ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2014 o 12:58, Kadaj napisał:

Jest jakiś sposób na przypomnienie sobie co to było, inny niż przeglądanie kilkudziesięciu
stron forumowego tematu o usuniętych grach z nadzieją że coś zaskoczy? ;d

Kliknięcie w obrazek / kliknięcie w "Visit Store Page". Jeżeli nie przenosi do odpowiedniej gry w sklepie albo przenosi do strony głównej tzn. że grę usunięto albo coś. Ewentualnie można skopiować liczbową końcówkę linku i wklepać w SteamDB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem sobie na pewną grupę, co ludzie się ogłaszają, że chcą grać... jedna dziewczyna mówiła, że jest nowa i chce z kimś pograć w TF2. Jako, że nie lubię tej gry, a chciałęm jej dać drugą szansę, postanowiłem zobaczyć profil. Widzę 16h przegranych w grę i ...... 506/506 achievementow o_O jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 00:34, Manigoldo napisał:

Wszedłem sobie na pewną grupę, co ludzie się ogłaszają, że chcą grać... jedna dziewczyna
mówiła, że jest nowa i chce z kimś pograć w TF2. Jako, że nie lubię tej gry, a chciałęm
jej dać drugą szansę, postanowiłem zobaczyć profil. Widzę 16h przegranych w grę i ......
506/506 achievementow o_O jak to możliwe?


Gdzieś kiedyś coś mi się obiło o uszy, że można sobie odblokować wszystko zupełnie nie grając, ot klikając jakąś tam opcję. Może to właśnie to, ale mogę się mylić i warto poczekać na inne odpowiedzi.;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo bug, albo haxy, albo idle serwery. Kiedys slyszalem, ze wchodzisz na serwa i automatycznie wszystko sie odblokowuje. Podobnie było z MW2. Mój brat raz złapał shakowany serwer (oczywisice przypadkowo, w grze jest matchmaking)i odblokowalo mu wszystkie odznaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z kartami z gier?

1. Za co je właściwie dostaje i co mam z nimi zrobić?
2. Przykładowo mam przy każdej grze, że mam 3 karty z 6 i więcej nie dostane. Bo co właściwie? Jak zebrać pozostałe i właściwie po co?
3. Ze Skyrim mam 4 karty z czego 2 takie same więc mi liczy jako 3. Co mam zrobić z tą dodatkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Karty dostajesz za grę, możesz je także kupić na Rynku lub wymienić się z innym graczem.
2. Zazwyczaj za samą grę dostaniesz maks. ok 50% kart danej gry, z tym że jak sam zauważyłeś mogą się powtarzać. Resztę, jak w punkcie 1, możesz dokupić, wymienić itp, a zdublowane karty możesz samemu sprzedać.
3. Jak wyżej, możesz ją sprzedać (zasili to Portfel Steam) lub wymienić się.

Ogólny sens tego jest taki, że mając komplet kart, możesz nich wytworzyć "Odznakę". Za wytworzenie odznaki dostajesz pewną liczbę PDków, pozwalając na zdobywanie kolejnych poziomów. Dostajesz wtedy także losową emotikonę z gry oraz tło do profilu. Wraz z poziomami zwiększają się też nieco "społecznościowe" funkcje konta, np. co 10 leveli możesz do profilu dodać kolejną gablotę, a także im wyższy poziom, tym podobno wyższa szansa na dostanie "boostera" - czyli paczki losowych kart, którą można otrzymać, gry inny użytkownik Steama wytwarza odznakę.

Karty, odznaki itp. nie mają bezpośredniego wpływu na gry, nie zajmowanie się nimi nie ograniczy możliwości korzystania ze Steam. Niektórzy np. sprzedają wszystkie zebrane karty, co pozwala na kupno jakichś tańszych/przecenionych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 12:37, Ecko09 napisał:

Coooooooooooooooooooooooo...CoH 2 ma 449 osiągnięć?! What the hell xD

Połowa z tego to medale za każdy poziom trudności w misji kampanii lub teatru wojny, dodatkowe wyzwania w nich, ukończenie kampanii i poszczególnych pakietów na danych poziomach trudności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 22:41, MisticGohan_MODED napisał:

> Gry z free weeku są do 24, nie?
Nie. Godzina Steama to zazwyczaj 19:00.


Kurna, nie można już pograć :(

Ma ktoś może Injustice na PC kupione? Ciekawi mnie ile ludzi będzie grać przez neta jak free week się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakoś ustawić w steamie, żeby pokazywało ceny itemów na rynku (TF2, Dota2, CS itd.) u kogoś komu się sprawdza ekwipunek ? Bo we własbym pokazuje, ale już u kogoś nie. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się