ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2014 o 17:42, Heartbreaker napisał:

Od kupowania to ja się już dawno uzależniłem. Co mam w portfelu, przeznaczam najpierw
na filmy, potem na gry, które są w promocjach. Dlatego też mam ponad 2 tysiące filmów
na półce :)


No to zazdroszczę tyle czasu wolnego i tyle kasy, bo pracując na pewno czasu na przejście tego wszystkiego byś nie mial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare SSS temu byl tutaj post, gdzie ktos wydal ~300euro na steamie i w wiekszosc nie zagra - szczegolow nie pamietam.

Na steamie bedzie gorzej, bo to teraz wydawcy ustalaja ceny gier, sprytny numer ze strony Valve, gdy mieli nad tym kontrole, to bylo dobrze+reklama wsrod graczy (tak jak na poczatkach Humble Bundle), a teraz sa wydawcy i "wine" za drogie ceny mozna na nich zwalic:P
Jak obecnie widze rozne wytwory rysunki, filmiki (fanowskie? / a moze tajne-profesonalne?/ reklamujace SSS to slabo sie robi, Steam sale nie robi juz wrazenia, bo jest systematyczny plus baza tytulow wolno rosnie ( a kombinacji z cenami nie sledze). Sa i nadal sa przypadki, gdzie kupno w innym e-sklepie w promocji wyjdzie taniej niz na steamie (i nie mam na mysli keyshopow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 23:06, Sarinew napisał:

Pare SSS temu byl tutaj post, gdzie ktos wydal ~300euro na steamie i w wiekszosc nie
zagra - szczegolow nie pamietam.

Na steamie bedzie gorzej, bo to teraz wydawcy ustalaja ceny gier, sprytny numer ze strony
Valve, gdy mieli nad tym kontrole, to bylo dobrze+reklama wsrod graczy (tak jak na poczatkach
Humble Bundle), a teraz sa wydawcy i "wine" za drogie ceny mozna na nich zwalic:P
Jak obecnie widze rozne wytwory rysunki, filmiki (fanowskie? / a moze tajne-profesonalne?/
reklamujace SSS to slabo sie robi, Steam sale nie robi juz wrazenia, bo jest systematyczny
plus baza tytulow wolno rosnie ( a kombinacji z cenami nie sledze). Sa i nadal sa przypadki,
gdzie kupno w innym e-sklepie w promocji wyjdzie taniej niz na steamie (i nie mam na
mysli keyshopow)


Chyba o mnie mowa :P 570 gier z czego duuuża większość to małe gry, których nawet nie mam zamiaru uruchamiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Oblivion z tej edycji The Elder Scrolls Anthology można zarejestrować na steam czy tylko tę opcję ma Skyrim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to była okazja do zrobienia porządku z sporą ilością kart, w sumie 7 odznak, w tym dwa poziomy wyprzedaży, co i tak jest dwukrotnie lepszym wynikiem w porównaniu do zimowej. Dla siebie kupiłem tylko dodatek Reign of Giants do Don''t Starve, czekam niecierpliwie na "Together". Koledze zaś Legendary Skyrima, ale odda jak przyjdzie rachunek karty ;) Zastanawiałem się nad niektórymi grami, np. Tomb Raider czy Far Cry 3, ale zniechęciłem się mając świadomość obejrzenia prawie ich całej rozgrywki na YT. Zakończyłem z jedną na plus, którą wymieniłem na dwie z L4D2 ponieważ została mi jedna. Miałbym z dwie więcej gdybym nie przespał zwycięstwa swojego zespołu :P (na dodatek podczas gry w to co kupiłem...). Dostałem też jakiś Gold Wolf Armor, wreszcie coś wartego więcej niż 0,03 ;p Teraz czekam na Booster Pack z jakiejś swojej gry i zaczynam zbierać karty na zimową ;)

Czy ktoś ma tło zwycięstwa zielonych, a potrzebuje niebieskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z zalogowaniem sie d konta steam otoz nie pamietam hasla, ale wiem na jaki email sie rejestrowalem i gdy wchodze w opcje dla przypomnienia hasla podaje email i potem maja mi wyslac nowe haslo, ale nic nie dostaje a jestem pewien , ze wszystko zrobielm jak trzeba...
czekam juz 2 dni i nic nie dostaje
ktos ma jakies pomysly jak to odzyskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma kodu weryfikacyjnego w spamie, to założyć pocztę na jakimś serwisie uznanym na całym świecie i zgłosić prośbę do supportu steama o przypisanie konta do owego nowego mejla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 23:40, Isildur napisał:

Czy Oblivion z tej edycji The Elder Scrolls Anthology można zarejestrować na steam czy
tylko tę opcję ma Skyrim?


Polskie wydanie tylko Skyrim
Zagraniczne Skyrim, oblivion, morrowind
Nie mam, opieram sie na informacjach z neta.


@FreemanPL
Moze, nie pamietam nicka, zreszta nie chcialem wywolac wilka z lasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 21:04, damienthorn napisał:

Z 10 min próbowałem się zalogować, ale w końcu udało się. Próbuj do skutku.

5 minut temu się udało, ale widzę, że nie tylko ja miałem problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 01:42, meryphillia napisał:

Jeśli nie ma kodu weryfikacyjnego w spamie, to założyć pocztę na jakimś serwisie uznanym
na całym świecie i zgłosić prośbę do supportu steama o przypisanie konta do owego nowego
mejla.


nie mam ani w spamie ani nigdzie indziej poza tym jak pisalem z ta sprawa do support steam to cos tam bylo, e powinienem dostac email potwierdzajacy, ze oni dostali moja wiadomosc czy cos takiego, ale nic nie otrzymalem :/
sa jakies inne sposoby, zeby sie z nimi skontaktowac? czy po prostu olewaja ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.sprobuj jeszcze raz z wysylka maila dla przypomnienia hasla, bo na polskich skrzynkach ostatnio sa problemy z dotarciem maili od steama.(a moze nawet kilka razy- nie wiem czy jest jakis limit, bo pozniej "blokna" konto?)
2. Wg posta 13361 konto Steam i konto supoortu to są od siebie niezależne, czyli chcąc napisać do wsparcia trzeba utworzyć specjalne, nowe konto. Zaleca sie wybor angielskiego supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia po steam sale? Zebrałem masę kart, które posprzedawałem za niezlą kasę i mam na koncie jakieś 4 euro na daną chwilę. Nie kupiłem żadnej gry, wyjątkowo nie kupiłem zadnej gry na steamie bo...inne sklepy ciągle kuszą duzo lepszą ofertą. State of Decay z DLC? 2 funty. XCOM Burreau? 12zl na g2a, Enemy Unknown? 15zl na gamersgate. Sleeping Dogs? 3 miesiące temu za 15zl na GMG. Wymieniac mogę w nieskonczonosc, jesli mialbym kupowac gry na steam to tylko po te karty, a tworzenie oznak jest dla mnie bez sensu, wiec je sprzedalem. Powiecie, ze mozna bylo wygrac gry? Powiedzcie to geekom i botom ktory natworzyli tyle odznak, ze w glowie sie nie miesci :)
Albo to ja sie starzeje, albo mam juz tyle gier na stimie w ktore nigdy nie zagram ze juz nie chce kupowac. Tymczasem wkładam do napędu płytkę z czasopisma Play z pełną wersją Gothica 3. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 22:57, Lykenos napisał:

sa jakies inne sposoby, zeby sie z nimi skontaktowac? czy po prostu olewaja ludzi?


Tak jak pisałem wyżej.
Zapewne masz konto pocztowe na jakimś marnym o2 czy wp i to ono zaczeło blokować przychodzące mejle ze steama.
Założ sobie nowe konto na gamailu i wyślij prośbę do supportu o przypisanie swojego konta steam do tego nowego adresu na gmailu.
Jak ktoś już wyżej zaznaczył, do kontaku z supportem używasz odrębnego konta.

Przerabiałem to dwie strony tematu wcześniej...
o2.pl zaczęło blokować emaile z steama i najzwyczajniej świecie powiązałem konto steamowe z pomocą supportu z nowym adresem emailowym na gmailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc skorzystalem z suport eng i zobaczymy co napisza. konto mam na interia tzn poczta.fm i nigdy nie bylo tam takich problemow - w sapmie nic nie mam itp. pisalem im o tym a takze o ewentualnej zmianie konta... zobaczymy c odpisza jelsi wgl odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się