ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Chyba jesteś przewrażliwiony na tym punkcie. Po raz nty powtarzam: Valve banuje tylko za bezpośrednie, chamskie, niebudzące wątpliwości hackowanie. Nic więcej. End of story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostajecie ostatnio zaproszenia do znajomych od jakichś dziwnych ludzi z profilem na zerowym poziomie, czy tylko ja mam pecha?

Nie żebym się jakoś przejmował, ale do tej pory zielona koperta kojarzyła mi się głównie z booster packiem i kilkudziesięcioma eurocentami. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 02:26, Kadaj napisał:

Dostajecie ostatnio zaproszenia do znajomych od jakichś dziwnych ludzi z profilem na
zerowym poziomie, czy tylko ja mam pecha?

Chyba tylko Ty masz takiego pecha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 02:26, Kadaj napisał:

Dostajecie ostatnio zaproszenia do znajomych od jakichś dziwnych ludzi

Ja też kilka ostatnio dostałem. Najśmieszniejsze jest to, że jeden taki był nieaktywny (sprawdziłem profil) od kilkudziesięciu dni, a jakoś zaproszenie wysłał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się logujesz przez www to masz wszystkie funkcjonalności społeczne - market, zarządzanie znajomymi, wymiany - ale nie traktuje tego jak normalne logowanie do klienta czyli w profilu nie widać. Więc pewnie jakiś bot korzystający z api www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 14:05, bVarador napisał:

Jeśli się logujesz przez www to masz wszystkie funkcjonalności społeczne

Nie wiedziałem o tym, że nie liczy się to jako aktywność - być może tak właśnie było. Ciekawe co też chciał mi ten gość wcisnąć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rozpiczęciem gry w GTA IV. Problem jest z Game for Windows Live, który nie chce się połączyć w żaden sposób. Zezwoliłem już mu nawet na kożystanie z wszystkich możliwych portów, wyłączyłem antywirusa a nawet całą zaporę - bezskutecznie. Samo GTA IV się włącza. Po wybraniu start game pokazuje się komunikat, że nie jestem zalogowany i czy chcę się zalogować - jeśli wybiorę, że tak wszystko się zwiesza, jeśli nie, gra zaczyna się wczytywać, obraz jest ciemny, dźwięk działa, słyszę jak ktoś kogoś bije. Po chwili wyskakuje komunikat błędu jakiejś funkcji sprawdzenia czasu bądź daty z Game for Windows Live właśnie.

Ktoś miał podobny problem lub wie jak zagrać? Zgodnie z tym co radzi Steam uruchamiam GTA w trybie zgodności z Win7 (mam Win8.1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 02:26, Kadaj napisał:

Dostajecie ostatnio zaproszenia do znajomych od jakichś dziwnych ludzi z profilem na
zerowym poziomie, czy tylko ja mam pecha?


Też to dostaję. Jakoś ponad tydzień temu się zaczęło i dostałem już z osiem zaproszeń. Zaakceptowałem dwa lub trzy pierwsze i okazały się próbami scamu - koleś namawia do kliknięcia w link podobny do steamcommunity.com czy cuś takiego, wobec tego kolejne zaproszenia ignoruję. Myślę, że to, czy przyczepią się do ciebie scammerzy, zależy od tego, w co grasz. U mnie to jest głównie CS:GO, gdzie można mieć wartościowe przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, niekatualne. Game for Windows Live jak się nie włączało tak się nie włącza, ale GTA się włącza. Metoda włączania do us.... śmierci przyniosła rezultat, ale cóź, nie wnikam w przyczyny. Ważne że działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 14:49, K_ard napisał:

Po chwili wyskakuje komunikat błędu jakiejś funkcji sprawdzenia czasu bądź daty z Game
for Windows Live właśnie.


Spróbowałbym zmienić sobie datę w Windowsie na o rok wcześniejszą. Jeśli dobrze pamiętam, to kiedyś był podobny problem z Gears of War i do czasu wydania łatki pomagała właśnie zmiana daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że nic nie zmieniałem a zaczeło działać. Oczywiście cały czas w trybie offline, bo multiplayer mnie nie interesuje.

Ps. Zmiana daty w Windowsie nie jest dobrym rozwiązaniem, a przynajmniej uciążliwym. Przy błędnej dacie szaleją certyfikty bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA4 ma archaiczną wersję GFWL i ona może nie chcieć się zaktualizować. Miałem podobny problem dawno temu (bodaj z Bulletstorm albo Resident Evil 5), pomogło ręczne ściągnięcie najnowszej wersji. Więc jeśli nie korzystałeś wcześniej, ewentualnie przez dłuższy czas (ponad rok) z GFWL to ściągnięcie ostatniej wersji ze stony MS i reczna instalacja może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A usługa GfWL nie miała zostać zamknięta? Gdzieś mi się pojawiła taka informacja. Dlatego mogą być właśnie problemy z grami korzystającymi z tej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 02:26, Kadaj napisał:

Dostajecie ostatnio zaproszenia do znajomych od jakichś dziwnych ludzi z profilem na
zerowym poziomie, czy tylko ja mam pecha?

Nie żebym się jakoś przejmował, ale do tej pory zielona koperta kojarzyła mi się głównie
z booster packiem i kilkudziesięcioma eurocentami. ;d


http://forum.gocs.pl/topic/9431-phishing-link-jak-rozpozna%C4%87-potencjalnego-z%C5%82odzieja-raport/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie kożystałem wcale z GFWL, dzisiaj była to moja pierwsza instalacja. Najwyraźniej program musiał się zaktualizować, bo nie ma komunikatu o błędzie połączenia tylko coś o tym, że wersja czegoś tam musi być taka sama (nie chce mi się włączać aby sprawdzić). Najważniejsze, że gra już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 20:32, Firefly94 napisał:

Kolejny free weekend - gra zowie się Ironclad Tactics.


Serio? Nie mam na liście, sprawdzałem w sklepie Steamowym - też nic, na profilu gry mam opcję kupna lub dodania do wishlisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się