ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2014 o 13:02, lis_23 napisał:

Bardzo kusi mnie " Ryse Son of Rome " ponoć ma być wersja pudełkowa ale czy ukaże się ona u nas?


Cenega dzisiaj oglosila, ze bedzie pudelko, cena ~90 zł, wybrane sklepy za preorder dodaja sciezke dzwiekowa, inne sklepy musza dopiero dodac gre do oferty, (jesli w ogole beda ja mialy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, czy kupiony na GMG klucz steam do Skyrima gwarantuje pełną polską wersję językową?
Wiem, że były wokół tego jakieś zawirowania, ale wcześniej mnie to nie interesowało, dlatego teraz chcę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawka i dodatki mają nawet w tytule napisane (PL) jeśli wchodzi z polskim IP albo jesteś zalogowany na koncie z polskim adresem. Więc spokojnie można to uznać za gwarancję. Edycja Legandarna co prawda nie ma tego powiedzianego wprost, ale zdziwiłbym się gdyby było inaczej.

Ja po prawdzie kupowałem na GMG licząc na zachodnioeuropejską wersję kiedy jeszcze nie było wzmianki o PL a dostałem klucz do EE, czyli tej której dystrybutorem jest 1C/Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 15:33, bVarador napisał:

Ja po prawdzie kupowałem na GMG licząc na zachodnioeuropejską wersję

Bo GMG często regionalizuje klucze, sam się tak naciąłem przy Darksiders 2.

Problemu za to nie ma przy Gamefly i Gamersgate - tam się dostaje zachodnie wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to działa. Dostajesz tylko wersję DRM Free i ewentualnie klucz do Desury, a gdy gra zostanie wydana na Steam, otrzymasz swój klucz do platformy Valve. Indie Gała, Groupees, wszyscy tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Widzę, że ktoś już kod wykorzystał, a nawet nie był na tyle uprzejmy, by podziękować... :/ Ech, ludziska, ludziska...

A co to w ogóle było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 23:35, Ring5 napisał:

Widzę, że ktoś już kod wykorzystał, a nawet nie był na tyle uprzejmy, by podziękować...

Czyli w sumie tutejszy standard. ;p

Dnia 02.10.2014 o 23:35, Ring5 napisał:

A co to w ogóle było?

Crouching Pony Hidden Dragon xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 23:35, Ring5 napisał:

[ciach]

Widzę, że ktoś już kod wykorzystał, a nawet nie był na tyle uprzejmy, by podziękować...
:/ Ech, ludziska, ludziska...

Dlatego ja, jak chce sobie połechtać ego, to proszę o mejle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 01:01, Kadaj napisał:

A posiadaczom Sakura Spirit polecam farmę kart, prawie 3 ojro za 4 sztuki zebrałem. :
>



OOO, karty do tego szajsu dali. Dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ostatnio dostał jakiegokolwiek boostera? Bo ja już od paru miesięcy nic nie dostałem. Wcześniej pojawiały się raz na 2-3 tygodnie, a teraz nic. Cisza. Czyżby letnia wyprzedaż aż tak bardzo dała się ludziom w kość i nikt już nie craftuje odznak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się