ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

U mnie tak samo. Klient Steam miał problem z połączeniem, sklep nie wczytuje się zarówno przez klienta jak i w wersji www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem problem w ogóle z połączeniem się ze Steam. Możliwe, że coś na sklepie starają się zrobić. No ale zdarza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steam nie da się zakupić gry za polską walutę?
Bardzo kusi mnie " Ryse Son of Rome " ale póki co, gra jest tylko do nabycia na Steam za 40 Euro, ponoć ma być wersja pudełkowa ale czy ukaże się ona u nas?
Jeżeli nie to jakie trzeba spełniać warunki, jaką mieć kartę kredytową, żeby zakupić ten tytuł na Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 13:04, Accid napisał:


visa/mastercard. przy zakupie przelicza na pln.
Na allegro jest taniej o około 60zł niż na steamie nówka.


Sprzedają tam sam klucz? Czy to jest bezpieczne?
Posiadam kartę MasterCard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 13:02, lis_23 napisał:

Na Steam nie da się zakupić gry za polską walutę?

Nope.

Dnia 19.09.2014 o 13:02, lis_23 napisał:

Bardzo kusi mnie " Ryse Son of Rome " ale póki co, gra jest tylko do nabycia na Steam
za 40 Euro, ponoć ma być wersja pudełkowa ale czy ukaże się ona u nas?

Póki co nie ma żadnych informacji na ten temat.

Dnia 19.09.2014 o 13:02, lis_23 napisał:

Jeżeli nie to jakie trzeba spełniać warunki, jaką mieć kartę kredytową, żeby zakupić
ten tytuł na Steam?

Wystarczy dowolna karta do płatności internetowych: kredytowa, prepaid lub niektóre debetowe. Jeżeli masz kod CVV, to pewnie możesz nią płacić online. http://en.wikipedia.org/wiki/Card_security_code

Osobiście polecam prepaida - u mnie działał bezproblemowo na Steamie, Amazonie i GMG, a w przypadku ewentualnego włamania tracisz tylko "drobne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 13:08, lis_23 napisał:

Sprzedają tam sam klucz? Czy to jest bezpieczne?
Posiadam kartę MasterCard.

TO jest bezpieczne, tylko tam kupuję od dawna, klucze są z automatu więc zaraz po wpłacie masz klucz na poczcie. Osobiście nie widzę powodu aby przepłacać na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2014 o 13:11, Accid napisał:

TO jest bezpieczne, tylko tam kupuję od dawna, klucze są z automatu więc zaraz po wpłacie
masz klucz na poczcie.
Osobiście nie widzę powodu aby przepłacać na steamie.


Znalazłem jedną ofertę na Steam za 89,90 zł, jest to pre order ale gra pojawi się na koncie po wpisaniu kody, grać będzie można w dniu premiery. Mam tylko nadzieję, że nie jest to jakieś oszustwo, można tu wkleić link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 13:17, lis_23 napisał:

można tu wkleić link?

Nie wklejaj linków z aukcji internetowych itp. A już na pewno takich, co do których nie masz pewności czy są uczciwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyślij mi na pw, bo jeśli to pre-order a gra kosztuje 40 ojro to raczej nie doczytałeś haczyka. Będzie w dniu premiery ale warto zadzwonić, jeśli Ci na tym zależy :) Mi na około 10 gier kupionych tylko raz automat nie zadziałał ale sprzedawca był mega zaskoczony (bo on nie kontroluje tego tylko moja wpłata) i wysłał ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 13:21, Accid napisał:

wyślij mi na pw


Podaj PW albo napisz na maila ( lelen_lis@poczta.fm ) lub możemy popisać na Skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podaj pw? Na gramsajcie mam i wysyłasz :D
arekmolendaa@gmail.com jeśli mailowo.
Czy Ty nie miałeś czasem tytułu Stachanowiec?


Zauważyłem mega promocje na FEAR za 2,30euro, ale patrze i nie dowierzam- zablokowali tryb multi ? Jest ktoś w temacie i potwierdzi, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 14:05, Accid napisał:

podaj pw? Na gramsajcie mam i wysyłasz :D


Sorki, nigdy nie z tego nie korzystałem ;)

Dnia 19.09.2014 o 14:05, Accid napisał:

arekmolendaa@gmail.com jeśli mailowo.


Odezwę się na maila.

Dnia 19.09.2014 o 14:05, Accid napisał:

Czy Ty nie miałeś czasem tytułu Stachanowiec?


Tak, zostałem zdegradowany za zbyt długi cytat i zbanowany na trzy tygodnie za ortografię na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrocie jest to srednio bezpieczne, zalezy kto bedzie po drugiej stronie transakcji.
Przy kupowaniu giftow-steam przed premiera to warto doinformowac sie czy gra ma blokade typu przypisany region w ktorym mozna ja aktywowac i/lub grac. Bo zdarza sie, ze po ogloszeniu preordera nie ma blokady, potem sie pojawia i gift nieprzydatny jak zbyt pozno aktywowany- ot takie historie czytalem, a mozna poczytac inne. A o jeszcze innym spojrzeniu na steam-gifty mozesz poczytac w tym temacie od posta okolo 13651.

A jak sie nauczysz placic w necie za pomoca karty czy uzywac pp to bedziesz mogl samodzielnie kupic w czasie promocji na steamie czy w innym sklepie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 14:05, Accid napisał:

Zauważyłem mega promocje na FEAR za 2,30euro, ale patrze i nie dowierzam- zablokowali
tryb multi ?


I tak i nie -> http://en.wikipedia.org/wiki/F.E.A.R.#Multiplayer
MP hulał na serwerach GameSpy, który po zmianie właściciela przeszedł "małą" rewolucję w efekcie której wiele gier straciło wsparcie dla MP. No ale społeczność graczy coś tam dłubie (tak twierdzi Wikipedia), więc pewnie po paru nieoficjalnych patchach MP da się przywrócić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 14:05, Accid napisał:

Zauważyłem mega promocje na FEAR za 2,30euro, ale patrze i nie dowierzam- zablokowali
tryb multi ? Jest ktoś w temacie i potwierdzi, czy to prawda?

Multi dla 2 i 3 części są martwe...
Dawno nie sprawdzałem jak to jest w przypadku 1 części, ale pewnie podobnie ;/

Jak napisał kolega wyżej... trzeba się zapytac kogoś z oficjalnej społeczności i pewnie wyszukać jakiejś łatki do gry na dedykowanych serwerach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma osobnego tematu dla Injustice, więc postanowiłem napisać tutaj zamiast wykopywać recenzję sprzed kilku lat.
Pytanie do tych co posiadają grę: w jakim stopniu trzeba być dobrym w bijatyki, by móc się fajnie bawić przy tej grze? Powiedzmy, że wcześniej nigdy na serio nie grałem w tego typu gry, ale tutaj przyciągają mnie bohaterowie DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 14:40, kaczek93 napisał:

Pytanie do tych co posiadają grę: w jakim stopniu trzeba być dobrym w bijatyki, by móc
się fajnie bawić przy tej grze? Powiedzmy, że wcześniej nigdy na serio nie grałem w tego
typu gry, ale tutaj przyciągają mnie bohaterowie DC.


Ja byłem raczej cienki, znaczy moja technika to wciskać wszystko jak leci. Teraz trochę lepiej znaczy staram się świadomie wyprowadzać specjalne ataki, ale dalej w kombinacje nie umiem łączyć i gra mi się całkiem przyjemnie. Nawet kampanie ukończyłem. Gra ma też tutorial dla zupełnie nieobczajonych w temacie. No i jest trening jakbyś chciał poćwiczyć kombosy. Ogólnie daje redochę zwłaszcza jak siądziesz z kumplem o podobnych umiejętnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 14:40, kaczek93 napisał:

Nie ma osobnego tematu dla Injustice, więc postanowiłem napisać tutaj zamiast wykopywać
recenzję sprzed kilku lat.
Pytanie do tych co posiadają grę: w jakim stopniu trzeba być dobrym w bijatyki, by móc
się fajnie bawić przy tej grze? Powiedzmy, że wcześniej nigdy na serio nie grałem w tego
typu gry, ale tutaj przyciągają mnie bohaterowie DC.

Do bijatyk konieczny jest gamepad lub arcadepad (dla prosów).
Bijatyki w 2D i 3D znacząco różnią sie poziomem trudności w opanowaniu.

Jeśli chodzi o samą grę... gra nie jest jakoś specjalnie przekombinowana.
Są świetne poradniki na necie, które pokazują jak grać każdą postacią + poradniki z combosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się