ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Macie jakieś sugestię co do zniżek na steamie ? Jakimi grami warto by się zainteresować za obecną zniżkę ? Ahh to są zniżki już na święta czy może będzie inna akcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 11:49, vegost napisał:

Macie jakieś sugestię co do zniżek na steamie ? Jakimi grami warto by się zainteresować
za obecną zniżkę ? Ahh to są zniżki już na święta czy może będzie inna akcja ?


Na pewno będzie jeszcze obniżka cen z okazji świąt, co roku jest, teraz masz po prostu Black Friday, Świętodziękczynienia itd. Co do zniżek. Jest piękna strona : isthereanydeal.com, robisz sobie wishlistę gier, wybierasz strony i cenę jaka Cię interesuje i strona robi wszystko za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 12:29, vegost napisał:

A obniżki świąteczne będą tak samo duże czy mniejsze ? W tym sęk. W razie czego bym kupował
teraz, gdy jest taniej ;p


Ok, o jaką grę chodzi? Bo wszystko zależy od tytułu. PRZEWAŻNIE zimowa przecena jest najważniejszym wydarzeniem na Steamie, bo masz przeceny dniowe, flash sale, jakiś event się przewija itd., ale niektóre tytuły po prostu nie spadną poniżej jakiegoś progu dopóki nie minie odpowiednia ilość czasu, zwłaszcza dotyczy to AAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 12:37, necron1501 napisał:

Ok, o jaką grę chodzi? Bo wszystko zależy od tytułu. PRZEWAŻNIE zimowa przecena jest
najważniejszym wydarzeniem na Steamie, bo masz przeceny dniowe, flash sale, jakiś event
się przewija itd., ale niektóre tytuły po prostu nie spadną poniżej jakiegoś progu dopóki
nie minie odpowiednia ilość czasu, zwłaszcza dotyczy to AAA.


Tzn chodzi mi o tytuły AAA starsze, które są już dłuższy czas na rynku. Nie wyszły w tym roku. No i są jeszcze gry niezależne, które np wyszły w tym roku, ale jak widziałem są objęte obniżką. Ale jeszcze nie jest dla mnie zadowalająca. Chciałem sobie kupić nowego The Binding of Isaac Rebrith, ale jest po 10 ojro z obniżką. Będzie szansa, że dadzą większą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 13:14, vegost napisał:

Tzn chodzi mi o tytuły AAA starsze, które są już dłuższy czas na rynku. Nie wyszły w
tym roku. No i są jeszcze gry niezależne, które np wyszły w tym roku, ale jak widziałem
są objęte obniżką. Ale jeszcze nie jest dla mnie zadowalająca. Chciałem sobie kupić nowego
The Binding of Isaac Rebrith, ale jest po 10 ojro z obniżką. Będzie szansa, że dadzą
większą ?

Hmmm teraz -33% - to można obstawiać że na Winter Sale będzie większa obniżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą Steam padł, ale mimo że wrócił to nie mogę dodać Mirror''s Edge do koszyka :C
Komunikat: NIESTETY NIE MOGLIŚMY DODAĆ PRODUKTU!
Jakieś pomysły? Promocja się niedługo kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj dodać za jakiś czas, niedawno sam miałem ten problem, po kilkudziesięciu minutach wszystko było ok.

@vegost
War of the Roses: Kingmaker ;p

@Dared00
Widocznie nie byłeś pierwszy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 22:05, Kadaj napisał:

@Dared00
Widocznie nie byłeś pierwszy. ;p

Jasne jasne, rozumiem, tylko tak nieuprzejmie bez podziękowania ktoś sprzątnął ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 22:37, Dared00 napisał:

Jasne jasne, rozumiem, tylko tak nieuprzejmie bez podziękowania ktoś sprzątnął ;D

No cóż, wolę publiczną publikację kodów i niewdzięczników od przesyłania prywatnymi wiadomościami i handlarzy z Allegro. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 22:05, Kadaj napisał:

@vegost
War of the Roses: Kingmaker ;p


Oj a własnie poluje na ten tytuł od dawna :P Damm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być fajna sprawa, ale na razie nie mogę tego sprawdzić, bo obie strony muszą mieć zahaczony udział w becie, a nikt z moich znajomych aktualnie grających tego na razie nie zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 22:05, Kadaj napisał:

Spróbuj dodać za jakiś czas, niedawno sam miałem ten problem, po kilkudziesięciu minutach
wszystko było ok.

Udało się! :D Uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 21:46, Abi_Dalzim napisał:

Może być fajna sprawa, ale na razie nie mogę tego sprawdzić, bo obie strony muszą mieć
zahaczony udział w becie, a nikt z moich znajomych aktualnie grających tego na razie
nie zrobił :)

Fajna sprawa może być dla tych co mają w miarę dobrego neta. Ja mam neostarde, nie mam żadnej alternatywy i się w to nie pobawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzm jakiś, do tego opcję wprowadzili jako domyślnie włączoną. Co więcej - nie ma możliwości kontrolowania jej ustawień póki ktoś ze znajomych łaskawie nie kliknie w prośbę o obejrzenie naszej gry. Dopiero wtedy mamy opcje wyboru ustawień naszego "streamu". Kompletny i totalny DEBILIZM. Jak chwale steam od około 2 lat za całkiem przyzwoity rozwój zarówno od strony sklepu jak i zaplecza technicznego, tak obecna forma w jakiej wprowadzają ten cały system "podglądania" rozgrywki jest wręcz żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się