ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2014 o 11:00, Maciejas napisał:

U mnie dokładnie to samo :<


Odczekaj ~5 min. U mnie zadziałało wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pytanie...

Dostałem od znajomego linka do gry z Humble Bundle (jak wiadomo, nie ma już kluczy, tylko grę przypisuje się do swojego konta), którą ściągnąłem i przypisałem do mojego konta.

Czy Steam może mi cokolwiek za to zrobić (zablokować konto), bo uzna, że coś takiego jest niezgodne z regulaminem itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 22:43, Narmo napisał:

Po to są te linki, żeby oddawać nadmiarowe gry innym.


Ok, ale samo Humble Bundle ze Steamem ma się dobrze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 23:00, barth89 napisał:

Ok, ale samo Humble Bundle ze Steamem ma się dobrze? :)

Nienawidzą się bo: Bundle sprzedaje steamowe produkty za grosze i odbiera im klientów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 13:13, nightfaler napisał:

> Ok, ale samo Humble Bundle ze Steamem ma się dobrze? :)
Nienawidzą się bo: Bundle sprzedaje steamowe produkty za grosze i odbiera im klientów!



Serio tak cię to boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 13:13, nightfaler napisał:

> Ok, ale samo Humble Bundle ze Steamem ma się dobrze? :)
Nienawidzą się bo: Bundle sprzedaje steamowe produkty za grosze i odbiera im klientów!


A w kwestii legalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby Steamowi sytuacja nie odpowiadała, to ludzie nie dostawali by kluczy na nim aktywowanych kupując bundle, to chyba oczywiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 10:01, luzac napisał:

Jakby Steamowi sytuacja nie odpowiadała, to ludzie nie dostawali by kluczy na nim aktywowanych
kupując bundle, to chyba oczywiste?


Jasne :) Pytam, bo nigdy nie aktywowałem na Steamie samego klucza, zawsze robię to, posiadając wersję pudełkową. Znajomy ostatnio sprezentował mi klucz do gry z Humble Bundle, dołączyłem go do mojego Steama, ale zacząłem się zastanawiać, czy aby jest 100% pewności, że Steam nie zablokuje mi konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100%. Inaczej 3/4 ludzi na Steamie dostałaby VAC na twarz, a to jest raczej mało prawdopodobne, prawda? Steam nie bez powodu daje tym wszystkim stronom z bundle''ami klucze do swojej platformy, w ten sposób zachęca więcej osób do rejestracji i zostania na dłużej.

Więc tak, wszystko jest legalne. Jedyne do czego Steam ma zwyczaj się doczepiać, to klucze z szemranego źródła, bądź z Rosji (Biznes się kręci: w Rosji się kupuje i sprzedaje na Zachód), ale i z tego można się wybronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o to, że to nie ja zapłaciłem za tego Bundla, ale skoro jest to bezpieczne to chyba nie mam się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 13:30, barth89 napisał:

Bardziej chodziło mi o to, że to nie ja zapłaciłem za tego Bundla, ale skoro jest to
bezpieczne to chyba nie mam się czym martwić :)


Nie, nie stanowi to zagrożenia itp., ba, masz do tego nawet stronę gdzie ludzie ofiarują sobie gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem chodzi o to że kiedyś kupiłem w Biedronce za 10 zł grę dawn of war 2 założyłem konto wibiłem klucz i trochę grałem potem nie pamiętam dlaczego ale nie mogę w żaden sposób odzyskać konta a próbowałem wszystkich sposobów .Czy Steam ma polską pomoc techniczną gdzie mogę zadzwonić i może odzyskam konto ?W UPlay nie miałem problemu z takimi sprawami jeżali chodziło o Assasins Creed 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 14:05, necron1501 napisał:

Nie, nie stanowi to zagrożenia itp., ba, masz do tego nawet stronę gdzie ludzie ofiarują
sobie gry ;)



Ok, dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 13:30, barth89 napisał:

Bardziej chodziło mi o to, że to nie ja zapłaciłem za tego Bundla, ale skoro jest to
bezpieczne to chyba nie mam się czym martwić :)

Man...., a jeśli nie ty zapłaciłeś za grę w postaci pudełkowej to co? Też jej nie aktywujesz? Nie popadaj w jakieś zawirowane skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 10:49, nightfaler napisał:

Man...., a jeśli nie ty zapłaciłeś za grę w postaci pudełkowej to co? Też jej nie aktywujesz?
Nie popadaj w jakieś zawirowane skrajności.


Ok, już wszystko jasne (no i w sumie masz rację) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 14:17, Rafi19954 napisał:

/.../


Może ktoś przejął Twoje konto, jeśli miałeś proste hasło/brak Steam Guarda. Steam nei ma polskiej pomocy technicznej, ani żadnej telefonicznej. Podziwiam, że dodzwoniłeś się do Uplaya, ja próbowałem kilka dni :P
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2347-qdfn-4366

Musisz pamiętać jak nazwałeś konto i napisać do Contact Steam Support najkrótszego przynajmniej mejla/ticketa + wysłac zdjęcie kodu z gry pudełkowej (złodziej/nieposiadacz nie powinnien mieć dostępu chyba że okradł Ci dom również :P).
Powodzenia. Niestety nic więcej nie mogę powiedzieć, bo nigdy do nich z sukcesem nie pisałem (raz o usunięciu gier w wersji mac, bo mi liste zaśmiecają- brak odp. nadal od 2 lat :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się