ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2014 o 20:08, Boguslav4 napisał:

> /.../

Steam nei
ma polskiej pomocy technicznej, ani żadnej telefonicznej. Podziwiam, że dodzwoniłeś się
do Uplaya, ja próbowałem kilka dni :P
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2347-qdfn-4366

Steam MA polską poomoc techniczną. Bez problemu można do nich walić jak w dym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 20:53, Boguslav4 napisał:

To daj linka, bo jakoś mnie ciągle chyba przekierowuje na angielską.

Wiesz, myślę, że nie od linka to zalezy, ale od wybranego języka z rozwijanej listy na dole. Pomoc jest co prawda nie w pełni przetłumaczona (tak w 90%), ale jeśli do nich napiszesz to na bank odpowiedzą po polsku. Pamiętam, że jak pierwszy raz do nich pisałem to napisałem w dwóch wersjach językowych (na wszelki wypadek :)), ale odpowiedzieli mi po polsku. Później pisałem w sprawie zakupów w sklepie steam i też wszystko załatwiłem po polku. :)

20140226161244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 16:13, Rick napisał:

> /.../


Ciekawe, niedługo przetestuje. Czemu to jednak, nie jest ustawienie domyślne? :P Dobrze jednak wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że od dzisiaj nocy jest jakaś mega awaria. Kilka godzin temu Steam działał mi na -tcp, ale niestety, teraz nie idzie w żaden sposób się połączyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 16:02, Malevyn napisał:

nie idzie uruchomic steama ? czy to tylko ja ?


Też nie mogę wejść, nie można nawiązać połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 15:41, lis_23 napisał:

O której godzinie będzie można dziś aktywować / uruchomić " Thiefa " na Steamie?.


Już grają moi znajomi (widziałem, że zaczęli o około godziny 15).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 17:17, Heartbreaker napisał:

> O której godzinie będzie można dziś aktywować / uruchomić " Thiefa " na Steamie?.


Już grają moi znajomi (widziałem, że zaczęli o około godziny 15).


Ja już nie mogę nawet uruchomić Steama, skrót nie reaguje, coś jest nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 17:24, Miniu napisał:

Tez nie moge sie zalogowac - Slask-Tychy-UPC.


A odpala się chociaż?, ja próbowałem się dwa razy zalogować bez rezultatu a później Steam przestał już w ogóle reagować na próbę uruchomienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego problemu nie mam. Dziś zdobywałem karty z Shadowground: Survivor i Steam spokojnie po południu się odpalił i działał. Odpalam Steama, korzystając ze skrótu exe w program folderze Steama.

Skrótów na pulpicie do Steama nie robię, bo normalnie Steam odpala mi się po wejściu na kompa (jedynie na starym lapku odpalam inaczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 17:27, Heartbreaker napisał:

Ja tego problemu nie mam. Dziś zdobywałem karty z Shadowground: Survivor i Steam spokojnie
po południu się odpalił i działał. Odpalam Steama, korzystając ze skrótu exe w program
folderze Steama.

Skrótów na pulpicie do Steama nie robię, bo normalnie Steam odpala mi się po wejściu
na kompa (jedynie na starym lapku odpalam inaczej).


Ja od paru miesięcy nie uruchamiam już Steama wraz ze startem systemu, gdyż nie uruchamiał się prawidłowo, zawsze trzeba go było odpalić ręcznie, więc wyłączyłem go z autostartu, wczoraj działał normalnie, dzisiaj najpierw nie chciał mnie zalogować a teraz nie chce się nawet uruchomić, po dwukrotnym kliknięciu na skrót na ułamek sekundy pojawia się niebieskie kółeczko i tyle, takiego problemu jeszcze z nim nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 17:47, Miniu napisał:

Uruchamia sie, sa tylko problemy z logowaniem.

To u mnie się już nie uruchamia: ani ze skrótu, ani z paska, ani z folderu, gdzie jest zainstalowany ....
odpaliłem też instalator " Thiefa " i też nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrestartowałem kompa i teraz się uruchomił ale połączyć się nie da ... w trybie offline można zainstalować grę z płyty?
w końcu się uruchomił ale niezłe problemy z tym były ... ciekawe, jak będzie dalej? ( jutro, itp. ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się