ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2014 o 17:59, lis_23 napisał:

Zrestartowałem kompa i teraz się uruchomił ale połączyć się nie da ... w trybie offline
można zainstalować grę z płyty?
w końcu się uruchomił ale niezłe problemy z tym były ... ciekawe, jak będzie dalej? (
jutro, itp. ).


Jak Ci się nie uruchamia to sprawdź czy nie ma uruchomionego procesu steam.exe w menadżerze zadań (Ctrl+Shift+ESC), jak jest to go ubij i odpal steam, u mnie zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2014 o 18:15, Nufiko napisał:


Jak Ci się nie uruchamia to sprawdź czy nie ma uruchomionego procesu steam.exe w menadżerze
zadań (Ctrl+Shift+ESC), jak jest to go ubij i odpal steam, u mnie zawsze działa.


Sprawdzałem i nie było, po prostu Steam nie chciał się uruchomić - po restarcie i kilku próbach zalogowania w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające, że nie tylko ja mam dzisiaj problem ze Steam :). Jak mnie wykopało w kliencie na offline godzinę temu, tak do teraz nie udało mi się zalogować. Nawet przez przeglądarkę mogę sobie tylko połazić po sklepie, bo community otwiera się i nie może się otworzyć (zalogowanie się w innej przeglądarce też trwa i trwa, nawet żadnego komunikatu błędu nie wypluło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie odnośnie Stream Wallet i Paysafecard mianowicie czy jeśli zakupie nową kartę o wartości 5 euro i do tego dodatkowo korzystając z opcji aby dodać więcej kart w jednym czasie będę mógł wykorzystać pozostałości z poprzedniej karty czyli dodać np 6,50 euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie od wielu już lat posiadam konto na Steam. Zawsze dbam i klucze kupuje prosto ze Steam lub od pewniaków jak Keye.pl. W tym roku miałem okazję kupić FM 2014 od osoby co miała mało punktów.. 2 Stycznia zakupiłem.. A dziś dostałem komunikat --> http://img31.otofotki.pl/obrazki/gt156_sss.jpg.

No przestraszyłem się zdeka,. Czy to grozi utracie konta? Jak to teraz jest z tym regulaminem. BO w pomocy guzik idzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz się po prostu pilnować. Aktywacja została cofnięta, a więc gra została usunięta z konta.

Klucz prawdopodobnie był kupiony kradzioną kartą (bądź też przez VPN). Teoretycznie jest tego mała wykrywalność, ale w praktyce każdy, kto aktywuje klucz na swoim koncie, dostaje się do takie "loterii" Steama, która weryfikuje losowe konta.

Trafiło na Ciebie. Możesz się cieszyć, że tylko kasacja gry, a nie ban na konto, bo niestety i bany są "nagrodą" w tej loterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:01, Azazell napisał:

Mam pytanie od wielu już lat posiadam konto na Steam. Zawsze dbam i klucze kupuje prosto
ze Steam lub od pewniaków jak Keye.pl. W tym roku miałem okazję kupić FM 2014 od osoby
co miała mało punktów.. 2 Stycznia zakupiłem.. A dziś dostałem komunikat --> http://img31.otofotki.pl/obrazki/gt156_sss.jpg.


No przestraszyłem się zdeka,. Czy to grozi utracie konta? Jak to teraz jest z tym regulaminem.
BO w pomocy guzik idzie znaleźć.


Napisz do osoby od której kupiłeś. Ja miałem identyczną sytuację też z FM-em właśnie. Napisałem do dostawcy, a on zajął się sprawą. Konta nie stracisz, a w sumie to powinieneś dostać nowy klucz do gry. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2014 o 15:20, haderQ napisał:

Napisz do osoby od której kupiłeś. Ja miałem identyczną sytuację też z FM-em właśnie.
Napisałem do dostawcy, a on zajął się sprawą. Konta nie stracisz, a w sumie to powinieneś
dostać nowy klucz do gry. Pozdrawiam :)


Nie nie ja już nowego klucza nie wezmę od tego łepka.. Z allegro kupować będę ale jedynie np z keye.pl ale żadnych nnych kontrahentow.

Będę walczył o zwrot forsy .. Szkoda, że dałem pozytywa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 18:48, luzac napisał:

Ostatnio Steam coś zbroił i niektórzy muszą powyłączać udział w becie w grach F2P.

Tak też zrobiłem i na szczęście znikły wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 18:48, luzac napisał:

Ostatnio Steam coś zbroił i niektórzy muszą powyłączać udział w becie w grach F2P.

Tylko że u mnie pojawiły się także inne gry, które nie są free-to-play.

Zobaczymy, czy znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko. Czy korzystając z Family Share na wspólnym komputerze, mogę zorganizować dla każdego użytkownika osobne zapisywanie postępów w grze, czy je również muszę z nimi współdzielić? Na marginesie, jak wygląda sytuacja z osiągnięciami? Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 00:15, eske napisał:

Szybkie pytanko. Czy korzystając z Family Share na wspólnym komputerze, mogę zorganizować
dla każdego użytkownika osobne zapisywanie postępów w grze, czy je również muszę z nimi
współdzielić? Na marginesie, jak wygląda sytuacja z osiągnięciami? Dzięki!

http://store.steampowered.com/sharing/?l=polish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że współdzielić trzeba również postępy w grze, czy jest jakakolwiek możliwość stworzenia osobnych postępów dla każdego z kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 01:38, eske napisał:

Wychodzi na to, że współdzielić trzeba również postępy w grze, czy jest jakakolwiek
możliwość stworzenia osobnych postępów dla każdego z kont?


Jak dla mnie wynika że każdy ma własne zapisy przypisane do konta: "Osoby, z którymi dzielisz się grami, mogą zdobywać osiągnięcia na swoich kontach oraz zapisywać dane w systemie Steam Cloud."
Zresztą jaśniej jest to opisane na angielskiej wersji strony informacyjnej: http://store.steampowered.com/sharing/?l=english

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 12:34, Ecko09 napisał:

Jak dodam grę spoza steam do niego to można będzie z tejże gry wysyłać save''y do steamcloud?

Nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się