, choć i tak już jest tego więcej niż mam zamiar ogrywać w dającej się przewidzieć przyszłości. Bo poza FTL i CSGO, no i może Trine 2, resztę albo już miałem i skończyłem, albo będzie czekać aż skończę poprzednie części.

Do tego kilka odznak:
- Steam Summer Getaway x5 (póki co jest x4 ale jutro planuje się powymieniać i dokupić resztę jak mi wpadnie jeszcze jedna za ostatnie głosowanie)
- Half-Life 2 x1
- Walking Dead x1
- Super Meat Boy x1

No i do tego 2 foil karty z SSS, poczekam aż ceny podskoczą odrobinkę i będzie na kilka nowych odznak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 23:59, Janek_Izdebski napisał:

Powtarzam, część poniesionych kosztów można było "odzyskać" dzięki kartom, co finalnie
zmniejszało cenę. :D


Pewnie tak, ale podczas ostatniej wyprzedaży chyba złotowka była mocniejsza ;) A może to było rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 21:14, Janek_Izdebski napisał:

Nie była taka zła. :) "Dishonored" wraz z DLC w niezłej cenie, "F: NV Ultimate Edition"
za 4,99 €


Jak zobaczyłem Fallout: New Vegas za 4.99 euro to chciałem sięgnąć po kartę kredytowa i kupić, bo sobie na grę ostrzyłem zęby od jakiegoś czasu. Nawet niedawno kiedy byłem w sklepie wachałem się czy kupić Dishonored czy właśnie Fallout: New Vegas z serii Premium Games. Zdecydowałem się jednak na Dishonored, a Fallout miał poczekać. Jednak okazało się, że karta jest już przeterminowana. Na szczęście kolega stwierdził, że niedługo są moje urodziny to mi kupił tę grę w ramach prezentu w formie steam gifta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 23:59, Karanthir666 napisał:

> GTA Complete Pack (III, VC, SA, IV, Episodes from LC)
Żartujesz??? Na zimowej wyprzedaży było jeszcze GTA 1 i 2. A teraz już nie ma?


No nie było dwóch pierwszych części, ale mi tam to nie przeszkadzało, bo je akurat miałem. Kupiłem ten pack głównie dla SA, IV i EfLC. 7,5€ za ten pack chyba było warto dać :P
Na zimowej wyprzedaży też za tyle był ten pack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 00:05, cinus2 napisał:

Na zimowej wyprzedaży też za tyle był ten pack?

Dokładnie. + 2 gry więcej.
LOL. Widzę, że GTA 1 i 2 nie ma w ogóle już w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

130zł:
Fable III - Traitor''s Keep DLC
Brink - Agents of Change DLC
Kinect Bundle (5 gier: Wreckateer, Home Run Stars, Haunt, Diabolical Pitch, Dragon''s Lair)
Mortal Kombat Arcade Collection (3 gry: Mortal Kombat, Mortal Kombat II, Ultimate Mortal Kombat III)
Gunstar Heroes
Street Fighter III: Online Edition
Capcom Arcade Cabinet (15 gier: Black Tiger, Avengers, 1943, Ghosts''n Goblins, Gun Smoke, Section Z, Side Arms, Legendary Wings, Trojan, Commando, The Speed Rumbler, Savage Bees, Sonson, Pirate Ship Higemaru, 1942)
Capcom Arcade Cabinet - All in One ("Season Pass")

Deal of the Week by Microsoft. Wiem, nie Steam, ale kupione w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 00:00, pawbuk napisał:

Pewnie tak, ale podczas ostatniej wyprzedaży chyba złotowka była mocniejsza
;) A może to było rok temu...

Co do złotówki, to masz rację. ale to nie wina Valve, tylko "złotoustego Vincenta" i światowych rynków finansowych. :D

@Wojman
To szczęściarz z Ciebie. Masz teraz obie te świetne gierki. :)

P.S. Jednak do nas wróciłeś, hehehehe. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kista też jakoś nie powala w tej proomocji:
- Commandos Pack
- DMC 3 i 4
- Fallout 3 GOTY
- Risen 1
- System Shock 2
- The Walking Dead
- Wiesiek 1 i 2
- Tomb Raider od 5 do Underworld (poza najnowszym)
- Worms Revolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się