ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Słuchajcie - posiada ktoś tutaj pierwszego Stalkera [ SoC ] ze steama? Mógłby mi ktoś powiedzieć czy i jeżeli tak to jak bardzo różni się wersja steamowa od tej z Platynowej Kolekcji? Boję się że moja płytka po już dobrych paru latach jest bardzo mocno zajechana i zastanawiam się nad zabezpieczeniem - tylko teraz nie wiem co obstawiać. Czy w steama czy kupowanie używek np: na allegro czy gametrade ... Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 16:17, Orion napisał:

O co chodzi z tym, jak w językach danej gry ptaszek jest tylko przy interfejsie? Jest
to normalne kinowe spolszczenie?


Steam czasami "nie daje" rady z informowaniem o polskich napisach czy dubbingu i w skrocie zalezy o jaka gre chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 18:12, Mateuszencjowaty napisał:

Znalazłby się ktoś, kto ma 0.21€ w portfelu steamowym i akurat może je pożyczyć?
Oczywiście pieniądze oddam, np. na PayPalu albo zwykłym przelewem.

W jaki sposób podajecie sobie pieniądze ze steam walleta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie właśnie zakupiłem w przecenie zimowej Prision Architekt No więc dodałem do koszyka, klikąłem kup dla siebie, potem Paysafecard. Trwa przekierowywanie na zewnętrzną stronę w celu autoryzacji. Pieniądze przelane, potwierdzenie z Paysafecard na maila dostałem, potem przekierowało mnie do Steama i wyskakuje okienko: "Transakcja jest blisko finalizacji, kliknij tutaj, jeżeli to nie nastąpi.". Kliknąłem i NIC. I tak czekam i czekam, ale nie zanosi by coś miało się ruszyć dalej... system się zawiesił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okrężną drogą, bo innej nawet nie znam. Wrzucasz obojętnie jaki przedmiot na rynek steamowy (warunek - musisz posiadać przedmiot, który można sprzedać) i ustalasz taką wartość, jaką potrzebujesz. Mówisz drugiej osobie z jakiej gry jest przedmiot i nazwa samego przedmiotu i bang - pieniądze z portfela osoby X są na koncie osoby Y. Oczywiście do tego dochodzi mała zapłata dla Steama.

Trochę kombinowania jest, ale z Wojmanem nam się udało. Raz na dłuższy czas takie manewry można robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pierwszy raz włączyłem Left 4 Dead 2 z tego eventa, co był ostatnio, to mi wyskoczyła informacja o tym, żeby zezwalać na działanie programu "addons (cośtam) . exe". Czy to prawidłowa reakcja, tj. czy to jest związane z grą? Jak tak, to do czego to służy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jest sens grać w Brothers - A Tale of Two Sons na klawiaturze, czy też może w takim przypadku odebrałbym sobie nieco przyjemności z zapoznawania się z tytulem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem otóż kupiłem sobie Paysafecard za 100zł no i chciałem kupić na steamie DayZ lecz kwota na karcie była za mała no to wyszedłem. I gdy chciałem kupić inną pisało mi że mam już inną otwartą transakcje. Po paru godzinach znów spróbowałem kupić i nie miałem już czegoś takiego lecz jak wpisywałem kod to pokazywało mi że mam 0,00 zł tyle że ja nic nie kupiłem pisałem i do Steam dwa razy i do paysafecard i mi odpisują że zrobią co mogą. Pomoże ktoś bo nie chcę aby moja 100 poszła na marne.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 19:27, matiz123 napisał:

Hm, jest sens grać w Brothers - A Tale of Two Sons na klawiaturze, czy też może w takim
przypadku odebrałbym sobie nieco przyjemności z zapoznawania się z tytulem?


Gram na PS3 w ten tytuł i nie wyobrażam sobie grać na klawiaturze. Osobiście odradzam.
Pewnie to jest tak samo jak z Dark Souls. Pad obowiązkowy, ale są też masochiści, którzy podobno na klawiaturze grają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,mam taki problem ze steamem.Byłem zalogowany na nim kiedy windows wywalił mi bluescreena i od tego czasu kiedy próbuje się zalogować wyskakuje mi,że nie można połączyć się z serwerami steam,a raz wyskoczyło,że nie ma takiego konta,z kolei kiedy chce się zalogować na konto brata nie ma najmniejszych problemów.Na stronie steama za to mogę się zalogować na moje konto.Da się to jakoś samemu naprawić czy trzeba pisać do pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 15:06, Iverson7 napisał:

hej,mam taki problem ze steamem.


Spróbuj odinstalować Steam, wyczyścić rejestr i zainstalować na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa,skorzystałem wczesniej z rady,żeby usunąć z folderu steama plik ClientRegistry.blob i przy logowaniu steam mulił przez parę minut,stworzył nowy taki plik,ale dalej byl ten sam błąd.Teraz zrobiłem to samo jeszcze raz, znowu przymulił parę minut,ale tym razem załapał.Dzięki w każdym razie za pomoc ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 22:59, Kadaj napisał:

> Ktoś również czeka?
Ja. Za -50% łykam bez zastanowienia. ^^

-50 ujdzie, ale -66, -75 to będę wniebowzięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 23:03, kaczek93 napisał:

-66, -75 to będę wniebowzięty :D

Bez szans, z -25% chyba jeszcze nigdy tak nie skoczyło.

W ogóle Steam jakoś w tym roku nie trafia w moje (w miarę rozsądne) oczekiwania, kupiłem ledwie jedna grę i dwa dlc. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się