ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Witam serdecznie wszystkich
Załadowałem grę na Steam i wszystko było ok nawet grałem co najpierw się na kombinowałem z pobraniem wszystkiego ale nic udało się ,lecz gdy wyłączylem compa i chciałem ponownie zagrać zaczełuy się problemy ,otóż fonia jest ale wizji brak .
Więc odinstalowałem wszystko i jeszcze raz instalacja ,i co to samo
proszę o radę
Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 20:55, petro11111 napisał:

/cut

Lepiej powiedz jaka to gra bo za ten problem Steam sam w sobie nie odpowiada tylko najprawdopodobniej tytuł w który chcesz zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie napisałeś jaka to gra.

Sprawdź na forum Steama dotyczącego tej gry, może ktoś miał wcześniej ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja takiego zrobiłem, że mi się taki tłumok z supportu przytrafił... Z 3 ticketów jeden, na który odpowiadała inna osoba, został pomyślnie rozwiązany. Dwa pozostałe, na które odpowiada ta sama osoba... Cóż, gość wciąż nie czyta tego, co napisałem, tylko dalej Ctrl+c, Ctrl+v, tym razem o SSS, z którym moje problemy mają zerowy związek.

Można w jakiś sposób złożyć skargę na pracownika supportu? Czy może lepiej zamknąć te tickety i założyć na nowo licząc, że nie trafię na tego samego matoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 20:59, Tomoya-kun napisał:

Lepiej powiedz jaka to gra


Coś mi mówi, że będzie chodziło o HoMM VI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 23:03, LubieWafle napisał:

Panowie, ceny kart SSS jednak tanieją... :P

Część tych, którzy zachomikowali, zaczyna wymiękać. Jak minie pierwsza fala to znów ceny wzrosną. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jakbym mógł to oddałbym wszystkie 8 już teraz... ale mam 30 dni czekać, już teraz zaraz 21, bo dopiero będzie ogarnięte że coś kupiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 23:05, Kadaj napisał:

> Panowie, ceny kart SSS jednak tanieją... :P
Część tych, którzy zachomikowali, zaczyna wymiękać. Jak minie pierwsza fala to znów ceny
wzrosną. ;p

Mnie tydzień w domu nie będzie, więc mam nadzieję, że do tego czasu zwiększą się ceny. :P Jednak masz rację - z 32k do 40k zwiększyła się ilość kart na sprzedaż. Ludzie wymiękają, pozbywają się. Mam nadzieję, że ktoś to za miesiąc kupi... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 23:03, LubieWafle napisał:

Panowie, ceny kart SSS jednak tanieją... :P


Powolutku, cierpliwości... Zauważ, że zapas kart na rynku wzrósł z 33-35 do ponad 40 tysięcy. Ludzie robią porządki w inventory, ale to wkrótce minie, a ceny zaczną rosnąć. Dziś Skyrim był po ponad 30 centów (chyba raz za 34 widziałem kartę), a to dopiero 2 dzień po wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 23:50, Ring5 napisał:

Powolutku, cierpliwości... Zauważ, że zapas kart na rynku wzrósł z 33-35 do ponad 40
tysięcy. Ludzie robią porządki w inventory, ale to wkrótce minie, a ceny zaczną rosnąć.
Dziś Skyrim był po ponad 30 centów (chyba raz za 34 widziałem kartę), a to dopiero 2
dzień po wyprzedaży.

Ja widzę, że Skyrim rośnie, albo się trzyma wysoko, a reszta tanieje. Poczekamy, zobaczymy. Co najwyżej się sprzeda kiedyś tam taniej te karty. :) Albo drożej hehe. Jak myślisz, do ilu eurocentów dojdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 00:13, LubieWafle napisał:

Jak myślisz, do ilu eurocentów dojdzie ?


Centów? Obstawiam kilka euro, gdy liczba kart spadnie poniżej kilku tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 00:20, Ring5 napisał:

Centów? Obstawiam kilka euro, gdy liczba kart spadnie poniżej kilku tysięcy.

A ktoś będzie chciał je jeszcze kupować? ;)

Takie mam jeszcze pytanie - o co chodzi z kartami w folii? Są droższe, ale jak je można dostać? W ogóle, ludzie po kilka euro zarabiają na zwykłych kartach. ;P Te bazowe 5 co się dostaje z każdej gry są raptem warte około 75 eurocentów... how?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2013 o 00:21, LubieWafle napisał:

Takie mam jeszcze pytanie - o co chodzi z kartami w folii? Są droższe, ale jak je można
dostać? W ogóle, ludzie po kilka euro zarabiają na zwykłych kartach. ;P Te bazowe 5 co
się dostaje z każdej gry są raptem warte około 75 eurocentów... how?


Gdzieś wyczytałem że folię można uzyskać tylko przy levelowaniu odznaki... ale nie wiem czy to prawda. Sam jeszcze nie mam żadnej folii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 00:21, LubieWafle napisał:

A ktoś będzie chciał je jeszcze kupować? ;)


Owszem. Dokładnie na takiej samej zasadzie, na jakiej ludzie kupowali karty z czasów bety, różniące się od obecnych nazwą (wtedy było "game card", teraz jest "trading card"). Pod koniec zapasów, gdy zmalały one do kilkuset sztuk, ceny skoczyły na 2-3 euro (w przypadku Borderlands 2).

Dnia 25.07.2013 o 00:21, LubieWafle napisał:

Takie mam jeszcze pytanie - o co chodzi z kartami w folii? Są droższe, ale jak je można
dostać?


W boosterach. To takie "elytarne" wersje zwykłych kart. Mają osobnego badge''a. Ogólnie odnosi się to do "tradycji" kart kolekcjonerskich (lub gier karcianych), gdzie w boosterach (czyli dodatkowych zestawach kart) można trafić na wersję "foil", która od normalnych różni się tym, że jest "opalizująca". Mam trochę takich kart z czasów, gdy zbierałem Star Wars CCG.

Dnia 25.07.2013 o 00:21, LubieWafle napisał:

W ogóle, ludzie po kilka euro zarabiają na zwykłych kartach. ;P (...) how?


Obawiam się, że te czasy się skończyły wraz z letnią wyprzedażą. Sam na kartach z Borderlands zarobiłem w sumie kilkanaście euraczy, kupując karty znacznie poniżej ich rynkowej ceny (gdy np. Gaige kosztowała około 60 centów, czasem zdarzały się osoby sprzedające kartę za 20-30 centów). W ten sposób zarobiłem na 5 pełnych zestawów B2 plus kilka innych. 5 euraczy wydałem na grę na wyprzedaży, a za resztę dokupiłem trochę kart z SSS, które sobie teraz czekają w Inventory. Jeśli osiągną przyzwoitą cenę (powyżej 3 euro), opylę je, jeśli nie, mam zestaw na kolejny poziom odznaki za SSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh czemuż moja upartość zabroniła mi udziału w becie! T_T

Co do Summer Sale to pewnie tak, ale mnie cena na poziomie 30eurocentów/karta zadowala. Mam w planach 1, góra 2 odznaki, więc jak coś to mogę sprzedawać niepotrzebne karty.

Ostatnia nadzieja jeszcze w tych kartach z SSS. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 00:53, Kadaj napisał:

Jej, co za barany. Jaki jest sens obniżania ceny o 10 eurocentów, wczesniej jedna karta
z CoJ za 35 mi zeszła.

Z CoJ te karty są dość drogie... nie wiem, czy by ich nie sprzedać., czy na odznakę nie bić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się