ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2014 o 20:27, damienthorn napisał:

Widzę, że każdy dostał badge''a za udział w SSS. Tak wygląda odznaka "najgorszej" drużyny.
Jakaś różnica w innych odznakach (pytanie głównie do "czerwonych")?

20140629203649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 20:27, damienthorn napisał:

Jakaś różnica w innych odznakach (pytanie głównie do "czerwonych")?

Fioletowa wygląda podobnie, z tym że oczywiście ludzik inny. Widzę natomiast, że czerwoni mają więcej przepychu na odznace i 50% więcej XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różowi wyglądają identycznie (oczywiście z sześcianogłowym ludzikiem ;). Szkoda tylko, że nie pokusili się od nadanie odznakom tytułów przyznanych drużynom. Pamiętam, że różowi mieli tytuł "Avenger" (za powstrzymanie "kill streaku" Czerwonych) a Błękitni chyba "Under the Radar" (za najmniejszą liczbę zebranych punktów i wygranych. Pozostałych nie kojarzę, a strona z wynikami nie chce mi się otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam odznake. Ale, ze sie nie przysluzylem to mam tylko, ze bylem czlonkiem Blue Teamu ;D


BLUE TEAM WAS
Under the Radar
Least points stolen from them and least days won
PURPLE TEAM WAS
The Rival
Fierce point-stealing battles with the Red Team
RED TEAM WAS
The Biggest Winner
6,431,337 points scored and 4 days won
GREEN TEAM WAS
The Kindest
Stole the least number of points
PINK TEAM WAS
The Avenger
Ended the Red Team’s winning streak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 21:04, Piotrek_K napisał:

Mam odznake. Ale, ze sie nie przysluzylem to mam tylko, ze bylem czlonkiem Blue Teamu

Tzn. jaką? Bo mam dwóch znajomych w tym samym teamie - jeden się dołożył do zwycięstwa, drugi w ogóle, a jednak obydwoje mają identyczną odznakę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Odznaka dla wszystkich z teamu wyglada tak samo. Jest tylko inny dopisek - a ze SamFiniszer juz pokazal to nie bede dublowal ;). Porownaj sobie z tym co ma damienthorn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 21:04, Piotrek_K napisał:

PINK TEAM WAS
The Avenger
Ended the Red Team’s winning streak


I ta duma, że jednak byłem w tej drużynie, która coś tam jednak pokazała na sam koniec xD
Szkoda, że praktycznie sam w niej byłem bo reszta znajomych w czerwonej xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę pierwszy, czas na podsumowanie zakupów :)
Ogólnie nie wydałem praktycznie ani grosza - sporo kasy miałem za sprzedaż kart oraz dropów w Counter Strike''u w kilku tygodniach poprzedzających sale :P Dlatego kupiłem:

-Payday 2 + 5 DLC
-Amnesia: A machine for pigs
-Outlast: Whistleblower

Skromnie, ale jestem zadowolony, bo i tak mam jeszcze w co grać z czasów zeszłorocznego summersale''a :D Mam nadzieję, że każdy jest równie zadolony, co ja ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 02:06, Drirr napisał:

> Ile dostaliście PD za odznake? :)

0, wolałem kase z kart ;]


A wystarczyło dołączyć do jakieś drużyny przez przycisk ze strony z zasadami a dostałbyś kartę, a na koniec odznakę i pd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 07:11, Nufiko napisał:


A wystarczyło dołączyć do jakieś drużyny przez przycisk ze strony z zasadami a dostałbyś
kartę, a na koniec odznakę i pd.


Dołączyłem i sprzedałem karte, a jeśli mowa o odznace z ostatniego dnia, a nie tej robionej z kart to dostałem 150 XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie zakupów:
- Far Cry 3 (kupiony chyba pierwszego dnia wyprzedaży) - bo w końcu mnie namówili, żeby dać grze szansę i rzeczywiście, w porównaniu z FC2 - ziemia a niebo. Dwójkę odinstalowałem po 2 godzinach gry, trójka jest świetna :)
- Don''t Starve: Reign of Giants - nie do końca zakup, bo dostałem od kumpeli
- Battleblock Theater - jak wyżej
- Terraria - dla przyjaciółki
- Assassin''s Creed 2 Deluxe - dla przyjaciółki
- Another World - jak wyżej.

Szału nie ma, najbardziej liczyłem na 80-85% obniżkę na Brave New World (żeby w końcu cena spadła do 5 euro), ale się przeliczyłem. Szkoda :( Znowu nie pogram sobie husarią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, żeby przenieść grę z Games for Windows Live na Steam to muszę wpisać cd key do niej i nic więcej? Chodzi mi tu o Batmany i Bioshocka 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać :) w tym roku się również bardzo nie obłowiłem ale to z prostej przyczyny - nie mam już na dobrą sprawę co kupować :D na siłę nie ma co, a większość tytułów które mnie de facto interesowały, nabyłem już rok temu. W sumie wydałem niecałe 20eu. Z tego połowa pochodziła z opchniętych skrzynek oraz innych itemów.
Moje zakupy to:

- Batman Arkham Origins
- Brothers A tale of Two Sons
- Metal Slug 3
- Nether
- Syberia I i II
- Torchlight
- State of Decay

Miałem na muszce jeszcze Outlast: Whistleblower, RedAlert3, XCOM enemy unknown oraz Dark Souls ale na szczęście (dla mojego portfela) się pohamowałem :D NA dobrą sprawę i tak mam jeszcze około 250 tytułów do nadrobienia ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 10:20, ArkStorm napisał:

Miałem na muszce jeszcze Outlast: Whistleblower, RedAlert3, XCOM enemy unknown oraz Dark
Souls ale na szczęście (dla mojego portfela) się pohamowałem :D


X-Coma warto, to od razu mogę powiedzieć. Ja do tego tytułu wracam regularnie, za każdym razem zmieniając sobie ustawienia Second Wave bądź poziom trudności. Te niecałe 7 euraczy (obecnie) to naprawdę dobra inwestycja. A przy kolejnych wyprzedażach dokupisz sobie Enemy Within i Slingshot Pack. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2014 o 10:36, Ring5 napisał:

X-Coma warto, to od razu mogę powiedzieć. Ja do tego tytułu wracam regularnie, za każdym
razem zmieniając sobie ustawienia Second Wave bądź poziom trudności. Te niecałe 7 euraczy
(obecnie) to naprawdę dobra inwestycja. A przy kolejnych wyprzedażach dokupisz sobie
Enemy Within i Slingshot Pack. ;)


Gra mnie kusi ale:
- raczej już nie grywam, brak czasu oraz silnej woli by zamiast CS:GO włączyć coś innego
- nadmiar pozostałych tytułów (od roku się zbieram by zagrać choćby nawet w Fallout:NV tudzież dokończyć Skyrima w którym ugrałem zaledwie około 40h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 09:15, Ring5 napisał:

Szału nie ma, najbardziej liczyłem na 80-85% obniżkę na Brave New World (żeby w końcu
cena spadła do 5 euro), ale się przeliczyłem. Szkoda :( Znowu nie pogram sobie husarią...


Na to chyba jeszcze długo trzeba będzie poczekać skoro kiedyś G&K było razem z innymi DLC (upgrade to Gold) za 2,5€, a teraz jest samo za 7,5€. Polecam ci obserwować inne sklepy, ostatnio za 25PLN było na empik.com, wcześniej na muve.pl, na zagranicznych też może, ale to już na łowcach sprawdzam. Za to RoG do DS mi się podoba gdyż też kupiłem, zwłaszcza jak pod koniec wakacji ma dojść multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się