ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Do 28mego jest świetna promocja na serię Saints Row.
Za niecałe 14 euro można zgarnąć wszystkie części [2,3,4] ze wszystkimi DLC. To jest bodajże 47 albo 50 "produktów". Grzech nie kupić jak ktoś w kolekcji nie ma a lubi takie zakręcone sandboxy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 20:59, Pietro87 napisał:

Grzech nie kupić jak ktoś w kolekcji nie ma a lubi takie
zakręcone sandboxy :)

Ja tam zawsze wolałem GTA ze względu na realizm otoczenia, a tu wszystko takie "zmyślone", choć może i się skuszę, bo do sandbox''ów zawsze miałem słabość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 21:05, Prince_Miki napisał:

Ja tam zawsze wolałem GTA ze względu na realizm otoczenia, a tu wszystko takie "zmyślone",
choć może i się skuszę, bo do sandbox''ów zawsze miałem słabość. ;)

Ja SRIII kupiłem tak na próbę. I od razu zakochałem się w tej grze. :P Fajnie jest mieć wszystko realistyczne jak w GTA, ale fajnie też od czasu do czasu zagrać w gry takie jak Saints Row - tak głupie, że aż śmieszne. :D Parodia i żart wylewa się tam hektolitrami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 21:31, Rick napisał:

Fajnie jest mieć wszystko realistyczne jak w GTA, ale fajnie też od czasu do czasu zagrać w gry takie
jak Saints Row - tak głupie, że aż śmieszne. :D Parodia i żart wylewa się tam hektolitrami. :)


GTA jest realistyczne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2014 o 12:56, kuba9876543210 napisał:

GTA jest realistyczne? :D

Już haderQ ci odpowiedział. :D W stosunku do Saints Row to GTA jest prawie jak symulator. xD Nie no, przesadzam oczywiście, ale w GTA nikt ci nie każe jechać z tygrysem na przednim siedzeniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś działający (znaczy że sam tak zrobił i mu się udało, a nie tylko widział gdzieś w necie) sposób na naprawienie gier używających DOSBoxa (Doom, Heretic itd.) na Windows 8*? Crashuje mi wszystko zaraz po uruchomieniu.

*na 7 z marszu chodziło bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie.

Gdy mam zainstalowany system na dysku C [jest to osobny dysk SSD tylko i wyłącznie dla systemu] a steam ze wszystkimi bibliotekami na dysku D. Czy po zrobieniu "formatu" wszystkie gry które miałem zainstalowane na D będą dalej normalnie działać? Pytam bo pamiętam jeszcze gdy miałem jeden dysk na którym był i system i steam kilka lat temu to po formacie gry których nie odinstalowałem [a były one na partycji D gdy steam był na C] nie działały ale na dysku zostawały.. chciałbym tego uniknąć teraz. Czyli takie szybkie podsumowanie: kiedyś, steam na C gry na D - nie działały po formacie, steam ich nie widział. Teraz steam na D gry na D - będą działać normalnie skoro steam jest teraz na D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czyli kiedy?
Bo już od dawna folder Steam jest "portable" i można go przenosić spokojnie między komputerami. Jedyne, co trzeba będzie zrobić, to ponownie "zainstalować" grę jak to się dzieje zawsze przy pierwszym odpaleniu po ściągnięciu jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę jeszcze jedną ciekawą promocję [nie wiem tylko do kiedy trwa]
Ghostbusters jest za 2.99 [przeceniony z 9.99].
Gra jest kapitalna, nie jest oczywiście najnowsza, ale polecam w 150%. Jak ktoś ma zbędne 3 eurasy to brać w ciemno [chyba, że ktoś nienawidzi tego uniwersum =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 10:15, RamboPL napisał:

MKK25-Y5V8F-NZPB4


Chyba wziąłem pierwszy kodzik, chociaż pewny nie jestem bo dziwny komunikat dostałem... Ale grę aktywowało. Dziękować bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 11:41, wraaagh napisał:

Chyba wziąłem pierwszy kodzik, chociaż pewny nie jestem bo dziwny komunikat dostałem...
Ale grę aktywowało. Dziękować bardzo.


Chyba jednak nie, bo pierwszy był wolny, za to trzeci wykorzystany ;)

Dzięki RamboPL za kod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się