ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Czy kupując tego bundla otrzymuje się jeden klucz na wszystkie gry, czy są one jakoś rozdzielone? Bo właściwie to z całego rzutu interesuje mnie wyłącznie Cities XL, a nie chcę zaśmiecać sobie biblioteki jakimiś grami, w które nigdy w życiu nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż kupiłem, żeby sprawdzić. Jeden klucz na wszystkie.

Ja tam osobiście lubie sobie zaśmiecać biblioteke grami w które nie zagram. ^^ W sumie jak patrze to większość bundli nawet nie tknięta jest. Tylko dodane na steamie i pozostawione nieściągnięte. Ale keidyś w nie zagram. Przynajmniej w niektóre. Na pewno... Kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:04, Sandro napisał:

Czy kupując tego bundla otrzymuje się jeden klucz na wszystkie gry, czy są one jakoś
rozdzielone? Bo właściwie to z całego rzutu interesuje mnie wyłącznie Cities XL, a nie
chcę zaśmiecać sobie biblioteki jakimiś grami, w które nigdy w życiu nie zagram.


Na każdy pułap jest jeden klucz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu tak jest, ze kod #1 = "gry ponizej kwoty X" & kod #2 = "gry od kwoty X i wzwyz".

kod #1 to: Cities XL Platinum, Blood Bowl: Legendary Edition, Divinity II: Developer''s Cut, R.A.W. Realms of Ancient War, Game of Thrones, and Confrontation
kod #2 to: Wargame: European Escalation, The Testament of Sherlock Holmes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupowałem pierwszego bundla to miałem osobny kod na każdą z gier. Wygodne to było, bo brałem co mnie interesowało, a resztę rozdawałem po znajomych :) Poczekam jeszcze na bonusowe tytuły. Jak będzie coś ciekawego to pewnie kupię, bo póki co nie jestem przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio jakoś do różnych beta testów jestem zapraszany. :) Wczoraj dostałem maila od Steama, że dostałem się do bety usługi Famili Sharing. Sprawdze w domu jak w praktyce będzie to działać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 04:21, Wojman napisał:

Coś ostatnio jakoś do różnych beta testów jestem zapraszany. :)


Z takim szczęściem to za chwilę dostaniesz Steam Machine do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 04:21, Wojman napisał:

Coś ostatnio jakoś do różnych beta testów jestem zapraszany. :) Wczoraj dostałem maila
od Steama, że dostałem się do bety usługi Famili Sharing. Sprawdze w domu jak w praktyce
będzie to działać. :)

To niewiele będziesz mógł sprawdzić. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 16:25, Pancur-Assass napisał:

Witam, kolega mi wysłał jako prezent nie tą grę co trzeba, czy jeśli odrzucę prezent,
to steam zwróci mu pieniądze i będzie mógł podarować dobrą grę?

Jeśli odrzucisz prezent to gra powędruje do jego ekwipunku steam, pieniędzy mu nic nie zwróci ale będzie mógł ten prezent podarować komuś innemu albo dodać sobie do biblioteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DarkWolf_PL No też bym na to nie liczył... myślałem, że jednak może anulować zakup czy jakoś tak. Cóż jeśli sam nie będzie zainteresowany tą grą to już zostanie jak jest. Ech ten czeski błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 20:11, okon napisał:

Również się dostałem do Family Sharing


Ej jak to jest z tym Famili Sharing ? na jedynej bibliotece moze grac tylko jeden gracz czy tez chodzi o jedne tytuł ? Bo mam teraz taką sytuację że Kolega ktoremu udostępniłęm moje konto grał sobie w mafię II juz tak z 2h a ja przed chwilą odpaliłem half-life 1 i wyskauje mu powiadomienie ze chce zagrac w grę... Byłem święcie przekonany że na 1 bibliotece moze grać dwóch graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 20:35, miodus napisał:

Ej jak to jest z tym Famili Sharing ? na jedynej bibliotece moze grac tylko jeden gracz
czy tez chodzi o jedne tytuł ? Bo mam teraz taką sytuację że Kolega ktoremu udostępniłęm
moje konto grał sobie w mafię II juz tak z 2h a ja przed chwilą odpaliłem half-life 1
i wyskauje mu powiadomienie ze chce zagrac w grę... Byłem święcie przekonany że na 1
bibliotece moze grać dwóch graczy...

Jedna biblioteka - jeden gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 20:35, miodus napisał:

Ej jak to jest z tym Famili Sharing ? na jedynej bibliotece moze grac tylko jeden gracz
czy tez chodzi o jedne tytuł ? Bo mam teraz taką sytuację że Kolega ktoremu udostępniłęm
moje konto grał sobie w mafię II juz tak z 2h a ja przed chwilą odpaliłem half-life 1
i wyskauje mu powiadomienie ze chce zagrac w grę... Byłem święcie przekonany że na 1
bibliotece moze grać dwóch graczy...

Na jedną bibliotekę może grać tylko jeden gracz. Nawet nie musicie próbować uruchomić tej samej gry. Jeżeli udostępniłeś swoją bibliotekę i dana osoba gra w jakąś grę od Ciebie to gdy spróbujesz uruchomić coś u siebie, kolegę rozłączy. Takie zabezpieczenie to ma. Wychodzi prawie na to samo, jakbyś koledze pożyczył swoje konto steam. Wyjątek jest taki, że on gra na swoim koncie w Twoje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam problem. Czy jest opcja usunięcia gry całkowicie ze swojego konta? Nie chcę jej sprzedawać - strzeliłem sobie błąd kupując kiedyś Civkę V po angielsku. Teraz w wyborze języka został tylko eng i rus. Znalazłem jednak PL wraz z dodatkiem, jednak z tego co wyczytałem klucz mi niewiele da, bo nie zostanie aktywowany i tak bo CIV 5 na moim koncie już się znajduje.. Ale zamotałem...

Za podpowiedzi i pomoc będę wdzięczny, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się