ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2013 o 10:24, Dudu66 napisał:

Lol, srlsly macie problem z zapamiętywaniem haseł


Odnoszę wrażenie, że jedyną osobą, która tu ma problem, jesteś Ty. Każdy robi tak, jak komu wygodniej - dla mnie najwygodniejszym rozwiązaniem jest właśnie autologowanie wszędzie tam, gdzie to możliwe (FB, Steam, Origin) i jakoś do tej pory nie miałem z tym nigdy problemów. A jeśli nawet coś się stanie i pomerdają mi się hasła, to od tego jest funkcja Odzyskaj. Tobie jest wygodniej wpisywać ręcznie - ok, Twoja decyzja, Twój wybór. Mnie by szlag trafił, gdybym musiał tracić czas na wpisywanie hasła do fejsa kilka - kilkanaście razy dziennie, podobnie do maila jednego, maila drugiego...

Ciekawe, który z nas więcej ryzykuje - czy ja, mając różne hasła do wszystkiego i korzystając z autologowania, czy Ty, mając trzy hasła do wszystkiego... Wystarczy, że raz ktoś podpatrzy, jak je wpisujesz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 01:05, LubieWafle napisał:

Panowie, wyluzujcie. Każdy loguje się jak chce, jak mu wygodnie i jak uważa za słuszne.
:P


Wydaje mi sie, ze dokladnie to samo napisalem w ostatnim poscie - kazdy robi tak, jak chce. To nie ja tubpisalem elaboraty o tym, jak to latwo stracic konto a wpisywanie hasla to tylko kilka sekund, wiec wszyscy powinni to robic. Piszesz chyba do niewlasciwej osoby. Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję sobie zainstalować " Kane & Lynch 2 " z płytki z CDA / nr 11 / 2012 / ale ciągle wychodzi mi błąd przy instalacji ... mam " failed to run install script. "
nic to, dodałem klucz na Steam i próbuję pobrać grę z neta ale mam pewien problem: chcę ją zainstalować na partycji G: ale nie mam jej do wyboru - tzn. wcześniej instalowałem tam " Batman Arkham City " i pokazuje mi, ze mogę zainstalować grę właśnie tam / zainstaluj grę w G: Batman Arkham City / myślałem, że utworzy nowy folder i po sprawie a wygląda na to, ze tworzy jakiś zbiorczy folder - czy tak ma być?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 23:00, lis_23 napisał:

Próbuję sobie zainstalować " Kane & Lynch 2 " z płytki z CDA / nr 11 / 2012 / ale ciągle
wychodzi mi błąd przy instalacji ... mam " failed to run install script. "
nic to, dodałem klucz na Steam i próbuję pobrać grę z neta ale mam pewien problem: chcę
ją zainstalować na partycji G: ale nie mam jej do wyboru - tzn. wcześniej instalowałem
tam " Batman Arkham City " i pokazuje mi, ze mogę zainstalować grę właśnie tam / zainstaluj
grę w G: Batman Arkham City / myślałem, że utworzy nowy folder i po sprawie a wygląda
na to, ze tworzy jakiś zbiorczy folder - czy tak ma być?.

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2013 o 01:13, Narmo napisał:

Tak


Czyli najlepiej zmienić nazwę z " Batman Arkham City " na, np. Steam?

w tym folderze są dwa inne:

SteamAaps
steam.dll

w pierwszym jest, min. common i tam jest BAC GOTY.

P.S; nic z tego, wychodzi mi, ze mam za mało miejsca na dysku - 196 GB wolnego miejsca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna sytuacja, gdyż na tej partycji mam zajęte tylko ponad 18 GB / BAC / i nie mogę już za instalować żadnej innej gry, Steam pokazuje mi, ze mam za mało miejsca / próbowałem zainstalować tam coś innego i sytuacja się powtarza /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 13:51, lis_23 napisał:

Bardzo dziwna sytuacja, gdyż na tej partycji mam zajęte tylko ponad 18 GB / BAC / i nie
mogę już za instalować żadnej innej gry, Steam pokazuje mi, ze mam za mało miejsca /
próbowałem zainstalować tam coś innego i sytuacja się powtarza /.

Jaki format plików ma ta partycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 17:20, lis_23 napisał:

Tak to wygląda:

Czyli jest dobrze. FAT32 miało limit, że jeden plik może mieć maksymalnie 4 GB (bez jednego bajta) i jeżeli próbowało się wgrać coś większego, to wyskakiwał komunikat o braku miejsca. Jeżeli zmieniłeś nazwę folderu ręcznie, ro Steam nie wie, gdzie ma umieszczać gry i pewnie dlatego się gubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 17:26, Narmo napisał:

> Tak to wygląda:
Czyli jest dobrze. FAT32 miało limit, że jeden plik może mieć maksymalnie 4 GB (bez jednego
bajta) i jeżeli próbowało się wgrać coś większego, to wyskakiwał komunikat o braku miejsca.
Jeżeli zmieniłeś nazwę folderu ręcznie, ro Steam nie wie, gdzie ma umieszczać gry i pewnie
dlatego się gubi.


Czyli zmienić nazwę na " Batman Arkham Citty "?, tak jak było na początku?
tak, teraz poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 19:06, logray napisał:

No i się zaczęło. Kupię sobie brakujące DLC do Dishonored :)


Na razie to wygląda mocno przeciętnie :D Może te ceny są atrakcyjne dla osób zarabiających w Euro, ale niestety nie dla większości Polaków :D Zresztą, chyba nawet w innych zagranicznych sklepach są bardziej atrakcyjne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się