ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Okej, nie zrozumiałeś mnie chyba. Chodzi o to że znajomy miał grę Infestation Survivor Stories [stara nazwa WarZ] najpierw bez steam''a kupił konto które zostało potem zbanowane jak wszystkie takie tanie konta.. ma ściągniętą grę na PC. Dałem mu na steam''ie gifta teraz z tym ISS ale on ma strasznie wolnego neta więc ściąganie drugi raz nie wchodzi w grę praktycznie. Czy można jakoś tego ISS ściągniętego wrzucić żeby steam zobaczył pliki i to zadziałało ? Bo inaczej nie dostanie chyba tego konta z steam''a dopóki nie uruchomi gry na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może kojarzy jak to jest z pudełkowym Dark Messiahem?
Pamiętam, że multi trzeba było aktywować na steamie, ale jako że nie byłem nim zainteresowany to zostawiłem klucz w spokoju.
Czy jeśli jednak wklepię ten kluczyk to doda mi się też do biblioteki, Dark Messiah Single-player?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 13:06, kaczek93 napisał:

Czy jeśli jednak wklepię ten kluczyk to doda mi się też do biblioteki, Dark Messiah Single-player?

Tak, ja aktywowałem stare pudełkowe wydanie i mam singla podpiętego pod Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 13:07, Kadaj napisał:

Tak, ja aktywowałem stare pudełkowe wydanie i mam singla podpiętego pod Steama.

Dzięki za info.
Od kilku lat ciężko jest mi już grać w cokolwiek co nie aktywuje się na steamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 13:09, kaczek93 napisał:

Od kilku lat ciężko jest mi już grać w cokolwiek co nie aktywuje się na steamie :D

A cała bilbioteka EA i Ubisoftu to pies? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 13:12, Kadaj napisał:

> Od kilku lat ciężko jest mi już grać w cokolwiek co nie aktywuje się na steamie
:D
A cała bilbioteka EA i Ubisoftu to pies? ;d

Nawet jeśli dana gra jest Ubisoftu i wymaga logowania się do Uplaya to i tak wolę mieć ją w bibliotece steam, nawet jeśli jej uruchomienie i tak będzie wymagać zalogowania się na platformie Ubi.
Origin mnie nie interesuje tak samo jak gry od EA, więc nawet nie mam go na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 13:22, Kirabaxior napisał:

Mój brat ma ten przypadek :P Mi przeszło jak zobaczyłem ile mam gier na steamie...

Celem dopełnienia mojego powyższego posta: Lubię mieć wszystko w jednym miejscu, czyli w tym wypadku na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 20:17, Kirabaxior napisał:

Opcja nie glupia. Chociaz szkoda jak pomysle, ze nie kupuje pudelek

O ile jeszcze kilka lat temu byłem zatwardziałym obrońcą dystrybucji pudełkowej, o tyle dziś skłaniam się już tylko i wyłącznie ku cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 16:03, kaczek93 napisał:

Celem dopełnienia mojego powyższego posta: Lubię mieć wszystko w jednym miejscu, czyli
w tym wypadku na steamie.


Do czego to doszło... ludzie cieszą się z tego, że są zmuszani do przypisywania każdej gry do tej śmieciowej platformy w zamian otrzymując szereg zakazów z brakiem możliwości sprzedaży gier na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 07.09.2014 o 22:06, SplitGrave napisał:

Do czego to doszło... ludzie cieszą się z tego, że są zmuszani do przypisywania każdej
gry do tej śmieciowej platformy w zamian otrzymując szereg zakazów z brakiem możliwości
sprzedaży gier na czele.

Akurat inwestuję w to tak minimalne pieniądze, że nawet nie chce mi się na cokolwiek narzekać.
Osobiście jakichkolwiek zakazów poza brakiem możliwości odsprzedania gier, nie doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 21:58, Kirabaxior napisał:

Brak miejsca na półce? :)

Nie. Po prostu przestałem widzieć sens w trzymaniu tego, a jakakolwiek zajawka na kolekcjonerstwo (o ile w ogóle taką miałem) przeszła mi dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam jakieś pozostalosci tego. W sensie, kolekcjonerstwa. Pudelka do WoWa i dodatkow sobie dokupilem, bo wydanie jest warte tego, a kosztowalo mnie to grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 17:35, FreemanPL napisał:

Ma ktoś może Dead Island: Epidemic na oddanie?


Owszem, odezwij się - nick na steam w podpisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem ze znajomymi na serwerze najlepszym dedykowanym w Left 4 Dead 2. Było więcej graczy niż to jest możliwe (oprócz nas było wiele botów). Zrobiliśmy z 20 minut na survivalu. Czy nie grozi za to ban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 22:55, Manigoldo napisał:

Grałem ze znajomymi na serwerze najlepszym dedykowanym w Left 4 Dead 2. Było więcej graczy
niż to jest możliwe (oprócz nas było wiele botów). Zrobiliśmy z 20 minut na survivalu.
Czy nie grozi za to ban?


Nie.

Komus jeszcze sie przypomina pewna osoba, wszedzie widzaca bany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 23:09, SiDi napisał:

Nie.

To samo również jest ws. zmodowanych serwerów, które używają np. broni z CSS czy coś?

Dnia 16.09.2014 o 23:09, SiDi napisał:

Komus jeszcze sie przypomina pewna osoba, wszedzie widzaca bany?

Że co proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się