ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Konta raczej nie powinieneś utracić, co najwyżej gra może Ci zniknąć z konta jeśli to był trefny klucz. Ja sam trzymam się od kluczy allegro z daleka i mam zaledwie kilka, ale kumplowi niejednokrotnie zdarzyło się już "stracić" grę, na szczęście dostał zwrot kasy od allegrowicza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 18:40, barsum napisał:

był trefny klucz. Ja sam trzymam się od kluczy allegro z daleka i mam zaledwie kilka,
ale kumplowi niejednokrotnie zdarzyło się już "stracić" grę, na szczęście dostał zwrot
kasy od allegrowicza. :P

Czyli masz kilka takich gier? :p To akurat był mój taki pierwszy przypadek. Zlałbym nawet gdyby gra zniknęła bo nie są to jakieś poważne pieniądze. Niemniej to był mój pierwszy i ostatni raz kiedy kupiłem klucz w ten sposób. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 18:38, darth_16 napisał:

Jak działa Steam Warsztat? Chce sobie pościągać trasy i lokomotywy do Train Simulator
2014, lecz nie wiem jak ;)

Warsztat - Train Simulator - wybierasz interesującą cię trasę i klikasz subskrybuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli kupisz gre od kogos, kto kupil ja z pomoca kradzionych kart, kont PP, etc., to za pierwszym razem pewnie tylko usuna Ci te gre, ale jak bedzie sie tak czesciej dziac to nie zdziwilbym sie gdyby w koncu Ci konto zablokowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 11:12, zerohunter napisał:

Steam co jakiś czas robi masowe obniżki, kiedy będzie taka następna? Bo poluję na DayZ
ale na razie cena zaporowa.

Na wiosnę może. Na 100% pod koniec czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 14:31, Pablovy napisał:

Kojarzy ktoś, czy ta antalogia wszystkich części The Elder Scrolls jest cała steamworks?


Nie, tylko Skyrim Legendary Edition oraz dodane steamówki do Morrowinda i Obliviona (przy jednocześnie grach non-steam na płycie). Skyrim nie ma języka polskiego.

Ok, kolega pisze, że w jednym kluczu steam jest Skyrim, Morek i Oblivion (wszystko w GOTY edycjach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 14:31, Pablovy napisał:

Kojarzy ktoś, czy ta antalogia wszystkich części The Elder Scrolls jest cała steamworks?


Istnieje tez wydanie od Cenegi na nasz rynek, gdzie tylko Skyrim jest steam, a morrowind, oblivion, skyrim z polskim tlumaczeniem.
http://www.cenega.pl/pc/role-playing-rpg/the-elder-scrolls-anthology/2225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim nie ma języka polskiego.

Dnia 25.01.2014 o 15:16, Heartbreaker napisał:



Jak to?, przecież podstawka jak i dodatki wydane w wersji pudełkowej są po polsku
ja wczoraj dodałem ów klucz na Steram i pobrało mi tylko aktualizacje do Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie pisze, że Skyrim Legendary Edition jest w języku: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, japońskim, czeskim, polskim i rosyjskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 16:25, lis_23 napisał:

Na Steamie pisze, że Skyrim Legendary Edition jest w języku: angielskim, francuskim,
niemieckim, włoskim, hiszpańskim, japońskim, czeskim, polskim i rosyjskim.


Tak, ale kolega kupił wydanie ES:A od Cenegi i nie miał polskiego. Zresztą, z LE był swego czasu cyrki z brakiem polonizacji, to mnie zbytnio nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2014 o 16:45, Heartbreaker napisał:


Tak, ale kolega kupił wydanie ES:A od Cenegi i nie miał polskiego. Zresztą, z LE był
swego czasu cyrki z brakiem polonizacji, to mnie zbytnio nie dziwi.


Też zakupiłem to wydanie i pierwsze słyszę, że nie ma polonizacji / tyle, że ja dodałem dodatki DLC do zainstalowanej już podstawki Skyrima, czyli będą one po angielsku?, a podstawowa wersja gry? /, gdyby taka informacja widniała na pudełku to na pewno nie kupiłbym owej antologii tylko pudełkowe wersje dodatków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci gdzie kupil?
Czy z tej antalogi ma morrowinda i obliviona na steam? Bez wersji polskiej na plytach ? Jak tak to ma wydanie "zagraniczne", a zagraniczne klucze Skyrima nie daja j.polskiego(caly czas-niewazne w jakim zagranicznym sklepie kupisz) . Efekt blokad regionalnych/zmowy/licencji itd.

A jak ma morrowinda i oblivona po polsku to musialby sie zglosic do sklepu czy Cenegi po reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 16:52, Sarinew napisał:

Z ciekawosci gdzie kupil?
Czy z tej antalogi ma morrowinda i obliviona na steam? Bez wersji polskiej na plytach
? Jak tak to ma wydanie "zagraniczne", a zagraniczne klucze Skyrima nie daja j.polskiego(caly
czas-niewazne w jakim zagranicznym sklepie kupisz) . Efekt blokad regionalnych/zmowy/licencji
itd.

A jak ma morrowinda i oblivona po polsku to musialby sie zglosic do sklepu czy Cenegi
po reklamacje.


Ja zakupiłem w Empiku za 200 zł i na Steama mam tylko Skyrim Legendary Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 17:02, lis_23 napisał:

Ja zakupiłem w Empiku za 200 zł i na Steama mam tylko Skyrim Legendary Edition.


DLC do Skyrima powinny byc po polsku, a 100% pewnośc zyskasz jak sprobujesz uruchomic gre z j.polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 17:07, Sarinew napisał:

DLC do Skyrima powinny byc po polsku, a 100% pewnośc zyskasz jak sprobujesz uruchomic
gre z j.polskim.


A jak trafić z głównej, podstawowej fabuły gry do któregoś z dodatków? / może lepiej zapytać w temacie Skyrima? /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 17:30, lis_23 napisał:

może lepiej zapytać w temacie Skyrima? /.

Tak bedzie lepiej albo sprawdz wczesniej w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się