ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Pamiętasz może nazwę poprzedniego konta? Zawsze możesz je odnaleźć i zobaczyć jakich tam miałeś znajomych i ponownie z nimi nawiązać kontakt. Tutaj problemu nie widzę. Jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odzyskałem konto dziś, jestem bardzo szczęśliwy. Mam nadzieję że potrzebującym też to pomoże. Oczywiście też napisałem do supportu ale tak szybko by nie zareagowali więc to dodanie pomogło :)

Dodajcie te dwa maile do zaufanych lub kontaktów(najlepiej dla pewności do oby dwóch) i powinno przyjść.

noreply@steampowered.com
support@steampowered.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Mortal Kombat Arcade Kollection. Otóż gra wymaga zalogowania się do GfWL, który od tygodnia jest wyłączony. Ktoś ma pomysł jak to obejść (nie licząc wgrania "witaminki")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 09:11, Gumisiek2 napisał:

Mam problem z Mortal Kombat Arcade Kollection. Otóż gra wymaga zalogowania się do GfWL,
który od tygodnia jest wyłączony. Ktoś ma pomysł jak to obejść (nie licząc wgrania "witaminki")?


A próbowałeś odpalić grę w ogóle?
Bo ostatnio była informacja od [MS], że nie zamkną GfWL tak jak to było ogłaszane w zeszłym roku.
Wszystkie gry, które korzystały z GfWL ponoć można normalnie odpalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 09:11, Gumisiek2 napisał:

Mam problem z Mortal Kombat Arcade Kollection. Otóż gra wymaga zalogowania się do GfWL,
który od tygodnia jest wyłączony. Ktoś ma pomysł jak to obejść (nie licząc wgrania "witaminki")?


Można też stworzyć konto offline: http://pomoc.cdp.pl/entries/22979953-Konto-lokalne-Games-for-Windows-Live i wtedy zapisy też działają. Przydaje się także do innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 09:11, Gumisiek2 napisał:

Mam problem z Mortal Kombat Arcade Kollection. Otóż gra wymaga zalogowania się do GfWL,
który od tygodnia jest wyłączony. Ktoś ma pomysł jak to obejść (nie licząc wgrania "witaminki")?


To jednak wyłączyli GfW Live? A zarzekali się niedawno, że nie wyłączą. I żadnego newsa nie było o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś patch "usprawniający" nie wyszedł, to nie powinieneś mieć problemu z uruchomieniem MKK a.k.a. MKAK na koncie offline. Wiem, bo mam ten zestaw i odpalałem, a GfWL mnie "nie lubi" (przez klienta i www zalogować się mogę, z poziomu gry - nigdy, przetestowane na MKK, DoWII i Insanely Twisted Shadow Planet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie wyłączyli Live 1 lipca, na razie nie wiadomo czy i wogóle wyłączą. Mark Spencer z MS-a zaprzeczył że będą wyłącząć. Ale to nie znaczy że developerzy na włąsną rękę mogą dalej ze swoich gier Live nie powycinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, 8 lipca powinien odblokować mi się steam community market, niestety musiałem zrobić formata i po zalogowaniu się do steama moje konto zostało zblokowane na kolejny tydzień, ktoś mi poradził abym wyłączył steam guarda i... uwaliło mnie na dwa tygodnie, czy ktoś może wytłumaczyć mi ten idiotyzm i czy da się coś zrobić aby ta sytuacja się nie powtórzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 09:49, B1SH0P napisał:

czy ktoś może wytłumaczyć mi ten idiotyzm i czy da się coś zrobić aby ta sytuacja się nie powtórzyła?


1) Ten idiotyzm ma na celu zabezpieczenie konta przed kradzieżą. Dlatego po zalogowaniu z nowego systemu Steam blokuje możliwość dokonywania transakcji w markecie - żeby ktoś nie przesłał sobie lub nie opylił wszystkich przedmiotów w Twoim Inventory w przypadku przejęcia konta. Ten tydzień daje Supportowi czas na odpowiednią reakcję w przypadku zgłoszenia próby kradzieży.

2) Dostałeś kolejne 2 tygodnie, bo postąpiłeś dokładnie tak, jak postąpiłaby osoba przejmująca konto - najpierw nowy system, potem dezaktywacja Steam Guard. Steam potraktował to jako potencjalne zagrożenie i gotowe.

3) Napisz do supportu, wyjaśnij sytuację, powinni być w stanie całość odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem Windowsa 8, który ma już domyślnie Net Frameworka 4.5. Natomiast wiele gier uparcie chce instalować starsze wersje, choć krótkie testy pokazują, że mimo anulowania wszystko działa.

W związku z tym:
1. Czy dobrze robię nie instalując starych wersji?
2. Jak zmusić Steama do zapamiętania, że tego nie chcę? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwól mu zainstalować starsze wersje. Czasem coś potrafi się wykrzaczyć bo w nowszej wersji zbraknie jednej biblioteki.

Ewentualnie po każdej instalacji przed uruchomieniem wywal instalki DX i NET z folderów w SteamApps, zwykle są luzem albo w folderze "redist".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może w chwili obecnej problem z wbiciem na stronę sklepu steam ? Gadam z kumplem i mówi, że wbija bez problemu. A u mnie nie może strony wyświetlić ... ja wiem, że to dla dobra mojego portfela :D Jednakże już się zaczynam irytować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 14:03, ArkStorm napisał:

Ma ktoś może w chwili obecnej problem z wbiciem na stronę sklepu steam ? Gadam z kumplem
i mówi, że wbija bez problemu. A u mnie nie może strony wyświetlić ... ja wiem, że to
dla dobra mojego portfela :D Jednakże już się zaczynam irytować :D


Mi sklep działa, próbowałeś na innej przeglądarce lub kasowałeś ciasteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 09:38, Phobos_s napisał:

A próbowałeś odpalić grę w ogóle?


Pewnie, inaczej bym o tym nie pisał. Żeby uruchomić grę, należało zalogować się na konto GfWL, co też uczyniłem. Następnie musiałem podać kod seryjny gry, co również zrobiłem, jednak po jego podaniu wyskoczył mi błąd, którego treści nie znam, bo obecnie tytuł ten nie chce w ogóle się włączyć (sprawdzałem spójność plików gry, po czym usunąłem grę i pobrałem ją od nowa, ale nic się nie zmieniło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na twojej liście znajomych również ma taki sam nick. Żebyś ich nie mylił to druga osoba ma przy swojej ksywce (1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 14:03, ArkStorm napisał:

Ma ktoś może w chwili obecnej problem z wbiciem na stronę sklepu steam ? Gadam z kumplem
i mówi, że wbija bez problemu. A u mnie nie może strony wyświetlić ... ja wiem, że to
dla dobra mojego portfela :D Jednakże już się zaczynam irytować :D

tak na przyszłość jak będziesz miał problemy z wejściem na steam - http://steamstat.us/
tam masz status wszystkich serwerów więc będziesz wiedział czy problem po ich stronie czy po twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się