ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Ja mam właśnie kluczyk z blokadą regionalną (USA) na grę Inversion. Jak ktoś mieszka w Stanach i jest zainteresowany, to chętnie się zamienię na jakieś 2-3 karty np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie:
Gdy Steamowi nie spodoba się że mam grę z nieautoryzowanego źródła to usunie mi tylko grę czy zablokuje całe konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 20:25, waxgun napisał:

Ostatnie pytanie:
Gdy Steamowi nie spodoba się że mam grę z nieautoryzowanego źródła to usunie mi tylko
grę czy zablokuje całe konto ?

Dostałeś już odpowiedź na to pytanie. Gdybyś nie zakładał kilku wątków z każdym pytaniem to może byś mógł łatwiej sprawdzić.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92776&pid=2
Edit: Jezu. nie dziwię się, że nie pamiętasz odpowiedzi. Właśnie zauważyłem, że spamujesz tymi samymi pytaniami przynajmniej na 3 forach jednocześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 20:25, waxgun napisał:

Ostatnie pytanie:
Gdy Steamowi nie spodoba się że mam grę z nieautoryzowanego źródła to usunie mi tylko
grę czy zablokuje całe konto ?

Za pierwszym razem zapewne to pierwsze, za drugim to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 20:25, waxgun napisał:

Gdy Steamowi nie spodoba się że mam grę z nieautoryzowanego źródła to usunie mi tylko
grę czy zablokuje całe konto ?


Chłopie, weź się ogarnij, zamiast kombinować z rosyjskimi kodami, byle zaoszczędzić parę groszy, kup grę z normalnego, legalnego źródła, wtedy nie będziesz musiał spamować tymi samymi pytaniami raz za razem. Tak, Steam nałoży Ci bana na konto, skasuje internet, sformatuje dysk, roztrzaska monitor, pozamienia klawisze i odetnie kabel od myszy.

Nie wiem, ile razy już zadawałeś to samo pytanie, ale to naprawdę przestaje już być śmieszne. Nikt nie będzie Ci tu doradzał, w jaki sposób obchodzić umowy licencyjne i tłumaczył (po kilka razy) co za to może grozić. Przeczytaj najpierw co ludzie Ci odpowiadają, POTEM dopiero zadawaj kolejne pytanie, nie na odwrót!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, zakupiłem grę Rome 2: total war wykorzystałem klucz, potem zmieniałem komputer i próbuję odzyskać na jaki email zarejestrowałem. A teraz powstaje problem, podejrzewam że konto email mogę mieć zablokowane, czy można coś z tym zrobić odpiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 16:57, Xarass napisał:

Witam mam pytanie, zakupiłem grę Rome 2: total war wykorzystałem klucz, potem zmieniałem
komputer i próbuję odzyskać na jaki email zarejestrowałem. A teraz powstaje problem,
podejrzewam że konto email mogę mieć zablokowane, czy można coś z tym zrobić odpiszcie
proszę.


Pisz do Supportu (pomocy technicznej), powinni pomóc w odzyskaniu dostępu do konta. Będzie to zapewne wymagało podania skanu/zdjęcia CD-Key''a jednej z gier z Twojego konta z dopisanym numerem przydzielonego "ticketu" czyli numeru zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 17:34, Minamir napisał:

> Witam mam pytanie, zakupiłem grę Rome 2: total war wykorzystałem klucz, potem zmieniałem

> komputer i próbuję odzyskać na jaki email zarejestrowałem. A teraz powstaje problem,

> podejrzewam że konto email mogę mieć zablokowane, czy można coś z tym zrobić odpiszcie

> proszę.

Pisz do Supportu (pomocy technicznej), powinni pomóc w odzyskaniu dostępu do konta. Będzie
to zapewne wymagało podania skanu/zdjęcia CD-Key''a jednej z gier z Twojego konta z dopisanym
numerem przydzielonego "ticketu" czyli numeru zgłoszenia.



Ale podpowiedz jak napisać, bo wiem że nie zawsze odpisują i nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 17:59, Xarass napisał:

Ale podpowiedz jak napisać, bo wiem że nie zawsze odpisują i nie pomagają.


Piszesz przez stronę: https://support.steampowered.com - zakładasz tu osobne konto do pomocy technicznej steam i zadajesz odpowiednie pytanie o odzyskanie konta. Powinieneś znać nazwę użytkownika do konta do którego chcesz dostęp odzyskać. Możesz wejść na polską stronę (na dole zmieniasz) i zadać pytanie w naszym rodzimym języku. Opisujesz problem i czekasz na odpowiedź oraz ewentualne instrukcje co jeszcze musisz im podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale tak to to nic z tego, jak wpisuje serial chcę konto odzyskać i na 100 % wysyła meila, na konto już zablokowane więc sytuacja bez wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 18:43, Xarass napisał:

Dzięki ale tak to to nic z tego, jak wpisuje serial chcę konto odzyskać i na 100 % wysyła
meila, na konto już zablokowane więc sytuacja bez wyjścia.


Na stronie supportu tworzysz osobne konto, niezależne od konta samego Steama, więc możesz też użyć innego adresu email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam problem z pierwszą częścią gry o Batmanie na PC z serii "Arkham..." Okej. Włączyłem dzisiaj tę grę (Biedronka edition). Płakało o Games for Winows Live. Wiem, że nie ma już tej usługi, więc nigdzie się nie rejestrowałem z nią. Jednakże moje postępy uzyskane w grze szły w eter. Aktywowałem grę na Steamie ale tutaj znowu problem: Steam się pluje i chce pobierać grę od nowa (niby czemu skoro mam ją na płycie) - idzie to jakoś obejść? Nie ukrywam że to pobieranie mnie najbardziej boli. Chociaż żeby się sejwowało. Sorry jeżeli pytania o fuzje tych DRM''ó powielam ale dotąd nie miałem kontaktu z taką operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak klikniesz na "pobierz" to rzeczywiście pobiera? Bo u mnie tak było z kilkoma grami i wtedy pokazało się okienko i napis "wyszukiwanie plików lokalnych gry..." i po kilkunastu minutach można było normalnie grać. Jeśli dalej chce pobierać to spóbuj przekierować steama dokładnie do ścieżki w której zainstalowany jest arkham asylum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 23:14, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Posiadam problem z pierwszą częścią gry o Batmanie na PC z serii "Arkham..." Okej. Włączyłem
dzisiaj tę grę (Biedronka edition). Płakało o Games for Winows Live. Wiem, że nie ma
już tej usługi, więc nigdzie się nie rejestrowałem z nią. Jednakże moje postępy uzyskane
w grze szły w eter. Aktywowałem grę na Steamie ale tutaj znowu problem: Steam się pluje
i chce pobierać grę od nowa (niby czemu skoro mam ją na płycie) - idzie to jakoś obejść?
Nie ukrywam że to pobieranie mnie najbardziej boli. Chociaż żeby się sejwowało. Sorry
jeżeli pytania o fuzje tych DRM''ó powielam ale dotąd nie miałem kontaktu z taką operacją.

Nie, nie da się obejść gdyż jak podejrzewam posiadasz pudełkową zwykłą wersję batmana AA natomiast steam dał Ci edycję Game of the year(większą). Dwa: twoja płytowa edycja to instalacja pod GFWL, nie pod steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 23:14, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Posiadam problem z pierwszą częścią gry o Batmanie na PC z serii "Arkham..."

Batman Arkham Asylum ?
Sejwy można w jakiś sposób przenieść,
http://gaming.stackexchange.com/questions/136216/how-do-i-keep-my-old-saves-for-batman-arkham-asylum

Dnia 30.03.2014 o 23:14, Pierogi_z_Cukrem napisał:

i chce pobierać grę od nowa (niby czemu skoro mam ją na płycie) - idzie to jakoś obejść?


Jak gre masz zainstalowana na dysku to przekopiuj same pliki z zainstalowanego foldera do foldera gry w folderze Steam.
Najlepiej to pozwolic na pobranie by stworzylo nazwe foldera w stean, potem przerwac/wylaczyc steam, przeniesc(poza plikami exe, dll czy co tam lata luzem przy exe). Steam bedzie weryfikowal i dociagnie tylko drobnice-tak powinno byc, chyba, ze patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grająt w L4D2 emocje mnie poniosły i nazwałem kogoś "Greek begger" czy tam "Greek beggar". W obu przypadkach jest to obraźliwe, jednak przeprosiłem potem... jakie jest ryzyko, że jeśli ta osoba to zgłosi, to dostanę bana? Czy może być tylko ostrzeżenie czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 00:58, LubieWafle napisał:

Grająt w L4D2 emocje mnie poniosły i nazwałem kogoś "Greek begger" czy tam "Greek beggar".
W obu przypadkach jest to obraźliwe, jednak przeprosiłem potem... jakie jest ryzyko,
że jeśli ta osoba to zgłosi, to dostanę bana? Czy może być tylko ostrzeżenie czy coś?

Duże. Na wszelki wypadek nie uruchamiałbym Steama przez miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 00:58, LubieWafle napisał:

Grająt w L4D2 emocje mnie poniosły i nazwałem kogoś "Greek begger" czy tam "Greek beggar".
W obu przypadkach jest to obraźliwe, jednak przeprosiłem potem... jakie jest ryzyko,
że jeśli ta osoba to zgłosi, to dostanę bana? Czy może być tylko ostrzeżenie czy coś?

A co to? Czyżby VAC zaczął przyjmować donosy na obrażających?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się