ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2014 o 01:13, iselor86 napisał:

No właśnie chodzi mi o to żeby na kompie bez neta ominąć steam i zainstalować oryginalną
gre owego steama wymagającą:)


Nie ominiesz. Poza przypisaniem gry do Steam i samą instalacją, gra musi jeszcze zostać zweryfikowana przez Steam, czyli bez netu ani rusz. Później możesz grać w trybie offline ile dusza zapragnie, ale pierwsze uruchomienie wymaga weryfikacji, a ta z kolei wymaga netu. Innej opcji nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 20:15, Ring5 napisał:

> FAQ zawsze można było poprawić później, d''oh.

Co nie zmienia faktu, że zapis o wpływie poziomów na częstotliwość otrzymywania boosterów
jest praktycznie od samego początku. Wiem, bo sam to sprawdzałem. Zresztą znam ludzi,
którzy boostery dostawali na 5-7 poziomie. 10 poziom od początku odnosił się do kart
z wyprzedaży. Poniżej tego poziomu kart za głosowanie się nie dostaje, bo ludzie by całe
farmy zakładali.


Nie... Na ostatniej zimowej to był poziom 5, na tegorocznej letniej już ósmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 21:25, Kadaj napisał:

Niespodzianka:


Heh.
Jak zobaczyłem link na ogólnodostępnym forum to kliknąłem bez zastanawiania się, bo sądziłem, że to jakiś powszechnie dostępny kod...
No cóż, niespodzianka. ;)

Aczkolwiek super się składa, bo raz, że nie mam ostatnio w co grać i szukałem czegoś nowego, a dwa, że zawsze chciałem ten tytuł sprawdzić a jakoś nigdy nie było okazji - pamiętam że strasznie się nakręcałem na ten tytuł jak wychodził, ale mój ówczesny pecet nie poradziły sobie z taką grą... A potem jakoś zapomniałem.... ;)

Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 21:43, Kadaj napisał:

Spoiler

Supreme Commander Gold Edition



A Darksiders nikt się nie chce pozbyć :( Oferowałem 2 gry za niego i nic, cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, rzadko tam zaglądam, jak rzuci mi się w oczy jeszcze sztuka gdzieś to Ci podrzucę - napisz do mnie na steam to sobie Ciebie dodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2014 o 22:35, Ring5 napisał:

I nawet, hieny, nie podziękowali...


Dziękuję. :) Jakiś przestój był i mail doszedł dopiero teraz, nie miałem pewności, że jednak weszło. :)

Pozdrawiam, Hiena. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 23:56, Rick napisał:

Pozdrawiam, Hiena. ;)


No. I żeby mi się to nie powtórzyło :[ A sprzątnięcia mi sprzed nosa Darksidersów nie daruję :P Przypomnę Ci to w odpowiedniej chwili. Np. tuż po tym, jak kiedyś napiszesz pod moim adresem "Degrad -1" :]

Ok, koniec spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 18:19, SongoX napisał:

Jest coś wartego uwagi z tych freetoplayów dodanych kiedyś?


Zdefiniuj "coś wartego uwagi". Bo jeden Ci odpisze "DOTA2", a ja Ci powiem, że warto rzucić okiem na Lord of the Rings Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 18:22, Ring5 napisał:

Zdefiniuj "coś wartego uwagi". Bo jeden Ci odpisze "DOTA2", a ja Ci powiem, że warto
rzucić okiem na Lord of the Rings Online.


Miałem pisać, żeby tytułów typu DOTA 2, czy Team Fortress 2 nie podawać ;) No ostatnio widziałem, że doszły chyba jakieś nowe tytuły free. Nad LOTR Online się ostatnio zastanawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 18:28, SongoX napisał:

No ostatnio widziałem, że doszły chyba jakieś nowe tytuły free.


Co do ostatnich to się nie wypowiem, bo do działu F2P dawno nie zaglądałem.

Dnia 08.10.2014 o 18:28, SongoX napisał:

Nad LOTR Online się ostatnio zastanawiałem.


Jeśli nie grałeś, a lubisz takie klimaty, to zdecydowanie warto spróbować. Tym bardziej, że jest to jedna z niewielu gier, w których zablokowane elementy (czyli zarezerwowane dla graczy płacących abonament) można odblokowywać za walutę zbieraną w grze. Jeśli ten tytuł Cię zainteresuje, wbijaj tutaj -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7116&u=1819 Wprawdzie Maurycego dawno nie widziałem, a to on jest dyżurnym specem od LotRO, ale ja zawsze chętnie pomogę, jeśli tylko będę w stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się