ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2014 o 15:49, Radekl2 napisał:

Ja nie chcę wdawać się tutaj w jakieś pyskówki, ale powiedz mi co Ci do tego czy ktoś
kupuje (lub wypożycza) gry na Steamie? To jego pieniądze i jego decyzja. Nie staraj się
tutaj narzucać swojego chorego zdania, bo to się robi żałosne


Nic mi do tego, ja "poprawiłem" kolesia, który napisał, że "kupuje" gry, a nie "subskrybuje" podobnie jak on jeszcze kilka dni temu poprawiał mnie, zarzucając nieznajomość regulaminu steam. Więc jeśli nie znasz sprawy od początku do końca - po prostu sobie daruj.

Ja nie zamierzam już więcej pisać w tym temacie. Wyjątkiem będzie moment, w którym do regulaminu steam zostanie dodany podpunkt "wymagane STAŁE łącze internetowe (nawet przy grach singleplayer), czyli za max. 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 16:31, SplitGrave napisał:

Ja nie zamierzam już więcej pisać w tym temacie. Wyjątkiem będzie moment, w którym do
regulaminu steam zostanie dodany podpunkt "wymagane STAŁE łącze internetowe (nawet przy
grach singleplayer), czyli za max. 2 lata.

Specjalista od wróżenia z fusów się znalazł. Ja się nie dziwię, że twierdzisz że nie zamierzasz nic więcej pisać, skoro serwujesz taką komedię na koniec. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 20:01, Ecko09 napisał:

Dishonored z wyprzedaży (jak i inne gry) będą po polsku u nas, nie?


Dishonored tak, "inne gry" to za szerokie pojęcie, aby coś wyrokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio dwie folie wypadły. Jedna z Forge, którego kiedyś miałem i teraz dostał karty, a druga z zakupionego Deus Ex: The Fall.

Odnośnie Dishonored, to jak to jest. Mam RHCP i czy dodatki skonwertują się do mojej wersji, czy też lepiej kupić GOTY (a apropo GOTY, to czy będę miał wtedy nowy wpis w bibliotece, czy tylko dodatki wrzucą)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś New Vegas w sklepie stacjonarnym. Na jednej z wyprzedaży Steam kupiłem GOTY (a dokładniej Ultimate Edition) i stara edycja została zastąpiona, nie mam dwóch pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś 1.50 na jakimś kodzie z paysafecard? Żebrze strasznie, ale kupować za 2 dyszki kod dla 1.50zł to straszna lipa by była :D Oddam nerkę w zamian :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry Bethesdy kupione na Steam mają taki sam region co wersje pudełkowe. Jeżeli masz podstawkę pudełkową albo kupioną bezpośrednio na Steam, to wersje się "zintegrują" i dostaniesz same dodatki praktycznie, ale zachowasz achievementy, czas gry itp. Jeżeli masz grę kupioną "za granicą" (Amazon, pudełko z UK, gift od kogoś z poza naszego regionu itp.), to zostanie dodana nowa pozycja, co w wypadku Fallout New Vegas sprawiało problemy. Nie mogłem grać po angielsku w wersję GOTY do czasu, aż mi nie usunęli wersji kupionej na Gamers Gate, bo inaczej gra nie odpalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 20:06, Strange101 napisał:

Dishonored tak, "inne gry" to za szerokie pojęcie, aby coś wyrokować.


Ok, więc jeśli na stronie gry są podane jakieś tam języki to to nie będą błędne informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2014 o 00:48, ArkStorm napisał:

> Korzystajcie póki można: L05YA-FA22Q-DK8RI

wykorzystany :P


edit ;]
Ehh nie ważne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2014 o 01:53, Ecko09 napisał:

> Dishonored tak, "inne gry" to za szerokie pojęcie, aby coś wyrokować.
Ok, więc jeśli na stronie gry są podane jakieś tam języki to to nie będą błędne informacje?


Zwykle nie, powinny byc dobrze jezyki, ale było juz kilka przypadkow, ze nie ma polskiego w ramce na steamie,a w grze jest np. gra o tron rpg, alpha protocol, chyba risen 2 ? No i w przypadku gier B. wazniejsza jest ramka pod screenami, a nie z oboku(jak przy dishonored) No jeszcze sa wydania, gdzie partia kluczy z pudelka ma polski, a bezposrednio na steamie nie bedzie polskiego(2 gry u Techlandu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego nie mogę skontaktować się z supportem steam? Podaje prawidłowe dane logowania i przepisuje prawidłowo kod z obrazka to system twierdzi, że wpisuje ów kod błędnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2014 o 16:17, Isildur napisał:

Ktoś wie dlaczego nie mogę skontaktować się z supportem steam? Podaje prawidłowe dane
logowania i przepisuje prawidłowo kod z obrazka to system twierdzi, że wpisuje ów kod
błędnie...


Logujesz się na odpowiednie konto? Konto Steam i konto supoortu to są od siebie niezależne, czyli chcąc napisać do wsparcia trzeba utworzyć specjalne, nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2014 o 16:24, Minamir napisał:

Logujesz się na odpowiednie konto? Konto Steam i konto supoortu to są od siebie niezależne,
czyli chcąc napisać do wsparcia trzeba utworzyć specjalne, nowe konto.


Właśnie zauważyłem :|
Dzięki za pomoc, myślałem, że wystarczy jedno konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się