ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Ja mam natomiast takie pytanie, czy settlers 7 wycofano ze sprzedaży steama? Bo jakieś 3 miesiące temu dałem sobie na listę życzeń i było wszystko ok cena, dało się wejść na stronę sklepu itd itp, a teraz gdy patrzę to nie pokazuje ani ceny ani nie da się wejść na stronę i wywala "Produkt jest obecnie niedostępny w twoim regionie" O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 20:14, Kadaj napisał:

Ktoś powinien chyba podpiąć tego linka: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3071895

Zwykłej wersji kupić nie można, została zamieniona na Deluxe Gold Edition.

Ok dzieki za pomoc, myślałem że może coś z ustawieniami steama albo może całkowicie wycofano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi byłem że klucz do zamkniętej bety Hearthstone nie sprzedałem, i tak prawie wtedy nie grałem bo cięzko było znaleźć ludzi do grania po sieci, a ceny był horrendalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dać znajomemu grę Orcs must die! GOTY z Humble Bundle. Kiedy klikam, żeby to był prezent, pokazuje link, który mam dać znajomemu. Jak wygląda ta procedura? Znajomy się pyta, co ma robić i czy to jest w pełni legalne (prosi go o zalogowanie na swoje konto Steam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 23:05, LubieWafle napisał:

Chciałbym dać znajomemu grę Orcs must die! GOTY z Humble Bundle. Kiedy klikam, żeby to
był prezent, pokazuje link, który mam dać znajomemu. Jak wygląda ta procedura? Znajomy
się pyta, co ma robić i czy to jest w pełni legalne (prosi go o zalogowanie na swoje
konto Steam).

Musi się zalogowac na konto steam, kliknąc link i gra zostanie automatycznie przypisana do jego konta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 23:09, Rick napisał:

Musi się zalogowac na konto steam, kliknąc link i gra zostanie automatycznie przypisana
do jego konta. :P

Ok, dzięki w imieniu swoim i kolegi!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jestem debilem, ale jak sprawdzić osiągnięcia jakieś gry? Wcześniej to tam w sklepie wystarczyło kliknąć na osiągnięcia i było, ale teraz przenosi mnie to wyszukiwarki jakieś...a jak wyszukam daną grę to przenosi mnie do jej profilu w sklepie -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 20:47, Ecko09 napisał:

Jaki hub?


Prawy klik na tytuł gry w Bibliotece -> View Community Hub (4 opcja od góry) -> z prawej strony okienka będzie "View Stats" i tam masz acziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 20:57, Ring5 napisał:

> Jaki hub?

Prawy klik na tytuł gry w Bibliotece -> View Community Hub (4 opcja od góry) ->
z prawej strony okienka będzie "View Stats" i tam masz acziwki.


A widzisz, to trzeba mieć gre, a jak ktoś nie ma danej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 21:06, Ecko09 napisał:

A widzisz, to trzeba mieć gre, a jak ktoś nie ma danej gry?


Profil gry -> Visit Official Game Group (nad metascore, wydawcą itp) -> Visit Community Hub (po prawej) -> View Stats.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się