ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2013 o 14:32, ArkStorm napisał:

Heloł! pisze w temacie STEAM i chodzi mi o konto steam :D

Kliknij w odznakę Years of Service. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 14:32, ArkStorm napisał:

Heloł! pisze w temacie STEAM i chodzi mi o konto steam :D

Łoł, faktycznie, ale ze mnie idiota ;)

Idziesz do swoich odznak/badges i klikasz na badża "Years of Service"/"Lata służby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 14:36, Dared00 napisał:

Łoł, faktycznie, ale ze mnie idiota ;)

Idziesz do swoich odznak/badges i klikasz na badża "Years of Service"/"Lata służby"


Faktycznie! googlowałem za podpowiedzią ale wcześniej informacja ta widniała w zgoła odmiennym miejscu. Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warsztat miał/ma jakąś awarię? Z takiego OMD!2 tu: http://steamcommunity.com/workshop/browse/?appid=201790 wyświetla mi 22 przedmioty (jeszcze głupio pokazuje "Wyświetlanie 1-22 z 24 pozycji" przy ustawionym wyświetlaniu 30 pozycji na stronie xD) w tej chwili, a w samych Ulubionych/Subskrybcjach mam ze 3x tyle :D. Oczywiście niewyświetlane "mody" cały czas są w Warsztacie, tylko że trzeba znać bezpośredniego linka albo wiedzieć, kto jest autorem - np. tu: http://steamcommunity.com/id/nananea/myworkshopfiles/?201790 wyświetlają się wszystkie itemy Nananei, a w Warsztacie widać może 1/3 z nich...
Jeszcze przedwczoraj Warsztat pokazywał coś koło 250 przedmiotów z OMD!2, dziwne rzeczy zaczęły się dziać wczoraj (pokazywało chyba 4 przedmioty). I to nie tylko u mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak zmienić tło profilu na steam? Sorki za laickie pytania ale dopiero co zacząłem się bawić w te wszystkie oznaczenia, karty, odznaki etc.

edit:

dobra znajomy ze steama mi już pomógł :} zamieszanie z poplątaniem z tymi kartami, odznakami. Nie mogę się ogarnąć na tych nowych profilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 15:10, ArkStorm napisał:

A jak zmienić tło profilu na steam? Sorki za laickie pytania ale dopiero co zacząłem
się bawić w te wszystkie oznaczenia, karty, odznaki etc.

edit:

dobra znajomy ze steama mi już pomógł :} zamieszanie z poplątaniem z tymi kartami, odznakami.
Nie mogę się ogarnąć na tych nowych profilach.

Edytuj profil i gdzieś na dole powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie :) postaram się by było ostatnie. Zakładamy że mam pewną pule kart z różnych gier. Załóżmy po max 4 z każdej gry która oferuje te śmieszne obrazki. Następnie wystawiam wszystkie na rynku i sprzedają po czym nie mam żadnej karty. Jest możliwość że wylosuję kolejne karty? czy może na limit wylosowanych nakłada mi się blokada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 08:18, ArkStorm napisał:

Jest możliwość że wylosuję kolejne karty?


Nie ma. Z kazdej gry za darmo dostajesz mniej wiecej polowe kart, jakie sa dla tej gry dostepne. Czyli jesli gra ABC ma 8 kart, to przysluguja Ci 4, jesli gra XYZ ma 10 kart, przysluguje Ci 5. Po wyczerpaniu tego, niezaleznie od tego, co zrobisz z kartami, wiecej dropow nie bedzie. Jedyne, co moze miec miejsce, to losowo pojawiajace sie booster packi, zawierajace 3 karty z jednego tytulu, znajdujacego sie w Twojej bibliotece, z ktorego wykorzystales juz wszystkie dropy. Dodam jeszcze, ze boostery sa niesamowicie rzadkie, ja w kartach siedze prawie od poczatku bety i, jak na razie, dostalem az caly jeden booster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 08:50, Ring5 napisał:

> Jest możliwość że wylosuję kolejne karty?

czyli sen o darmowych grach na steamie legł w gruzach :D dzięki za szybkie info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 09:00, ArkStorm napisał:

czyli sen o darmowych grach na steamie legł w gruzach :D


No coz, taki system, o jakim piszesz, bylby raczej pozbawiony sensu - karty nie mialyby zadnej wartosci, bo kazdy mialby ich nieograniczona liczbe. W takiej sytuacji nikt by ich nie kupowal, bo po co?

Zreszta dobre czasy dla kart skonczyly sie z nadejsciem wyprzedazy letniej. Wczesniej na kartach mozna bylo zarobic nawet kilka euro w ciagu dnia, jesli sie posiedzialo wylapujac okazje (sam sie zajmowalem w ten sposob kartami do Borderlands 2), kupujac karty, ktore ktos wystawil za kilka centow i sprzedajac je za kilkanascie - kilkadziesiat centow. Nie dosc, ze stworzylem sobie kilka zestawow kart w ten sposob, to jeszcze zarobilem na kilka gier. Niestety, potem pojawila sie wyprzedaz, ceny kart polecialy na morde (z kilkudziesieciu na kilka, gora kilkanascie centow), przez co juz sie na nich tak nie zarabia. Jasne, nadal mozna, ale w tej chwili sa to groszowe sprawy i szkoda na nie czasu, bo w ciagu dnia zarobi sie kilkadziesiat centow, moze euracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może, skąd w mojej bibliotece znalazła się gra Space Pirates and Zombies?
Mogłem ją normalnie pobrać za darmo a nigdy jej nie kupowałem.
Chyba, że była w jakimś HiB, kojarzy ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 11:42, kaczek93 napisał:

Czy ktoś wie może, skąd w mojej bibliotece znalazła się gra Space Pirates and Zombies?
Mogłem ją normalnie pobrać za darmo a nigdy jej nie kupowałem.
Chyba, że była w jakimś HiB, kojarzy ktoś może?

W szóstce była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowicze,
mam problem. Moje konto przy rejestracji nie zostalo potwierdzone emailem parę lat temu. Róznorakie zawirowania sprawiły, że usunąłem przez przypadek email na który zakładałem konto. Teraz mogę normalnie używać steam na swoim komputerze, tylko np, nie można znaleźć mnie w wyszukiwarce, co jest dość denerwujące. Dodatkowo, gdy chciałem napisać do supportu, muszę mieć i tak zweryfikowane konto, co oznacza, że nie mogę się zalogować na steam poprzez przeglądarkę.
Prosiłbym o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 21:38, Redjevel napisał:


> Prosiłbym o pomoc i z góry dziękuję.
Przecież na steam support tworzy się osobne konto


Dobra, już nie ważne, zmieniłem email na steam, w każdym bądź razie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem ze steamem.

Na stacjonarnym mam Win7 32
Na laptopie Lenovo Y580 mam Win7 64

Na stacjonarce bez problemu pobiera mi gry.

Na laptopie nie ruszy nic np w bibliotece przy grze Dota 2 pojawił się napis Instalacja.
Po naciśnięciu zagraj (gry nie mam ściągniętej) wyskakuje okienko z napisem

Przygotowanie do uruchomienia Dota 2...

No i nic się nie dzieje. Podpinałem net na wifi, przez kabel i na laptopie nic nie rusza...
Miał ktoś z Was taki problem, bo szukam po necie i nic co by mi pomogło nie natrafiłem.

Laptopa kupiłem wczoraj, wczoraj postawiłem system, zaktualizowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 17:41, okon napisał:

Spróbuj zmienić region pobierania w ustawieniach steamowych.


Zmieniłem i nic. Napisałem do supportu steam. Kilka chwil i nagle zaczęło mi pobierać grę... a od wczoraj nic nie ruszyło jak zostawiłem itd. Może dzisiaj po instalacji innych gier doinstalowało jakieś sterowniki? Nie mam pojęcia co mogło się naprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się