ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2014 o 22:13, FreemanPL napisał:

Od kumpla.

Czasem ich nie wykorzystał?

Bo wygląda, że te klucze są już wykorzystane na innym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 22:23, Isildur napisał:

Czasem ich nie wykorzystał?

Bo wygląda, że te klucze są już wykorzystane na innym koncie.


podałem mu maila i dostałem wiadomosc "Thanks for redeeming your gift! To access your purchase just follow this link[...]"
Chyba nikt nie miał dostępu do tego gifa. Nie wiem dokładnie jak to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połączyłem konto Steam z Humble Bundle; podałem bezpieczny kod, który przyszedł mi na godzinę PRZED komunikatem o jego wprowadzenie (Steam wysłał go, ponieważ w wyniku problemów z komputerem nie mogłem się zalogować, ale obeszło się bez kodu). Czy wszystko to normalna procedura i czy to normalne, że kod sprzed godziny działał? Nowa wiadomość nie nadeszła tak przy okazji.
I co zrobić, gdy kupione Rome: Total War na HumbleBundle store po uaktywnieniu nie pojawiło się na liście gier na koncie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2014 o 23:57, Manigoldo napisał:

I co zrobić, gdy kupione Rome: Total War na HumbleBundle store po uaktywnieniu nie pojawiło
się na liście gier na koncie? :(

nie da się albo dodajesz do swojej biblioteki albo komuś w prezencie od dość długiego czasu humbel nie daje cd-key

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 23:57, Manigoldo napisał:

I co zrobić, gdy kupione Rome: Total War na HumbleBundle store po uaktywnieniu nie pojawiło
się na liście gier na koncie? :(


Przede wszystkim upewnić się na 100% że grę aktywowałeś na HB (pod tytułem gry będzie zielony przycisk Steam i napis "redeemed on 2014-XX-XX to [nazwa konta Steam]). Jeśli to masz, ale gry na koncie Steam nie widzisz, kliknij zielony przycisk jeszcze raz. Jeśli gra nadal się nie pojawi, skontaktuj się z supportem.

@ Carter

Dnia 16.08.2014 o 23:57, Manigoldo napisał:

nie da się albo dodajesz do swojej biblioteki albo komuś w prezencie od dość długiego czasu humbel nie daje cd-key


O_o Huh? Ale... co to ma wspólnego z tym, że gra się nie przypisała do konta? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowales wylaczyc Steam i wlaczyc jeszcze raz? Mnie nie raz zdarzalo sie, ze nie mialem w bibliotece, a na liscie gier w moim profilu Steam bylo, ale wystarczylo wylaczyc & wlaczyc i w bibliotece juz bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 12:01, KuroNeko napisał:

Co daje dodanie gry do "wishlist" w sklepie steam? czy np. dostane wtedy notyfikacje,
gdy na te grę będzie jakaś przecena?


Dokładnie. Przychodzi wiadomość na adres e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 12:01, KuroNeko napisał:

Co daje dodanie gry do "wishlist" w sklepie steam? czy np. dostane wtedy notyfikacje,
gdy na te grę będzie jakaś przecena?


Masz pod jednym linkiem listę gier na któych Ci zależy - widzisz ich cenę i kiedy są w obniżce. Jesli masz nawet 5 gier na liście, to jeden link jest super w porównaniu z tym ich interfejsem sklepu z powalającą szybkością ładowania się strony.
Teoretycznie jeśli pośród znajomych na steamie masz rodzinę, to teraz wiedzą, co kupić na prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 12:54, Qbasmok napisał:

Jak kupie coś takiego:
http://allegro.pl/humble-tropico-4-steam-special-edition-steam-i4521091595.html
To dostane po prostu jakiegoś passa czy gifta na steam i od razu będę mógł grę pobrać?
Czy trzeba będzie jakieś dodatkowej rejestracji czy coś?

Wczoraj było "promo" i ludzie kupili grę po 0.27€. Wszystko co znajdziesz na Allegro w takiej cenie to będą gifty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem. Ogólnie ostatnio ciągle dostaję jakieś kupony... Nie pojawiają się już nawet losowe karty co tydzień tylko same zniżki. Po co mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 14:48, Outlander-pro napisał:

Dostałem dziś kupony zniżkowe na Montague''s Mount i Dream. Z jakiej to okazji, ktoś
jeszcze dostał, czy to jakiś ślepy traf?


Jeśli się nie mylę to Steam randomowo rozdaje czasami jakieś zniżki :). Chyba ma to jakiś związek z ''poziomem'' naszego konta. Ja sam kilka takich też kiedyś dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystywanie kupionych giftów na allegro jest legalne? Bo coś znalazłem właśnie w sieci, że niekoniecznie. A właśnie nabyłem tropico jako gift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwe moralnie, ale żadne prawo tego nie zabrania więc nielegalnym być nie może. A nawet gdyby Valve się wkurzyło, to w takich przypadkach tylko cofają autoryzacje tym co kupili więc w rezultacie ty stracisz grę z biblioteki. Żadnych konsekwencji poza czuciem się głupio za nabijanie kieszeni cwaniaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal 2 za niecałe 4 Eurosy, Bully za niecałe 4 Eurosy, opłaca się?
Oby, bo właśnie nabyłem ; )
Zastanawiam się jeszcze nad Metro za 2,50??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 21:22, Qbasmok napisał:

Portal 2 za niecałe 4 Eurosy, Bully za niecałe 4 Eurosy, opłaca się?
Oby, bo właśnie nabyłem ; )
Zastanawiam się jeszcze nad Metro za 2,50??


Wszystkie gry są świetne. A jeśli nie kupiłeś jeszcze Metro to czym prędzej nadrób tą zaległość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić paczkę gier Humble Jumbo Bundle 2 (właściwie interesuje mnie tylko AoE). Żebym mógł się podzielić resztą gierek z bratem to powinienem wybrać opcję zakupu jako gift? Da radę przypisać jedną gierkę do 1 konta Steam, a resztę do 2-go? Sam bym sprawdził, ale poprzypisywałem wszystkie gry z wcześniejszych HB-ów do jednego konta na Steamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się