ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2014 o 20:32, Kadaj napisał:

Już bardziej do mnie przemawia argument, że od 3 lipca przez 2 tygodnie nie ma przewidzianych
żadnych premier w "coming soon". ;p


Może to mieć związek z ostatnim akapitem: The last couple of summer sales have started in mid July, but with parts of Valve busy organising and hosting Dota 2′s International 4 tournament throughout much of that month they may wish to avoid a clash and get the sale underway in June.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 22:14, Kadaj napisał:

Eventowe karty już są, Summer Sale pewnie bliżej niż dalej. ^^


Są? A jak się nazywają? Wylatują z craftowania badge''y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 22:21, Ring5 napisał:

Są? A jak się nazywają?

Póki co "mysterious" (jak zawsze przed eventem), a jak wejdziesz w "badges" to będziesz miał już przygotowaną listę.

Dnia 10.06.2014 o 22:21, Ring5 napisał:

Wylatują z craftowania badge''y?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 22:25, Kadaj napisał:

Póki co "mysterious" (jak zawsze przed eventem), a jak wejdziesz w "badges" to będziesz
miał już przygotowaną listę.


Mhm, właśnie zauważyłem. Trzymałem kilka kompletów gotowych do craftowania właśnie w tym celu i teraz wycraftowałem parę odznak. Tajemnicze karty od razu poszły na market i prawie 2 euracze wpadły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co, warto je teraz craftować i puszczać na market, czy zostawiać dla siebie? A skoro już się pojawiły, to 19 musi się zacząć SSS (karty na jakiś tydzień przed się pojawiają, jak dobrze pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień, za szybko liczyłem, że jeszcze mi się kilka setów uda dozbierać i dam radę zacząć dzień 1 z poczwórną szansą na fajny prezencik :( Choć i są plusy, przy tylu ludziach craftujących booster packi zaczęły dropić jak szalone. Przez ostatnie miesiące nie było żadnego, a dzisiaj aż dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 10:05, zerohunter napisał:

Jak się zaczynie ta wyprzedaż, to promocja będzie obowiązywać na dany produkt tylko w
jednym dniu, czy od początku do końca wyprzedaży?


Promocje nowe będą dochodzić co 24h, ale promocja na dany produkt będzie trwała 48h. Ponadto będzie dużo tzn. flash sales - gier przecenionych tylko przez kilka godzin, zdaje się 8 jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dobrze pamiętasz.

Promocje we flash sales oraz głosowania są co 8 godzin (nowe zaczynają się zawsze o 19, 3 i 11 naszego czasu).

Jak dobrze pamiętam, to jest tak, że gra będąca w DD, trafia za dwa dni do flash sales a potem do głosowania (czyli łącznie mamy trzy szanse na jej kupno i ewentualnie czwartą, jeśli gra zdobyła duże uznanie społeczności i sporo osób ją kupiło, wtedy wpada na dzień ostatni).


A ja zebrałem już prawie całego seta (jednego, bo więcej mi nie potrzeba) z Mysterious Cardami :)

A na SSS czaję się na przygodówki oraz dodatki do paru gier (np SPka do Bioshocka: Infinite) w dobrych cenach. Mam przeto nadzieję, że wyprzedaż rozpocznie się po 22 czerwca, ale jeśli Gabe uzna, że czas zacząć 19, to trudno (19-22 jestem poza netem....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja jeszcze polecam zobaczyć na greenmangaming.com, promocje co prawda się kończą, a ceny są w funtach, ale często można zgarnąć coś naprawdę opłacalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może w jakiej najtańszej cenie był na steam Max Payne 3?
Bo jest na GMG za £3.74 i zastanawiam się czy brać, czy czekać na wyprzedaż steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 16:27, kaczek93 napisał:

Pytanko na szybkości.
Czy wersja steam Far Cry 3 posiada polski język?
W tabeli języków przy naszym rodzimym widnieje tylko "interfejs".


Moja wersja na steam i tak wymusza włączenie Uplay. W tym wypadku Far Cry jest z polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się