ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Ciekawił mnie ten tytuł, ale jakoś brakowało impulsu, żeby tytuł sprawdzić ;) Mam ostatnio nadmiar wolnego czasu, dlatego też szukałem jakiegoś darmowego mmo, ale nic ciekawego nie mogłem znaleźć.

Blackhand
Ogarnę ten tytuł. Czasami muszę odpocząć od DOTY i zagrać w coś luźnego, więc się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie ma osobnego tematu o Humble Bundle, a sprawa dotyczy poniekąd Steama, zapytam tu.

Dawno nie zaglądałem na moje humblowe konto (nie było potrzeby, bo dawno nic nie kupowałem). Dziś zajrzałem i ze zdziwieniem zauważyłem, że spora część kluczy, które na pewno wykorzystywałem, ma status "Unredeemed". Dla pewności sprawdziłem Steama, ale nie, jak wół te gry są w bibliotece, natomiast HB twierdzi, że nie są przypisane do konta i mogę je np. giftować. Dziwne to trochę (bo jeszcze tydzień temu grałem w Batmana AC z WB Bundle, który teraz ma status "Unredeemed") i zastanawiam się, co z tym fantem zrobić. Miał ktoś tak już kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 17:41, MisticGohan_MODED napisał:

Tak popratrzyłęm z ciekawości co nowego w sklepie i patrzę... 17 października premiera
FEAR Online ?
W dodatku F2P ?


Tak.
Na silniku FEAR 2. jest tam jakieś craftowanie, modyfikacja broni etc etc a i mikrotranzakcje z tego co pamiętam.

Bodaj na Aeria Games można ściągnąć i zagrać, tzn w bete można było grąc, nie wiem jak teraz.
Sama gra taka sobie, animacja trochę szytwna, gdzies na boku czasem pokazuje się mała Alma ^^ ale strachu nie uświadczysz. Osobiście Nie wróżę jej przyszłości niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 20:23, FreemanPL napisał:

Tak.
Na silniku FEAR 2. jest tam jakieś craftowanie, modyfikacja broni etc etc a i mikrotranzakcje
z tego co pamiętam.

Bodaj na Aeria Games można ściągnąć i zagrać, tzn w bete można było grąc, nie wiem jak
teraz.
Sama gra taka sobie, animacja trochę szytwna, gdzies na boku czasem pokazuje się mała
Alma ^^ ale strachu nie uświadczysz. Osobiście Nie wróżę jej przyszłości niestety ;/

Ech... szkoda ;/
Liczyłem na jakieś normalne multi na silniku pierwszej części ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 20:30, MisticGohan_MODED napisał:

Ech... szkoda ;/
Liczyłem na jakieś normalne multi na silniku pierwszej części ;/


O ile dobrze pamiętam był jakiś multik na silniku 1.(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był, i z tego co wiem, nadal jest i działa, mianowicie FEAR Combat.

Ode mnie info: kolejny darmowy weekend się rozpoczął. Gra zowie się Space Engineers i można w nią pograć do niedzieli, do godziny 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila odpoczynku od steama i człowiek myśli, że jakieś ficzery wprowadzili.
Money transfer między kontami bez prowizji byłby niezły.

anyway pytanie nie boli.
PS nawet młodszy brat mnie wyśmiał ;/ chyba się starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką zagwozdkę ze Steamem. Już jakiś czas temu pojawił mi się w Ekwipunku gift Dead Island Epidemic, pewnie w ramach tego że mam na koncie pierwsze DI. Dzisiaj zaglądam, i widzę po kliknięciu gifta napis:

"(Nie można wymienić)
Prezenty będzie można wymienić dopiero gdy konto Steam będzie w dobrym stanie od co najmniej 30 dni. Ten prezent będzie można wymienić po 6 Lis. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj do Steam Trading FAQ."

Steam Guard jest włączony, VAC w dobrym stanie, hasło zmieniałem ale już właśnie miesiąc temu (a tu pokazuje jeszcze prawie kolejny miesiąc), na konto loguję się wyłącznie ze swojego kompa bezpośrednio z poziomu programu. Na rynek mogę wejść normalnie, mogę otwierać okna samodzielnego wystawiania kart na sprzedaż itp. Sam gift mogę także wysłać mailem/na Steamie, mogę także zainicjować wymianę z kolegą i zaproponować tą grę.

Z czym to może być związane? Jakiś błąd którym nie trzeba się przejmować? Bo jak widać wszystko działa sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak wyłączyć automatyczne wyszukiwanie uaktualnień w Steamie? Zaczyna mnie to irytować, ponieważ zawsze gdy chcę sobie w coś pograć, to program sam wyszukuje aktualizacje. Przeszukałem już ustawienia i nie znalazłem nic sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 13:18, Prince_Miki napisał:

Czy wie ktoś jak wyłączyć automatyczne wyszukiwanie uaktualnień w Steamie?


RMB na grze -> Properties -> Updates -> Automatic Updates i przestaw na high-priority, wtedy gra będzie się uaktualniała sama przy każdym logowaniu do Steam, a nie przy uruchamianiu. Natomiast samych uaktualnień jako takich nie wyłączysz, żeby gra działała na Steamie, musi być uaktualniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 13:52, Prince_Miki napisał:

Ale ja nie mówię o aktualizacjach gry, tylko samej aplikacji Steam. ;)


Steam wyszukuje aktualizacje przy każdym uruchomieniu. Czyli jeśli normalnie jest wyłączony i uruchamiasz go tylko po to, by pograć, to właśnie wtedy zacznie pobierać aktualizacje. Nie możesz wyłączyć pobierania aktualizacji, jedyne, co możesz zrobić, to albo mieć Steam cały czas w tle (wtedy pobierze sobie aktualizacje jak się pojawią), albo uruchamiać go regularnie, by mógł się zaktualizować. Ewentualnie możesz ręcznie kazać wyszukać aktualizacje ( Steam -> Check for Client Updates).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steamowa wishlista jaka jest, każdy wie. Niektórzy mają na niej bardzo dużo tytułów, pewnie wielu nie pamięta wszystkiego, co tam dodali. Sam chciałem ostatnio zrobić drobne porządki i zauważyłem na niej coś takiego jak na obrazku.

Jest jakiś sposób na przypomnienie sobie co to było, inny niż przeglądanie kilkudziesięciu stron forumowego tematu o usuniętych grach z nadzieją że coś zaskoczy? ;d

20141014125553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się