ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2014 o 22:59, Pietro87 napisał:

Idiotyzm jakiś, do tego opcję wprowadzili jako domyślnie włączoną. Co więcej - nie ma
możliwości kontrolowania jej ustawień póki ktoś ze znajomych łaskawie nie kliknie w prośbę
o obejrzenie naszej gry. Dopiero wtedy mamy opcje wyboru ustawień naszego "streamu".

Nah, wystarczy w dowolnym momencie wejść do ustawień Steama i na samym dole masz zakłądkę "Broadcasting".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2014 o 23:03, Dared00 napisał:

Nah, wystarczy w dowolnym momencie wejść do ustawień Steama i na samym dole masz zakłądkę
"Broadcasting".


Nie - nie masz tej zakładki póki nie zostaniesz "zaczepiony o stream". Gdybym ją miał w ustawieniach dawno bym sobie ta opcję zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 23:11, Pietro87 napisał:

Gdybym ją miał w ustawieniach dawno bym sobie ta opcję zmienił.

Dawno mimo, że funkcjonalność została wprowadzona dopiero przed kilkoma godzinami? Ja ledwo pobrałem update, mogłem wejść w te opcje, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Jezu... tak - dawno w sensie gdybym ją miał i widział to bym wyłączył, nie dosłownie. Czytanie ze zrozumieniem widzę zamiera u niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 23:23, Pietro87 napisał:

Czytanie ze zrozumieniem widzę zamiera u niektórych.

Pozytywne nastawienie do ludzi chyba też... Wg mnie po prostu napisałeś coś, co jest nieprawdą. I spokojnie z tym rzucaniem się na losowych ludzi w Internecie.

Swoją drogą Steam twierdzi że nie mogę używać broadcastu z powodu systemu operacyjnego, a raczej chodzi tutaj o hardware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 23:29, wraaagh napisał:

> Czytanie ze zrozumieniem widzę zamiera u niektórych.
Pozytywne nastawienie do ludzi chyba też... Wg mnie po prostu napisałeś coś, co jest
nieprawdą. I spokojnie z tym rzucaniem się na losowych ludzi w Internecie.


Dawno - takie słowo i wyrażenie, czasem używane w kontekście zdania jak tu "jak bym widział to bym dawno wyłączył a nie pytał". Niektórym w internecie trzeba 2 razy wytłumaczyć, narysować i streścić.

Dnia 02.12.2014 o 23:29, wraaagh napisał:

Swoją drogą Steam twierdzi że nie mogę używać broadcastu z powodu systemu operacyjnego,
a raczej chodzi tutaj o hardware.


Podałeś tak oszałamiającą liczbę danych, że głowa mała. Jaki masz ten system operacyjny i jaki hardware [cpu, gpu, ram] ? Wstępnie pewnikiem jest, że broadcast nie działa z WinXP i nie chce działać z Win8 [wybiórczo, jednym działa, innym nie - przynajmniej tyle na razie widać po dyskusjach na forum].

U mnie na wszystkich 3 komputerach działa, na wszystkich 3 nie mam też jednak belki do ustawień tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 00:19, Pietro87 napisał:

Niektórym w internecie trzeba 2 razy wytłumaczyć, narysować i streścić.

Jeżu! Człowieku - spokojnie... To tylko Internet. Są w nim inne sposoby na wyżywanie się. To, że nie używam emoticon, nie oznacza że za każdym razem piszę śmiertelnie poważnie.

Dnia 03.12.2014 o 00:19, Pietro87 napisał:

Podałeś tak oszałamiającą liczbę danych, że głowa mała.

Po co miałem cokolwiek podawać skoro to nie była prośba o radę/pomoc. Dokładnie wiem dlaczego nowa opcja nie działa na moim sprzęcie... Zwracam tylko uwagę, że Steam źle odczytuje "problem".

Swoją drogą - wieczorami do przeglądania Internetu polecam otworzyć piwo, a nie swoją wątrobę z tą całą żółcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że siedzę na becie steama. Napisałem ticket do pomocy technicznej, nie uśmiecha mi się instalować klienta od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też nie do końca o to chodzi. Tj owszem - denerwuje mnie brak belki z ustawieniami, bo ja chcę sobie przetestować ten nowy element steama, ale chcę mieć nad nim kontrolę - tu jest obecnie pies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu zrobić prezent na gwiazdkę ? :) Mam dwa gifty na stanie ;p Pierwsze dwa podane maile dostaną jedną losową grę. Kto szybszy ten lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 14:47, vegost napisał:

Komu zrobić prezent na gwiazdkę ? :) Mam dwa gifty na stanie ;p Pierwsze dwa podane maile
dostaną jedną losową grę. Kto szybszy ten lepszy :)


marrcinuss666@gmail.com - a co mi tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 14:47, vegost napisał:

Komu zrobić prezent na gwiazdkę ? :) Mam dwa gifty na stanie ;p Pierwsze dwa podane maile
dostaną jedną losową grę. Kto szybszy ten lepszy :)

carter@autograf.pl jak by można było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się